Бързи здравословни въпроси и отговори – 26

  • 35 256
  • 738
# 225
И аз ползвам Дюрекс, чудни са.
Виж целия пост
# 226
Те имаха и на водна основа,нали?
Спермициди и антибактериални добавки (както в Глайтгелен) не ми трябват,само ме алергизират...
Ще ги разгледам подробно в Лили/аптека.
Виж целия пост
# 227
Имат да, аз правя алергия почти от всичко с техните продукти не съм имала проблеми 😉
Виж целия пост
# 228
Може ли препоръка за алерголог във Варна? Не искам при Малячкина, не може с направление.
Виж целия пост
# 229
Предстои ми ЯМР на главата. Прочетох ,че се вижда дали има проблеми с вътрешното ухо? Какви точно заболявания на вътрешното ухо се виждат ,ако информацията ,която прочетох е достоверна разбира се .
Виж целия пост
# 230
Нещо ме е захапало под коляното. Сутринта ме сърбеше, беше червено. Намазах го с фенистил. Сега вече е една подута червена топка с диаметър 7-8 сантиметра. Какво да го правя това? Става по-голямо.
Виж целия пост
# 231
Видяхте ли дали не е кърлеж ? Ако стане голям обрив под формата на биволско око, така се казва, е възможно да е от кърлеж и трябва да се съветвате с инфекционист. Не казвам, че е това, но го наблюдавайте.
Виж целия пост
# 232
Здравейте, не знам дали въпросът ми е точно за тук, но ако някой знае ще съм благодарна. От къде мога да намеря заешка мас?
Виж целия пост
# 233
Здравейте, не знам дали въпросът ми е точно за тук, но ако някой знае ще съм благодарна. От къде мога да намеря заешка мас?
ОЛХ, тук също има https://rabbit-farm.eu/100-naturalna-mas-ot-div-zaek/
Виж целия пост
# 234
Нещо ме е захапало под коляното. Сутринта ме сърбеше, беше червено. Намазах го с фенистил. Сега вече е една подута червена топка с диаметър 7-8 сантиметра. Какво да го правя това? Става по-голямо.
Ами личен лекар,бърза помощ,да Ви бият Урбазон.Доста е голяма червенината,която описвате,алергична реакция е.Ако беше кърлеж,щяхте да го видите!
Сега видях,че е от вчера.Как сте днес?
Виж целия пост
# 235
Честно? Бърза помощ за ухапване? Ей заради такова мислене сме на такова дередже!
Виж целия пост
# 236
Честно? Бърза помощ за ухапване? Ей заради такова мислене сме на такова дередже!
Ако ме ужили оса/пчела,нямам друг вариант.Ако имам сили,ще бия колкото Урбазон имам в себе си и ще викам бърза помощ.
Никой не казва,че е било комар.Ми и паяк може да е било,с червена топка 7-8 см се търси помощ.
Бившия мъж го ужили стършел.Ами първо не е потърсил помощ,после се е наложило Урбазон.Питаше ме опасно ли е,казах му веднага на лекар.
Виж целия пост
# 237
Ето ме днес. Сърби ме.
Виж целия пост
# 238
Не изглежда страшно,но пък си прилича на алергия към ухапването.
Друг път ставало ли Ви е така?
Повече би помогнал крем с кортикостероиди,но те са с рецепта.
Моят син беше едно лято на плаж с дядо си и някаква бълха му беше влязла в банския.Леле,беше не само червено,а и силно отекло.Направо го болеше,но беше много по-голям червен участък и доста голям оток.Хем пи Ксизал,хем мазахме с кортикостероид(изписан от личната).Май не му слагаха Урбазон,не помня вече.
Виж целия пост
# 239
Ако е алергия от ухапването, сигурно няма да ти даде възможност да извикаш линейка. Освен, че ще си подготвен с урбазон, адреналин или каквото там си бият силно алергичните.
Но за болезнено ухапване от насекомо и зачервяване на мястото на ухапването да се вика линейка, е меко казано безотговорно. Понеже вместо да пита във форума, щеше да си е хванала пътя и да си посети лекар, ако наистина толкова боли, щипе, смъди, червенее и т.н. ухапаното място!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия