Лидл 140 - Здравей лято!

  • 119 377
  • 2 088
# 90
Филето от скумрия много го обичаме. Може би това е най-сполучливата пушена /уж/ риба, която сме яли вкъщи - не е лигава, нито влажна и солена.
Виж целия пост
# 91
Плодове и зеленчуци в повечето случаи купувам от квартални магазини, защото ми са на път. Иначе от Лидл.
Утре съм на спалното бельо- да ги видим този път как ще са. 😁 Гледам че са и малко по-скъпи.
Виж целия пост
# 92
Днес имаше череши на 0,99/кг в Младост, обаче не взех защото цял ден ако са с мен ще втасат, а бяха презрели.
взех и бутилка Аперолче с чаша (той може да търпи).
Кафе Лаваца роса от Метро, 4 бр под 20 лв, отлична цена според мен.
Виж целия пост
# 93
хартия за печене е вече само нарязана 30/30 май беше като размер.Много ми липсват : ролката пекарска хартия , мокрите кърпички с костенурката , сухия чесън , галетата- няма ги и туй то Sad
Хартия за печене взех от JUMBO  - 20 m за около 4 лв.
Виж целия пост
# 94
някой с мнение за този сенник - лесно ли се разпъва и прави ли хубава сянка,
чудя му се ?

https://www.lidl.bg/bg/p/vzemi-poveche-ot-lyatoto/sennik/p39169
Виж целия пост
# 95
някой с мнение за този сенник - лесно ли се разпъва и прави ли хубава сянка,
чудя му се ?

https://www.lidl.bg/bg/p/vzemi-poveche-ot-lyatoto/sennik/p39169
И аз миналата седмица бях питала точно за него ( ако върнеш страниците ще видиш конкретни мнения от две бг-мами)
Аз се отказах от него. Без такъв сенник щесме на морето
Виж целия пост
# 96
някой с мнение за този сенник - лесно ли се разпъва и прави ли хубава сянка,
чудя му се ?

https://www.lidl.bg/bg/p/vzemi-poveche-ot-lyatoto/sennik/p39169
По-назад бяха казали , че колчетата за закрепване не държали много ..и май че при вятър не е удачен
Виж целия пост
# 97
Да аз към 15 ч.жях,супер беше,празно и спокойно.
Виж целия пост
# 98
Аз днес взех контактния грил отпреди няколко седмици. При нас имаше много. По спомен е с добри коментари. Дано сме доволни Simple Smile

Взех и от Южноафриканското совиньон блан на 5 лв. Много ми допада и сега се ядосвам, че взех само 2 бутилки. 3 щеше да е по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 99
някой с мнение за този сенник - лесно ли се разпъва и прави ли хубава сянка,
чудя му се ?

https://www.lidl.bg/bg/p/vzemi-poveche-ot-lyatoto/sennik/p39169
И аз миналата седмица бях питала точно за него ( ако върнеш страниците ще видиш конкретни мнения от две бг-мами)
Аз се отказах от него. Без такъв сенник щесме на морето

принципно чета темата преди да питам - тъй че не е било няколко страници на зад , а в предната тема вероятно
Но , Благодаря за отговора
Виж целия пост
# 100
Дезинфектанта за количките ще ми липсва.
На мен ми е омръзнало по пазарите да ми хвърлят загнили продукти в чантата, а качествените да са им експонат на сергията за пред клиентите. За качествени продукти на пазара плащам толкова, колкото и в Лидл или дори повече. Има изключения, но са точно това - изключения. Разбира се, в глупости като 17 лв. за кг кестени не съучаствам на Лидл. Някои са късметлии да имат изгодни магазини около тях, но да кръстосвам София за 5 лв. икономия, няма как да стане, времето и пътят също са пари.

Но за друго исках да пиша - явно ще се отървем от тъпия сутрешен коридор скоро, от 15 юни падат всички мерки. Сигурно и дезинфектантът на входа ще падне, освен че паднаха опаковките на печивата, но нали нямало пълно щастие. Smiley
Абсолютно съм съгласна.
Виж целия пост
# 101
И аз на следобедна разходка за хляб и още нещо дребно, а се завърнах с блендер за смути под мишница едвам се прибрах натоварена, ама нали на промо за 26лв. Сега го пробвам без нищо вътре, просто дали работи, чува ми се стържене на ножчетата, а никъде не опира, някой има ли такъв да каже и при другите ли е така.
Виж целия пост
# 102
Никога не съм пускала празен блендер? Пробвай си го с нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 103
При нас бяха подредили новата брошура от 8-ми - гръцка седмица, летни дрехи, бебешки дрехи, неща за рисуване, за чистене, машина за сладолед, разни купи и тигани, бански, слънцезащитни и морски забавления.
Виж целия пост
# 104
Аз имам дезинфектант с помпичка в колата и хич няма да ми липсва този на входа. Там какво скупчване на народ ставаше...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия