Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 28

  • 64 321
  • 730
# 555
и искам да ви покажа какво си купих от Метро и направо се пристрастих. Слагам го във всичко, но най-вече в салати и поръски за печива.
Скрит текст:

този го обожавам Simple Smile Първо наистина ръсех по сандвичи, защото така го рекламират по американските седмици в Лидъл, но после и на салати, и на пици, и на салати Simple Smile А когато отворя шкафа и с лъжицата  хапвам. Не знаех, че го има и в Метро, ще поглеждам. 

И аз си го хапвам ей така просто Smile Обаче направих една смеска с него, която е тотален трепач. Две с.л. бял сусам, леко запечен на тиган, 1 с.л. сол на кристали, 1 с.л. черен сусам, 1 с.л. маково семе, 1 с.л. от хрупкавия лук и 1 с.л. чесън на гранули. Това го ръся на всичко вече Laughing, но по принцип е за печива и особено за гевреци. ММ си го ръси на препечени филийки....луда работа.....


Това какво е? Като обикновен таратор, но с вода?
Виж целия пост
# 556
И от мен пилешки кюфтета в сметанов сос с аспержи
Скрит текст:
Виж целия пост
# 557
И аз като MЕЕRA идвам с mac&cheese, но с добавка пиле по тоскански. Не беше лошо, но никой “не припадна”.
Виж целия пост
# 558
DiscoBiscuit

Жътварски таратор


Скрит текст:
Това какво е? Като обикновен таратор, но с вода?

Да, най - най обикновен таратор, но вместо с кисело мляко се прави с вода.
[/spoiler]
Виж целия пост
# 559

Тиквички на фурна

Манджичка от спанак, сиренце и млечен сос
Виж целия пост
# 560
Свински врат набучках на шишчета снощи- станаха невероятно вкусни и крехки



Скрит текст:

Виж целия пост
# 561
От мен най-обикновени неща Rolling Eyes


Това е бисквитена торта, току що я снимах на работа Flushed Последния път като ходихме до Джъмбо купих такива кутийки и сега на всеки правя отделно, кой където иска да я яде Wink

О, G&B у нас със сигурност биха припаднали от тоя ястие Hands Plus1
Виж целия пост
# 562
Днес одъртяваме с моя мъж/родени сме на една дата/
Показвам сладоледена торта

И свински врат,довечера ще го пека

Утре ще показвам повече.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 563
Честит празник!
Може ли рецептата за свинския врат?
Виж целия пост
# 564
Mama iasi, благодаря! Моите са поразлигавени малко. Бяха супер злояди като малки. Беше огромен успех да изядат нещо и тo трябваше да е интересно, а не просто храна. За да не е съвсем спам качвам няколко много стари снимки, от преди 7-8 години вероятно на калцоне, палачинкови торти и сандвичи.
Скрит текст:




Виж целия пост
# 565
Пеги,
Скрит текст:
Честит двоен празник. Hug Flowers Hibiscus Бъдете живи и здрави ти и твоята половинка. Flowers Four Leaf Clover Много щастие ви пожелавам и един весел и усмихнат празник. Tada Champagne Birthday
Ммм, свинския врат изглежда чудно. Бих се радвала и аз да споделиш направата му. Yum
Виж целия пост
# 566
Лита , Джаста
Скрит текст:
Благодаря!
Свинския врат го нарязвам на филии,но не режа до края.В купичка сипвам мазнина,сол,черен и червен пипер,розмарин,риган,салвия и мащерка.
Хубаво намазвам месото,между филиите слагам лук и това е.
Виж целия пост
# 567
Благодаря, а как го печеш?
Rochellka, би ли споделила рецептата за шоколадово-банановия хляб? Благодаря и на теб! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 568
Благодаря, а как го печеш?
Rochellka, би ли споделила рецептата за шоколадово-банановия хляб? Благодаря и на теб! Flowers Hibiscus
Лита, погледни при Пепи как го приготвя. Разкошна е рецептата и.

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,825.msg8991.html#msg8991
Виж целия пост
# 569
Благодаря, а как го печеш?
Лита, погледни при Пепи как го приготвя. Разкошна е рецептата и.

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,825.msg8991.html#msg8991
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия