Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 49 872
  • 736
# 360
Здравейте момичета дали е възможно да получавам главоболие от противозачатъчните не ми се ще за всяко едно нещо да безпокоявам координаторката?

Здравей, аз дори 1 седмица бях с гадене. Казаха ми, че е нормално. И аз също имах леко розово течение по-скоро бих го нарекла. Всеки реагирал различно 🤷‍♀️
Бях на Ясмин.
Виж целия пост
# 361
Здравейте момичета дали е възможно да получавам главоболие от противозачатъчните не ми се ще за всяко едно нещо да безпокоявам координаторката?
Възможно е.
Виж целия пост
# 362
Момичета, да ви попитам някой дали е успявал да се върже по телефон с Министерството на здравеопазването?
Звъня от няколко дни на телефона  02/93 01 176  на деловодството  и никой не ми вдига.
На 20 Юли получихме имейл с входящ номер, че запитването ни се обработва и от тогава нямаме отговор.
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета. Имам една опаковка турски Ясмин. Ако някой се нуждае да пише на лични.
Виж целия пост
# 364
На мен също не ми дигат, но мисля утре цял ден дазв на вс им телефони,да разбера тази заповед кое е хуманна причина и защо ние ще сме подложени на тест през 2 дена ако пътуваме
Виж целия пост
# 365
Момичета, тези които сега сте там ще разкажете ли как минавате на границата- има ли някой,който ще успее да се освободи от карантина без PCR по стария начин- с декларация и бележка от болницата.
също така, онези, които правят PCR в Истанбул, бихте ли споделили къде - споменаваше се някаква държавна болница, към която координаторите насочвали, как вземат пробата ( от гърлото или носа) , каква е организацията, колко се чака за теста и след колко време излиза резултат? Резултатът онлайн ли е или? Абе изобщо всички детайли биха били от помощ на следващите по трасето...

Vibe и Kris_80: не е ли по-смислено да се настоява да отговорят по мейл, за да има черно на бяло? Иначе казал- рекъл... То с българските институции всичко е ала-бала, ма все пак е по-проследимо така.
Аз успях да се свържа на те. 029301253, но жената  не можа да определи какво се включва в понятието "хуманитарни причини" и ме насочи към правния им отдел или мейла на деловодството. Където за момента никой не ми вдига
Kris-80- дай входящия номер, свързах се с юрист там, може и на лс, да не разводняваме
Виж целия пост
# 366
Цял следобед звъня....  .......... слагам много точи понеже съм много изнервена.
Препращаха ме от телефон на телефон и никой не иска да се ангажира с отговор
Казват, че ясно била написана заповедта и аз като попитам да ми разтълкуват ХУМАНИТАРНАТА причина и млъкват и ми дават следващият телефон.
Целта ми беше да се свържа с деловодството понеже имаме запитване с входящ номер, но никой не вдига
( Да не казвам, че ги предупредих, ако никой не е компетентен и не знае как се тълкува заповедта ще се свържа с медии и чичкото с мазен глас през зъби ме попита " Заплашваме ли се, айде няма нужда от заплахи"
Отговорих му "Ако Вие се страхувате от медиите, приемете го за заплаха"
и ми даде телефон на технически секретар.... от  там същите разговори. Препратиха ме към главния инфекционист
Скрит текст:
02 93 01 399
, ако мислите че ми вдигна някой.
Утре ще звъня пак.

ALFIETKA, аз затова искам да се свържа с деловодството за да ми отговорят на запитването Sad , но никой не вдига.
Виж целия пост
# 367
Цял следобед звъня....  .......... слагам много точи понеже съм много изнервена.
Препращаха ме от телефон на телефон и никой не иска да се ангажира с отговор
Казват, че ясно била написана заповедта и аз като попитам да ми разтълкуват ХУМАНИТАРНАТА причина и млъкват и ми дават следващият телефон.
Целта ми беше да се свържа с деловодството понеже имаме запитване с входящ номер, но никой не вдига
( Да не казвам, че ги предупредих, ако никой не е компетентен и не знае как се тълкува заповедта ще се свържа с медии и чичкото с мазен глас през зъби ме попита " Заплашваме ли се, айде няма нужда от заплахи"
Отговорих му "Ако Вие се страхувате от медиите, приемете го за заплаха"
и ми даде телефон на технически секретар.... от  там същите разговори. Препратиха ме към главния инфекционист
Скрит текст:
02 93 01 399
, ако мислите че ми вдигна някой.
Утре ще звъня пак.

ALFIETKA, аз затова искам да се свържа с деловодството за да ми отговорят на запитването Sad , но никой не вдига.

Пиши ми на ЛС
Виж целия пост
# 368
Няма смисъл да го казвам ,но нямам думи да опиша Малоумщината на нашите институции😡🤬
Виж целия пост
# 369
ALFIETKA,на имей наистина е по добре да имаме отговор, но смятам че вс различно тълкува заподедтта, ще ги тормозя цял ден по тел.дано има ефект
Виж целия пост
# 370
нали ви я разтълкувах заповедта , а и то си е описано ясно . Нарочно е променена заради това че предишната се тълкуваше НЕ ясно
Виж целия пост
# 371
Така, сега относно заповедта- след като говорих с юрист от МЗ следобед и обясних какво ни вълнува, тя се ангажира да провери официалната дефиниция на " хуманитарни причини" . Сама ми звънна по-късно, за съжаление само се потвърди инфото, че инвитрото не спада в графата " хуманитарни причини", тъй като проблемът не е животозастрашаващ. Т.е. ПСР или карантина. Пуснала съм и официално запитване по мейл, на което получих входящ номер. Ако отговорят нещо различно, ще е интересно. Между другото, заповедта от 27.07. не е вече актуална. Има нова - от 31.07. Е, кажете сега, че не работят институциите, а???
Виж целия пост
# 372
От 3 дена обсъждаме заповедта от 31.07 в която пише Хуманитарни причини по параграф еди кой си точка еди коя си , И аз ви писах какви са тия хуманитарни причини по тоя параграф , но никой не чете какво пиша !!!! звънях на РзИ и ми разясниха какви са но вие къде витаете не ми е ясно . При все че ония ден обсъждахме точно новата заповед в която ние вече не сме част от хуманитарни причини.
А и а закона си пише чисто просто и ясно
«Закона за чужденците в Република България »
Ние не сме чужденци тук .
Виж целия пост
# 373
От 3 дена обсъждаме заповедта от 31.07 в която пише Хуманитарни причини по параграф еди кой си точка еди коя си , И аз ви писах какви са тия хуманитарни причини по тоя параграф , но никой не чете какво пиша !!!! звънях на РзИ и ми разясниха какви са но вие къде витаете не ми е ясно . При все че ония ден обсъждахме точно новата заповед в която ние вече не сме част от хуманитарни причини.
А и а закона си пише чисто просто и ясно
«Закона за чужденците в Република България »
Ние не сме чужденци тук .
На изместената агресия мястото не й е тук. Насочи я към тези, които са причина за възникването й. И понятието" хуманитарни причини" се дефинира юридически и МЗ е ведомството, което трябва да е в час с понятията, които залягат  в заповедите му. Какво мисли това или онова РЗИ, няма значение. Освен това, колкото повече натиск се оказва върху институциите, толкова по-голям е шансът да се замислят и да обърнат внимание на пропуските и откровените си малоумия. Така че никак не пречи и други да се включат с жалби, писма и по всички други начини.
Виж целия пост
# 374
Не ви казвам да не се включвате , просто коментирате все едно падате от марс !
А и повтарям в заповедта пише Хуманитарни причини по Параграф 1 точка 16 от закона за чудженците в България ! Можеби е редно да я прочетете тая нова заповед и тая нова точка , И да спрете просто с това че всяко РЗИ мисли различно като вече има нова заповед в което ясно и просто е описано кои точно хуманитарни причини !!!!!!!
Преди не беше и се тълкуваше различно сега Е и е описано кои .
Прочетете заповедта ! Защото очевидно не сте я чели за да говорите само че пише Хуманитарни причини ! Пише съвсем различно нещо !
За какво ми е да се обаждам по институции и да пиша тук ако вие след 1 ден пишете неща все едно падате от луната и не сте чели какво е говорено преди 1 ден !!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия