Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 74 850
  • 741
# 300
Започнах и го гледам с интерес. Харесвам сценаристката. Бе част от екипа на "Ранобудна птичка". Радвам се, че ви открих. Ще се включвам с коментари. Керем е прекрасен актьор, а Ханде става все по-добра.
Виж целия пост
# 301
Привет!
Не знам дали момичетата, които превеждат сериала следят темата, но ако ни четат - искам да им благодаря за прекрасния превод! Истинско удоволствие е да се гледа с български буквички <3

На второ гледане забелязах няколко детайла, които ми бяха убягнали при предаването на живо и понеже не съм от подробните, како Сийки, всичко ще си споделя Laughing

Оказахте се прави, че Айдн не излиза изобщо от дома им. Аз си мислех, че става дума за чужбина, а то ще се окаже, че е нещо много по-сериозно. От обясненията на Серкан "лицето ѝ" и "дълбоко" нищо не разбрах, даже и предположение нямам (което рядко ми се случва) Stuck Out Tongue Но и аз като jounsi мисля, че Еда ще ѝ помогне по някакъв начин да го преодолее това по-нататък.


+1 за превода - Огромно благодаря момичета, прекрасни сте! Flowers HibiscusSparkling HeartFlowers Hibiscus

super_katia и аз не го разбрах това с лицето, но като поразгледах из речника и установих, че лице (yuz) и тъжен (uzucu) звучат много сходно, затова допускам, че Серкан има предвид някаква тежка травма, която са преживели като семейство. Но не съм напреднала с езика, така че това са мои интерпретации, затова очаквам следващите епизоди да видим какво са замислили сценаристите.
Виж целия пост
# 302
Да, Blue, аз за някаква дълбока депресия си помислих, но нямам идея какво може да я е отключило. Айдан каза, че Айтекин от 19 г. не се е държал със Серкан като баща, така че можеби това има някаква връзка.

Дано днес ни зарадват с втори фрагман Simple Smile
Виж целия пост
# 303



super_katia чуха те за фрагмана


ще хвърчат искри в кухнята
Виж целия пост
# 304
Юхуу какъв епизод ни чака Heart Eyes Smiling Imp
Серкан да разправя после насам-натам как Еда ще е поредната, която ще излезе от живота му след 2 месеца Joy Та той сам няма да иска да я пусне Grinning
Виж целия пост
# 305
Кога ще дойде сряда?!

Ханде наистина рисува, явно си е човек на изкуството.
Виж целия пост
# 306
Ха,хааа ...и всички тези пояснения ѝ ги казва гледайки я "небрежно " в очите и чувствайки дъха ѝ ....е как няма да си загуби /бят / ума  от "храната " !?!?!  Видимо е невъзможно в тази ситуация ....
Виж целия пост
# 307
Аууу, много хубав фрагман Heart Ще се окаже, че Серкан бей хич не е такъв робот, за какъвто го мислехме, а си е играчор от класа Stuck Out Tongue И Еда са я спретнали в престилка с котка отпред, много тематично за тези умилквания, които ни показват Animal Kissing Cat Пардон, готвене Wink



Можем да отметнем и още едно дизи клише - нежно почистване на храна от ъгълчето на устата Laughing Маман и добрата фея Сейфи много правилно се ориентират на къде отиват нещата Smiling Imp Сряда - идвай!

П.П. Няма да се изненадам, ако Селин се понапие (или се направи на пияна), за да има предтекст да остане и тя в къщата след вечерята Yum и така да трябва Серкан и Еда да спят в една стая Wink
Виж целия пост
# 308
Харесва ми идеята       Селин да остане в къщата и вместо присъствието и да ги отдалечи ,да ги събере в една спалня.Ако се включи фантазията на феновете страхотен сценарий ще има.
Виж целия пост
# 309
Е, то ако остане Селин, ще трябва с нея да остане и Ферит. Може събирането в спалнята на ГГ да го оставят за Бодрум, ако е вярно, че ще снимат някой от следващите епизоди там. Но аз си пиша, ей така, понеже ми хрумват някои идеи и ще е глупаво постфактум да кажа - ама аз това също си го мислех Nerd

Иначе Селин на този етап не мога да преценя дали ревнува, както твърди Серкан или просто не му вярва, че е влюбен в Еда Thinking По-скоро клоня към второто и точно поради тази причина тя ще се опитва да докаже пред себе си, че всико е игра Wink Само че това още повече сближава ГГ и много скоро ревността ще ѝ избие на ушите Smiling Imp
Виж целия пост
# 310
Здравейте,

Надявам се приемате нови попълнения Flowers Watermelon

Сериалът е много свеж и разтоварващ, и аз като всички нямам търпение да дойде сряда.
Имам една теория за въпросната г-жа Нериман, че това е бабата на Еда, която е разбрала за годежа на единствената си ( може би ) внучка от социалните медии и решила да се появи в живота и, като не случайно е поръчала цветя от цветарницата на Лелята и не случайно е избрала фирмата на Серкан да декорира новия и дом. ( може да се окаже и стара познайница на семейство Болат )

А относно сцената с басейна Laughing - Тъй като Серкан е винаги контролиращ се, не прави нищо необмислено и импулсивно Еда го предизвиква да скочи в басейна, той отказва, а тя, за да го накара скача и стои под вода, за да може Серкан да скочи и да я извади.

Много ще се радвам, ако Сириус започне да лае срещу Селин на вечерята. 😁

***Малко допълнение - не съм много по турските сериали, но като цяло Ханде ми е симпатична и последно я гледах в Ask laftan anlamaz, и същност се сетих от къде Каан ми е познат като face. Laughing




Виж целия пост
# 311
Е, то ако остане Селин, ще трябва с нея да остане и Ферит. Може събирането в спалнята на ГГ да го оставят за Бодрум, ако е вярно, че ще снимат някой от следващите епизоди там.

И ще може да отметнем още едно дизи клише - по погрешка е запазена само една стая в хотела и там се оказва, че в момента няма други свободни стаи Simple Smile

Благодаря много на екипа за превода! Heart

Фраговете са хубави, но ми се струват много розови. На дали целият епизод ще е мир, любов и опитване на манджи.
Виж целия пост
# 312
На мен ми хареса и песничката от фрага, ако не бяха две де... Някой знае ли я?
Виж целия пост
# 313
Добро утро!

На мен ми хареса и песничката от фрага, ако не бяха две де... Някой знае ли я?

Виж целия пост
# 314
Между другото, музиката в сериала е подбрана супер и подсилва много добре сцените, особено тези с ГГ Simple Smile

Радвам се, че темата ни е така цветна и все повече момичета се престрашават да пишат Heart
Удоволствие е да се четат толкова хубави коментари!

VessiGeorge, теорията ти, че г-жа Нериман/ Нермин е бабата на Еда е много интересна. На мен също ми мина през акъла, че целият този медиен шум около целувката не беше случаен и може да е стигнал до Мардин...

В сряда ще видим какво сме успели да отгатнем и какво - не Wink Въпреки че някои от предположенията ни се отнасят за доста по-широк времеви хоризонт, де Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия