"Смешно" ли е раждането?

  • 311 106
  • 1 072
# 285
Вторият път -много бързо получих пълно разкритие-нито аз, нито докторите повярваха и настана една суматоха и едно бързане и тичане от предродилна към родилна зала.Там се качвам на магарето, слагам единя крак, а с другия изобщо не мога да стигна до въпросното място. Трябва да напъвам -с единя крак във въздуха - голям смях Simple Smile. Сестрите в паниката си -не могат да дръпнат механизма към мен-нещо заяаде. Решиха да ми държат крака, докато раждам, а докторката им се кара. Накрая дойде завеждащият на отделението (единствения мъж ::: в отделението в момента), и с едно побутване -оправи магарето Simple Smile)! Ако не ме болеше-щях да умра от смях.После видях момичето, което е раждало преди мен на това магаре -тя беше висока 1.87, а аз 1.63 Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Е чак смешно не е било но се разпадна масата на две части като натиснах с крак че ми бръкнаха с ръка да ми извадят плацентата  Sick , добре че не се разпадна докато раждах че точно посредата слагат бебетата катоизлизат а там се разглоби масата  Crazy
Виж целия пост
# 287
Аз се сетих и други смешки.
Отивам да раждам, за секцио, и ми казват " Айде сега качвай се на масата" и аз както съм си с чехлите и хоп, пък те "Ма, моля Ви се как така с чехлите", викам "Айде , голяма работа". Вдигат ми нощницата, аз с бикини и те "Ама, ти още с гащите ли си, що не си ги махнала?", "Ми де да знам, че трябва да ги махна, никой не ми каза, а и вие нали няма отдолу да го изкарвате бебока", голям смях ми се смяха, не че не бях за смях, ама ....... Махнаха ми гащите, после два дни не мога си ги открия, разпитах всички акушерки, докато си ги намеря. Ама накрая с бикините си се прибрах де! Laughing
Виж целия пост
# 288
Леле, ще ме уморите от смях (и не само. Sad за ужаса, който са изпитали някой). Тази темичка е невероятна Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Здравейте Hug
При мен забавните моменти от раждането също са предимно свързани със случки с мургави съгражданки.Раждах секцио в началото на 8-мия месец.В съседната стая имаше едно 16 годишно циганче Гинка - абсолютно същият случай като моя.И двете бяхме на системи за задържане на бебоците,за да им се направи тридневна профилактика за разгръщане на белите дробчета.В същото време,в случай на контракции,трябваше да сме готови за раждане всеки момент.За тази цел ни ограничаваха храната,защото нали ако се наложи упойка,трябва да е на гладно.Това обаче за Гинчето се оказа страхотен проблем.Как така не може да се яде!!!И що на сутринта нашто момиче да не си свали абоката и да не избяга.Страхотен глад...Вечерта си се прибра,нали все пак трябваше да роди. Много му беше тежко обаче на горкото,постоянно плачеше за майка си..и разбира се отнесе доста подигравки от сестрите,как тя самата майка ще става,а реве за своята.
И аз не бях подмината от черния лекарски хумор.На операционната вече анестезиоложката ме дупчи за упойка,само че ми спуква вена.При което коментара й беше:"Ех,жалко,хубава вена беше."Мога да си представя от там нататък какви са ги говорили,но за съжаление аз спях..
Виж целия пост
# 290
Много е хубаво да се разсейват притесненията с една хубава доза смях.

Благодаря ви мили майчета  Hug Hug Hug

Обещавам, ако има какво да разказвам и аз да го направя, за да се успокояват следващите.
Виж целия пост
# 291
Забавно беше когато акушерките влизаха при току-що родилите майки с обръщението "девойки"...
Хихихихихи ами има нещо вярно в това обръщение, моя доктор така се постара с "бода зад игла"че направо си бях като девойка  : Embarassed Joy
Виж целия пост
# 292
хахахахаха, тази тема доста ме развесели
Виж целия пост
# 293
 Grinning Страхотна темичка-не мога да се откъсна от нея-смях се от сърце.Още не е минало достатъчно време от моето раждане,че да ми е смешно Simple SmileОще обаче ми звучи в главата гласът на доктора,минаващ на визитация на другия ден/той присъстваше на моето раждане/-"Е,толкоз зор за 3.100"
Виж целия пост
# 294
 hahaha Супер забавна темичка.
Виж целия пост
# 295
Моето раждане беше планирано да  е със секцио в 38 и половина г.ц защото бебо беше седалищно.На 19 февруари отидох за при-операционен преглед и докторката на смяна ме пита защо това бебче ще се ражда с операция а аз и викам защото е  седалищно.
Тя пак погледне и вика "Не е бебето е с главичката надолу"
Лошо ми стана Sick Аз цял месец се настроивах психически за тази операция и сега всичко се обурна на 360градуса.
Родих си нормално в 40г.ц +1 ден- не беше от наи лесните раждания, но това няма значение когато ти дадат това малко бебе в ръцете забравяш всичко останало.
Раждането беше наи- вълнуващото преживяване за нас- нашият татко също беше там и плака като малко дете когато му предложиха да пререже пъпната връв..... а уж не можеше да гледа кръв! newsm78
Мили дами мислете позитивно и се наслаждаваите на емоциите от раждането.
ЗАСЛУЖАВА СИ ВСЯКА БОЛКА!
Целувки от Вили
 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 296
Предстои ми след 1 ден и се надявам после да има какво да разказвам,за да го приемат позитивно всички бъдещи майчета. Peace
Виж целия пост
# 297
Леко раждане, Вики!   bouquet
И на мен ми предстои скоро и се надявам, че и аз после ще разказвам с усмивка! Praynig
Виж целия пост
# 298
За смешно не мога да пиша. Смешен ми е само моментът, в който родиш и захочват всички "ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!" , все едно ти ще станеш на секундата поздравления да приемаш...
Виж целия пост
# 299
Ама то си било цяло шоу...!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия