



)
Много добре играят и двамата. Керем е изключителен актьор, не знам как съм пропуснала да не гледам нищо с него до сега. 
Спрягат ги за двойка, но ще видим какво ще излезне всъщност. И още се пище, че вместо в Бодрум, ще снимат в Анталия, но дали е истина, скоро ще разберем.
Дали има нещо повече между двамата извън екрана - не знам. Него до вчера го спрягаха, че се е загаджил с Демет, но си ги знаем турските клюкари... на нищо не трябва да им се вярва, докато не се появят някакви сериозни доказателства, защото имат богата фантазия.
Освен, ако в куфара не са нейни вещи, които да оставят в къщата само за камуфлаж пред Селин и Ферит и изобщо да нямат намерение Еда да остава у Серкан, а на следващия ден да е самата вечеря, но да се случва нещо и да се наложи тя да остане...Не знам дали го обясних добре 
Даже и колаж направих хахаха




Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им.


Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им. 

Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им. 
Препоръчани теми