Спам тема (Спам по детски!) - от 01. 06. до 30. 06. 20г.

  • 38 751
  • 3 519
# 3 480
Ариа пак ли спи?

О, не, Луне, още много имам да довършвам

Сигурно вдишва с пълни гърди свободата от лапета.
Аз подготвям почвата за финалните щрихи... Смятам пара. Дано не ми мине котаракът пътя, щото ще му излезе през ноздричките още едно забавяне на плановете ми.
Виж целия пост
# 3 481
спам 1 защо мълчиш. таратата в ръката ли си държиш
Виж целия пост
# 3 482
Ти пък днес си голям приказливец. Дай някоя от историите ти. Simple Smile
Виж целия пост
# 3 483
след малко излизам в Южния ама кажи тема и ще изтупкам история веднага
Виж целия пост
# 3 484
На среща ли отиваш? Sad
Виж целия пост
# 3 485
Айде, айде, по-добре се стягай за Южния. Като се върнеш може да ни зарадваш с нещо ново. Simple Smile
Ние сме се скрили у дома, още е жега. Сега се стъмва след 22,30 и до тогава слънцето направо подпалва апартамента, директно в прозорците грее.
Виж целия пост
# 3 486

да. със себе си
Виж целия пост
# 3 487
На спам2 среща отива.
Виж целия пост
# 3 488
без боксерки и по бански отивам да се себеопознавам
Виж целия пост
# 3 489
Само стой далеч от детските площадки.
Виж целия пост
# 3 490
Е в парка ли баш? Светло е още.
Виж целия пост
# 3 491
а. ето история. в четвъртък един приятел ме вика че е в облак или тъмнина ли го е обвила не помна. и ме вика на детска площадка да ми споделя. от сутринта бил там. любима му била. и обяснява че децата са толкова чисти и бла бла. педофил мръсен гаден. /тва е девствения ми приятел
Виж целия пост
# 3 492
без боксерки и по бански отивам да се себеопознавам
Да пуснеш фотки!
Аууу, как говориш за деТствения си приятел! Grinning
Виж целия пост
# 3 493
ми казах му го. той е неадекватен. или е прекалено адекватен не съм сигурен. поне си беше събул обувките и детските чорапки му се виждаха та омекоти изказването си пред мамичките
Виж целия пост
# 3 494
Янче,ти на нищо няма да откажеш снимка Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия