Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 225
Охххх, не съм само аз, това и хубаво, благодаря ви момичета. Не знам, сутрин съм щастлива и гледам колички, следобед съм пред истерия и не знам какво да правя. Сега ми излезнаха и резултатите от първите изследвания, всичко е наред, но TSH ми е двойно по-високо от нормата,  другата седмица отново иска да ги повторя, още не съм отворила да чета какво значи това, но май няма да се размина и от среща с ендокринолог.
Виж целия пост
# 226
Спокойно, не си единствената. Аз съм на 27 и бременността беше желана и планирана. Обаче и мен ме хваща паниката понякога, явно е нормално. Животът ни след 9 месеца ще е коренно различен Simple Smile приятно.
Охххх, не съм само аз, това и хубаво, благодаря ви момичета. Не знам, сутрин съм щастлива и гледам колички, следобед съм пред истерия и не знам какво да правя. Сега ми излезнаха и резултатите от първите изследвания, всичко е наред, но TSH ми е двойно по-високо от нормата,  другата седмица отново иска да ги повторя, още не съм отворила да чета какво значи това, но май няма да се размина и от среща с ендокринолог.
Виж целия пост
# 227
Lilly06, самият факт, че и на теб се пада термин 06.02 е достатъчно да видиш, че няма нищо случайно и че сега е момента за бебе. Всичко ще е наред. А промените в настроенията и несигурността са нормални.
Виж целия пост
# 228
Момичета, има ли някоя от вас, която ползва Утрогестан вагинално?
Виж целия пост
# 229
Момичета, има ли някоя от вас, която ползва Утрогестан вагинално?
Аз съм на него
Виж целия пост
# 230
Пишете ли си във фейсбук групата? Аз не можах да получа покана от Yulisa, не се получава. Ако някоя друга мама има желание, може да се пробва да ме добави.

levkocid@gmail.com
Виж целия пост
# 231
Пишете ли си във фейсбук групата? Аз не можах да получа покана от Yulisa, не се получава. Ако някоя друга мама има желание, може да се пробва да ме добави.

levkocid@gmail.com
И аз чакам, която може да ми пише съобщение , моляяя 😀☺️☺️
Виж целия пост
# 232
Аз също съм на 2 пъти сиклогест вагинално.
Виж целия пост
# 233
Момичета, има ли някоя от вас, която ползва Утрогестан вагинално?
Аз съм на него
Как ги приемате и защо, аз 2х2 заради нисък прогестерон.
Виж целия пост
# 234
Sweet аз съм след инвитро процедура за това го приемам , сега намалихме дозата 2х2 иначе бях на 3х2 .
И в какъв смисъл как го приемаме 😅 , поставят се глобули те вагинално , аз ги слагам 2 сутрин и 2 вечер като си легна . След като го поставиш  е добре да полежиш 20-30мин .
Виж целия пост
# 235
Аз съм на Утрогестан. Слагам го поради зацапване. Приемам го вагинално, защото орално смъква кръвното и води до замайване.

Някоя от вас има ли главоболие и пълна липса на апетит?
Виж целия пост
# 236
Sweet аз съм след инвитро процедура за това го приемам , сега намалихме дозата 2х2 иначе бях на 3х2 .
И в какъв смисъл как го приемаме 😅 , поставят се глобули те вагинално , аз ги слагам 2 сутрин и 2 вечер като си легна . След като го поставиш  е добре да полежиш 20-30мин .
Как го приемате, в смисъл вагинално или перорално, и да благодаря за отговора. Малко съм притеснена понеже тази сутрин поставих двете глобулки и полежах около 15-20 мин после забелязах значително количество навън по превръзката, дано колкото трябва си е стигнало където трябва..
Виж целия пост
# 237
Не се притеснвай и на мен ми изтича ! ❤🍀
Виж целия пост
# 238
От вчера вземам утрогестан 2х2 и се чувствам много подута. Ако го пиеш, наистина води до замайване.
Виж целия пост
# 239
Момичета, днес бях на ендокринолог и утре ще правя натоварване с глюкоза. Преди да забременея бях с ИР (от скоро) та сега ще видим как са нещата. Има ли някоя от вас, която е с ИР?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия