Лято в Албена 2020 г.! - 2

  • 47 765
  • 746
# 195
Здравейте!
 Всеки ли има право на карта Priority Club и на рецепция ли се получава, ако да?
Картата, с която се излиза и влиза в Албена без да се плаща такса всеки път същата ли е?
Картата priority се дава само на редовни  клиенти, резервирали през бюрата или сайта на Албена.
За карта за безплатно  влизане и излизане за пръв път чувам. Колкото пъти влезеш и излезеш, все ще те таксуват ако се забавиш повечето от 30мин.
Виж целия пост
# 196
Здравейте!
 Всеки ли има право на карта Priority Club и на рецепция ли се получава, ако да?
Картата, с която се излиза и влиза в Албена без да се плаща такса всеки път същата ли е?
Ние платихме 70 лв.на рецепция и ни дадоха седмична карта. С тази карта влизаш и излизаш от Албена, когато решиш.
Виж целия пост
# 197
Шатъл бус има ли от аврогарата тази година?
Виж целия пост
# 198
Шатъл бус има ли от аврогарата тази година?

Да. Когато бяхме, шатълите ходеха до автогарата.
Виж целия пост
# 199
Здравейте!
 Всеки ли има право на карта Priority Club и на рецепция ли се получава, ако да?
Картата, с която се излиза и влиза в Албена без да се плаща такса всеки път същата ли е?
Ние платихме 70 лв.на рецепция и ни дадоха седмична карта. С тази карта влизаш и излизаш от Албена, когато решиш.
Тези 70 лв се заплащат отделно от петте/десетте лева такса паркинг за 24 часа, да?
Виж целия пост
# 200
Шатъл бус има ли от аврогарата тази година?

Да. Когато бяхме, шатълите ходеха до автогарата.
А возихте ли се, все така безплатни и на често ли са? Също да питам чадър и шезлонг на каква цена са?
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 201
На рецепция искаш бележка за дните, в които ще си настанен на територията на Албена. С нея отиваш на бариерата и ти издават пластика, с която спокойно да преминаваш. Там платихме и 70лв престой за автомобила, 10 лв на ден, всички пари накуп, но може да влизаш и излизаш без да те таксуват всеки път. Още на ден 1 направихме това. За пластиката нищо не плащаш, просто я връщаш, когато напускаш курорта, в последния ден, това е. Няма такова нещо, че ако се забавиш 30 мин пак ще плащаш, ние сме били часове в Балчик, поне 3 пъти. Не знам предишни години как е било, информацията ми е от тази, преди дни 🙃..
Виж целия пост
# 202
Здравейте!
 Всеки ли има право на карта Priority Club и на рецепция ли се получава, ако да?
Картата, с която се излиза и влиза в Албена без да се плаща такса всеки път същата ли е?
Карта Priority Club получават само резервациите направени и платени до 15.06.2020
Виж целия пост
# 203
Здравейте, трябва ми експресен съвет!
Спонтанно ми се "налага" да отседна 3а 2 нощувки в комплекса с мъжа ми. Той за пръв път ще бъде изобщо в България, та ми се иска да избера нещо по-малко "соц"....Innocent

Колебая се между Калиакра Маре (за него съм оставала с впечатлението, че предлага хубава храна, но пък не знам как е базата, дали не е поовехтяла?) и Ралица Акваклуб (харесах си го по снимки, но леко ме притеснява отдалечеността му от плажа ;  бих го преглътнала, ако останалото си заслужава).

Какво ще ме посъветвате, кое е по-приятното място? Важно ми е храната да е вкусна и атмосферата приятна. Отворена съм и за други предложения и благодаря предварително! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 204
Не съм била и в двата, но може би Калиакра маре е по-добрият вариант. Той е изцяло реновиран и май няма нищо овехтяло, а и е на брега на морето. В Ралица се ползва и аква паркът, затова мисля, че ще има много деца и шум.
Виж целия пост
# 205
Здравейте!
 Всеки ли има право на карта Priority Club и на рецепция ли се получава, ако да?
Картата, с която се излиза и влиза в Албена без да се плаща такса всеки път същата ли е?
Ние платихме 70 лв.на рецепция и ни дадоха седмична карта. С тази карта влизаш и излизаш от Албена, когато решиш.
Тези 70 лв се заплащат отделно от петте/десетте лева такса паркинг за 24 часа, да?
Като пристигнахме паркирахме в подземния паркинг на хотела. На следващия ден от рецепция ни дадоха една бележка с дните, които сме резервирали и с тази бележка отидохме на изхода на Албена. Там ни дадоха пластиката и платихме 70 лв. Т.е.по 10 лв.на ден. Не сме плащали нищо допълнително като влизахме и излизахме от Албена.
Виж целия пост
# 206
Отседнете в Калиакра бийч, не в Калиакра маре.
Виж целия пост
# 207
Някой знае ли къде настаняват в момента резервациите направени за хотел Добруджа?
И аз се интересувам.
Виж целия пост
# 208
Калиакра маре е реновиран, но ресторантът е все така "соц". Ралица аква клуб е ок и откъм стаи и откъм ресторант. Храната там е в пъти по-добра.  Ако сте с дете, стаите са теснички и в двата случая. Басейните също са в пъти по-добре, отколкото на Калиакра маре.
Виж целия пост
# 209
Ралица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия