
Но и аз като jounsi мисля, че Еда ще ѝ помогне по някакъв начин да го преодолее това по-нататък. 



Та той сам няма да иска да я пусне
Ще се окаже, че Серкан бей хич не е такъв робот, за какъвто го мислехме, а си е играчор от класа
И Еда са я спретнали в престилка с котка отпред, много тематично за тези умилквания, които ни показват
Пардон, готвене

Маман и добрата фея Сейфи много правилно се ориентират на къде отиват нещата
Сряда - идвай!
и така да трябва Серкан и Еда да спят в една стая

По-скоро клоня към второто и точно поради тази причина тя ще се опитва да докаже пред себе си, че всико е игра
Само че това още повече сближава ГГ и много скоро ревността ще ѝ избие на ушите

- Тъй като Серкан е винаги контролиращ се, не прави нищо необмислено и импулсивно Еда го предизвиква да скочи в басейна, той отказва, а тя, за да го накара скача и стои под вода, за да може Серкан да скочи и да я извади.



Въпреки че някои от предположенията ни се отнасят за доста по-широк времеви хоризонт, де
Препоръчани теми