Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 49 871
  • 736
# 315
Lina.86, благодаря за отговорите и дано в най-скоро време ни зарадвате с положителен резултат:-) Успех!

Мерси за хубавото пожелание дано най скоро време и ти да ни зарадваш с положителен резултат Simple SmileKissing Face
Виж целия пост
# 316
И ние днес се върнахме през Капитан Андреево, чакахме около 3 часа . Без карантина минахме. На 23 изпратих на РЗИ Хасково молба свободен текст , документ от клиниката и превод, декларации не сме попълвали. Отговор от РЗИ не получих, на излизане от БГ нямаше никой , който да ни даде декларации, а на влизане ни питаха за тестове, подадох всички документи и казах че съм ги изпратила по имейл, разгледаха ги и до там , не видях човека от РЗИ , само попитаха дали съм добре. Явно сме много и имат разбиране към нас. Успех момичета.
Виж целия пост
# 317
Аз сега се чудя дали тия от РзИ трябва да ми отговорят нещо изобщо след като им пратих бележката и документа в свободен текст ?
Нали в другата тема ви писах че не съм получила отговор от РЗИ на имейла и съм се върнала без проблеми без карантина! Успокойте се вече. Всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 318
Аз сега се чудя дали тия от РзИ трябва да ми отговорят нещо изобщо след като им пратих бележката и документа в свободен текст ?

Не мисля, че ще отговорят. Аз ще пътувам началото на август и се надявах да няма допълнителни изисквания за пътуванията, но тъй като удължиха извънредното положение при нас предполагам ще останат същите изисквания.
Виж целия пост
# 319
Ние вчера се прибрахме от Турция. Минах пункция, ще правим замразен трансфер живот и здраве. Бяхме си направили ПСР в Турция, минахме граница без проблем, не сме карантинирани.
Виж целия пост
# 320
Здравейте и ние минахме без карантина с предварителнa изпратена молба към РЗИ Хасково и на границата показахме документа който ни го даде координаторката в Бахчеджи.
Виж целия пост
# 321
Аз само да питам на Български ли ви ги дават документите или турски
Виж целия пост
# 322
Аз само да питам на Български ли ви ги дават документите или турски

На мен лично ми дадоха на български където бяха написани имената ни датите и беше описано, че ми е осъществена операция.
Виж целия пост
# 323
Ние се върнахме в неделя. Също минахме без карантина. По-рано бяхме подали декларация в РЗИ Хасково. На границата показахме служебната бележка от клиниката, само я погледнаха, даже не я взеха. Бележката беше написана на български.
Виж целия пост
# 324
Здравейте, както разбрах, в РЗИ Хасково признават декларациите и служебните бележки. Ние другата седмица може би ще пътуваме през Малко Тарново, но не съм сигурна дали ще ни се размине карантината на връщане в България. Говорят, че РЗИ Бургас не са запознати с такава информация. Обмисляме варианта с ПСР теста. Имате ли информация за цени и за колко време излизат резултатите?
Виж целия пост
# 325
Ако направите PCR тест, би трябвало да минете без карантина, поне на мен така ми обясниха от РЗИ Бургас миналата седмица.
Виж целия пост
# 326
Здравейте, както разбрах, в РЗИ Хасково признават декларациите и служебните бележки. Ние другата седмица може би ще пътуваме през Малко Тарново, но не съм сигурна дали ще ни се размине карантината на връщане в България. Говорят, че РЗИ Бургас не са запознати с такава информация. Обмисляме варианта с ПСР теста. Имате ли информация за цени и за колко време излизат резултатите?

Няколко страници назад,  една дама беше обяснила как става с тест от държавна болница, който струва около 26 лева. Болницата се намира в Шишли,  доколкото си спомням. Върнете и вижте. Успех.
Виж целия пост
# 327
Здравейте препоръчайте ми добавка витамин Д 🤗
Виж целия пост
# 328
здравейте, в момента взимам на garden of life, защото от Вигантол почти не мърдаха стойностите. За четири месеца скочиха двойно, не знам това дали е бързо или бавно вдигане, но от Вигантол нямах никога такова покачване, така че съм доволна.



Здравейте препоръчайте ми добавка витамин Д 🤗
Виж целия пост
# 329
Аз с вигантол само дето пих , Нищо не се дигна . В Турция имах хубав вит Д на Орзакс , Спрей направо с зехтин , лесен и удобен и ефикасен .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия