Изтъркаля се и ОСМИ клас, за ваканция настъпи час

  • 30 489
  • 736
# 255
Здрави и щастливи да са днешните именици!
Виж целия пост
# 256
Спунк, благодаря за пожеланията!
И аз да честитя на децата на jd и на Drina !Да са живи и здрави  и всички останали именици! С гордост да си носят имената!
Вчера беше нещо като работен ден при нас на бързи обороти. Малката беше на изпит по английски за сертификат, после пътувахме да оставим младежа в София и като се прибрахме в 23 часа бяхме капнали от умора. Та днес ще възстановяваме!
Виж целия пост
# 257
Ам много яко при вас, бре.Grinning
Седмокласните родители се пържат в собствен сос, а тук плющят едни катамарани покрай самотни къщи на брега на морето към очарователни гръцки острови, накацани от уютни вили или разпускащи къмпинги. Heart
А и на нас са ни само такива мисли в главата. Joy
Така ми харесвате мноооогоооо! Hug
Виж целия пост
# 258
Ее Пате,
Ние вече минахме истерията, стига толкова, поне до 12 клас 😂

Да са живи и здрави празнуващите именици днес, само с хубаво да се споменава името им!🌹
Виж целия пост
# 259
Честит имен ден на всички празнуващи, бъдете здрави и щастливи!

ох, верно се пържат милите в седмокласната тема!

Размечтах се и аз с вашите катамарани.
Страхотно си го представям Simple Smile

На една приятелка мъжо и отиде до Тазмания да си вземе катамаран и го закара на Лимнос, там има сърф училище.

Много интересно разказваше - купили си бяха от Джъмбо автомати, но им ги взели, вече и аз не помня на коя граница. Та си направили от изолацията на хладилник, боядисали ги, за да се пазят от пиратски набези. Забавно звучи, но всъщност е било доста страшно. Пък се заплели в някакви мрежи, трябвало сума ти време да реже във вода, пълна с акули..

Взеха награда Кор Кароли за най-добро българско ветроходно постижение през 2018 г. Ако ви се чете, но не знам колко е видимо
Виж целия пост
# 260
Здравейте и честити да са всички именници Heart
Приятелка ме помоли да попитам за отзиви за I ЕГ на ул. Стара планина. Благодаря на отзовалите се Blush
Виж целия пост
# 261
Честити да са всички именици!! Здраве, щастие, късмет!

Na_Vesi_Pateto, днес не съм надниквала при тях, но вчера беше страшно.. отстрани забавно, де. Simple Smile

Сънчо, пратих го веднага на един от моите приятели капитан и каза, че точно вчера са го коментирали и че иска да пие бири с него, та може да направим връзка.. Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Здравейте и честити да са всички именници Heart
Приятелка ме помоли да попитам за отзиви за I ЕГ на ул. Стара планина. Благодаря на отзовалите се Blush
В района ми е училището и наблюденията ми са външни. В приземието на гимназията е приемната на участъковия районен инспектор. Не изглеждат добри нещата. За 7-мо СУ не достига ли бал?

В темата на набор 04 имаше прието дете. Ако ви се занимава да издирите ника на майката /нещо като Синя лагуна ???/ и я питате на лични, ще е по-точна информацията.
Виж целия пост
# 263
Прекрасна нова, спокойна  седмица и честит празник на всички именици!  Flowers Hibiscus
Не бих чела в седмокласната, дори да ми плащат!  Joy
Виж целия пост
# 264
Сънчо, пратих го веднага на един от моите приятели капитан и каза, че точно вчера са го коментирали и че иска да пие бири с него, та може да направим връзка.. Simple Smile

Ееее, ама все ще се намери допирна точка Laughing Beers

ЧЕСТИТИ ДА СА ИМЕНИЦИТЕ! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 265
Скрит текст:
Здравейте и честити да са всички именници Heart
Приятелка ме помоли да попитам за отзиви за I ЕГ на ул. Стара планина. Благодаря на отзовалите се Blush
В района ми е училището и наблюденията ми са външни. В приземието на гимназията е приемната на участъковия районен инспектор. Не изглеждат добри нещата. За 7-мо СУ не достига ли бал?

В темата на набор 04 имаше прието дете. Ако ви се занимава да издирите ника на майката /нещо като Синя лагуна ???/ и я питате на лични, ще е по-точна информацията.
[/spoiler]
Стига ѝ за всички училища, освен за СМГ. Проблемът е, че пътува от друг град и не са ѝ удобни училищата с градски транспорт. Иска да учи испански език.
Виж целия пост
# 266
Скрит текст:
Здравейте и честити да са всички именници Heart
Приятелка ме помоли да попитам за отзиви за I ЕГ на ул. Стара планина. Благодаря на отзовалите се Blush
В района ми е училището и наблюденията ми са външни. В приземието на гимназията е приемната на участъковия районен инспектор. Не изглеждат добри нещата. За 7-мо СУ не достига ли бал?

В темата на набор 04 имаше прието дете. Ако ви се занимава да издирите ника на майката /нещо като Синя лагуна ???/ и я питате на лични, ще е по-точна информацията.
[/spoiler]
Стига ѝ за всички училища, освен за СМГ. Проблемът е, че пътува от друг град и не са ѝ удобни училищата с градски транспорт. Иска да учи испански език.

А, балът й стига за всички училища, но се хвърля на Първо. От друг град как стига по-бързо до него? На една спирка с метрото е Френската, има профилираща паралелка с испански, а Испанската вече също ще е близко до метро.

п.п. Честит празник и от мен на всички именници. Да ви е слънчев, топъл и летен животът, като днешния ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 267
...Стига ѝ за всички училища, освен за СМГ. Проблемът е, че пътува от друг град и не са ѝ удобни училищата с градски транспорт. Иска да учи испански език.
От Първо до Испанската са 30 минути максимум. Аз рязко ги прежалвах в тази ситуация.
А ог Централна гара до двете училища ми излиза еднакво като време.
Виж целия пост
# 268
Не знам точно, но мисля че пътува с маршрутка. Ще им кажа, че има и метро наблизо, а те да си преценяват.
Благодаря ви Heart
Виж целия пост
# 269
beki, пътуване от друг град заради 1СУ, ми се струва безумно решение, освен ако в съответния град изобщо няма гимназия /а дори и тогава 30 мин. +/- не са от значение/. Сигурно си е хубаво училището, но едва ли ще е толкова уау над градските гимназии. Ако ще си причинява този път 5 години, поне да е за нещо, което си струва повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия