Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 74 850
  • 741
# 315
Привет, момичета!

Отново чудесни и интересни коментари от всички Ви, благодаря! Flowers Hibiscus

Super_katia,
Абсолютно съм съгласна. Heart Eyes
Цитат
Между другото, музиката в сериала е подбрана супер и подсилва много добре сцените, особено тези с ГГ Simple Smile

Радвам се, че темата ни е така цветна и все повече момичета се престрашават да пишат Heart
Удоволствие е да се четат толкова хубави коментари!
Айтекин Аташ композира музиката за сериала, той е уникален творец, много го харесвам, много.

Два пъти изгледах епизода вече - веднъж с превод, веднъж без. Ако не ходех на работа, сигурно щях да го гледам и трети път, наистина съм зарибена. Joy
На годежа ми стана много мъчно за Еда, тя е силна жена, не се даде на онези чакали, но определено й дойде в повече и се почувства зле. Серкан леко се постара да не я оставя сама, но можеше й повече. Той й разкри част от себе си и затова на следващият ден беше така студен и дръпнат. Серкан усеща, че вече се привързва към Еда и иска да спре това, за да не страда после, но вече е твърде късно и за двамата. Simple Smile)

Двамата бяха изключително сладки, когато се срещнаха под претекст, че Сириус искал да я види. Само как ревнуваше Еда, охо... Joy Много добре играят и двамата. Керем е изключителен актьор, не знам как съм пропуснала да не гледам нищо с него до сега. Confused

Още малко остава до сряда. Сигурна съм, че епизодът отново ще бъде много интересен. Нямам търпение за вечерята и се чудя до какво ще доведе тя. И на мен ми се върти в главата, че ще се наложи Еда и Серкан да спят в една стая, но да видим.
Чудя се кога ли ще си признаят, че се обичат. Може би след края на договора, когато трябва да се разделят.


Между Ханде и Керем има закачки на сета, разбирали се много добре, постоянно си качват някакви сторита, много им се кефя. Heart Eyes Спрягат ги за двойка, но ще видим какво ще излезне всъщност. И още се пище, че вместо в Бодрум, ще снимат в Анталия, но дали е истина, скоро ще разберем.

За жалост, вчера е починала бабата на Керем - дано почива в мир!!!

Хубав ден!
Виж целия пост
# 316
irirnak, не искам да те подкокоросвам, но гледай "В очакване на слънцето". Аз руси и бозави мъже като Керем не харесвам, но в него се влюбих от този сериал. На пръв поглед е тийнеджърска история, но в същност не е. Невероятен сериал с мисъл и съдържание без да е тегав, като имаш предвид че аз го гледах на моя възраст 50+
Виж целия пост
# 317
Irinak, благодаря ти за информациите, които си ни донесла Heart

Хандето и Керем са страхотен тандем, ще се повторя, но е голям кеф да ги гледа човек Kissing Face Дали има нещо повече между двамата извън екрана - не знам. Него до вчера го спрягаха, че се е загаджил с Демет, но си ги знаем турските клюкари... на нищо не трябва да им се вярва, докато не се появят някакви сериозни доказателства, защото имат богата фантазия.

Относно преспиването на ГГ в една стая - на нас естествено ни се иска да е така, затова го и предполагаме, обаче сега като гледам фрагманите за n-ти път се замислям, че нещо не ми се връзват сметките във времеви план. При пазаруването и готвенето Еда е с къси панталонки и червените очила, а когато Серкан предполагаемо ѝ носи куфара у тях и скачането в басейна е с рокличка, т.е. сцените ми изглеждат като да са в 2 различни дена... Логичното е първо да е носенето на куфара, а след това готвенето Thinking Освен, ако в куфара не са нейни вещи, които да оставят в къщата само за камуфлаж пред Селин и Ферит и изобщо да нямат намерение Еда да остава у Серкан, а на следващия ден да е самата вечеря, но да се случва нещо и да се наложи тя да остане...Не знам дали го обясних добре Stuck Out Tongue Closed Eyes

И понеже г-жа Айдан ме кефи, от няколко дена се чудя на кой анимационен герой ми прилича и най-накрая се сетих - на Трикси от Чип и Дейл Satisfied Даже и колаж направих хахаха



Ох, пак се отплеснах с писането People Ok Woman
Виж целия пост
# 318



Право в целта, сестро Досущ свекървата на сЕвДА е тая мишочка.



Виж целия пост
# 319
Галка, Севда като си сложи престилката с мачката, със "свеки" съвсем ще станат на котка и мишка Animal Smile Cat

И сега малко ще излезе, че си водя някакъв монолог тука, но да се самопоправя - скачането в басейна с роклето и готвенето с късите панталонки ще да са в един ден, защото Сейфи и Айдан са с едни и същи дрехи и в двете сцени. Прилагам снимков материал >>>



И обещавам да млъкна вече, че станах Мара подробната Animal Hear No Evil
Виж целия пост
# 320
На мен ми е интересно скачането в басейна дали ще е преди или след гостуването на Селин и Ферит. А най-много да ги заварят тъкмо в басейнчето и Селин съвсем да оцъкли очи. Flushed
Иначе от сцените в кухнята изглежда ще е горещо. И то не заради печките. С тези искри, които прехвърчат между тях, ще вземат да запалят огън. Nature Fire Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им.
А също бях чела, че по непотвърдена информация бабето на Еда май ще се появи в епизодите и ще се окаже, че е един от партньорите във фирмата на Серкан. Сега доколко ще е вярно, не знам, ама ще видим Satisfied
Виж целия пост
# 321
Еда сигурно е сменила вмирисаните на кюфтенца дрехи и се е наконтила за вечерята Wink
И аз така предположих, че Селин и Ферит ще ги хванат в басейна. Иска ми се да видя Селинката как ще реагира Simple Smile

Относно жълтите клюки, това че ги гаджосват с Ханде си е нормално. Аз обаче преди няколко седмици някъде мернах клюката, че с Джерен от сериала са станали двойка. Кажи сега кое е истина?! Аз, докато не ги видя публично, не вярвам на нищо. Пък и не ми е важно да са двойка, важното е в сериала да им се получава и за сега се справят добре.
Виж целия пост
# 322
На мен ми е интересно скачането в басейна дали ще е преди или след гостуването на Селин и Ферит. А най-много да ги заварят тъкмо в басейнчето и Селин съвсем да оцъкли очи. Flushed
Иначе от сцените в кухнята изглежда ще е горещо. И то не заради печките. С тези искри, които прехвърчат между тях, ще вземат да запалят огън. Nature Fire Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им.
А също бях чела, че по непотвърдена информация бабето на Еда май ще се появи в епизодите и ще се окаже, че е един от партньорите във фирмата на Серкан. Сега доколко ще е вярно, не знам, ама ще видим Satisfied

Привет,

Логично е това, което казваш за бабата, тъй като трябва да има някаква причина Еда да остане около Серкан и какъв по-добър повод от това да е свързана с фирмата по някакъв начин. 📑📊

Ако не се лъжа Енгин не даде ли една папка на Серкан с думите, че това е проекта за Бодрум, който е търсил.... 🤷🏼♀
Виж целия пост
# 323
На мен ми е интересно скачането в басейна дали ще е преди или след гостуването на Селин и Ферит. А най-много да ги заварят тъкмо в басейнчето и Селин съвсем да оцъкли очи. Flushed
Иначе от сцените в кухнята изглежда ще е горещо. И то не заради печките. С тези искри, които прехвърчат между тях, ще вземат да запалят огън. Nature Fire Щом дори г-жа Айдан пита Сейфи дали не са прекалено близки за фалшиво сгодени. Може би заради това тя после се намесва и казва, че „след като всичко е игра, иска да добави малък детайл.“ , сигурно ще се касае за близостта им.
А също бях чела, че по непотвърдена информация бабето на Еда май ще се появи в епизодите и ще се окаже, че е един от партньорите във фирмата на Серкан. Сега доколко ще е вярно, не знам, ама ще видим Satisfied

Ако бабето е партньор и Серкан разбере , а няма как и да не разбере .......Еда  ще бъде обвинена може би  и от Серкан и сие  ,че  всичко ,което се случва  е  умишлено , планирано .
А наш'то "снарядче " живее  честно ,а като наранят гордостта ѝ ...такова "патла " ще направи ,че нИ мойМ ги събра сосиете персоните ......
Серкан достатъчно подозрителен и недоверчив .....и олеле малееее.......

ПП Бабето в Бодрум ли живее ,че вече омеших Мардин /1000 летна рода /
Виж целия пост
# 324
sofia26 казаха, че родата е от Мардин, но щом са толкова богати  освен в Мардин вероятно имат имения в Истанбул и кой знае още къде. На мен ми е интересно дали бабето ще сложи всички на място като види как се отнасят с внучка и`.
Виж целия пост
# 325
Обаче Еда не ще и да знае Мардинската рода. На първата вечеря у леля й рязко пресекна мераците за разходки до там. Преди това май с приятелките си сподели категорично, че няма от кого да вземе пари за семестрите. Може да завъртят сюжета и обратно - Серкан е Мардинската баба да направят партньорство зад гърба на Еда и да я назначат на голяма заплата в някой общ проект. Защото тя иначе няма да приеме помощ от баба си.
Изпитание за доверието на Серкан ще бъде по-скоро някоя интрига по оста Каан-Мелек. Наивната махленска приятелка ще издрънка нещо, а Каан ще извърти нещата, че Еда е виновна.
Виж целия пост
# 326
Да ,така е .За богатите е без значение къде живеят , работят и инвестират  . Еда пред приятелките си каза ,че не иска да вземе /да чуе за пари от баба си .Даже ,го търся този момент от разговора
Виж целия пост
# 327
Боже, направо ви се възхищавам. Коло много мнения, колко добре сте забелязали всеки детайл. То Нермин/Нериман ли не беше. Дрехи ли не бяха... С удоволствие ви чета.
Най- сетне и аз изгледах епизода. Но не ми беше особено интересен. Такива като Мело са ми ясни. Пък кой знае... Може да се завърти и там някоя истинска любов. Много ми интересно да разбера защо Айдан не излиза никъде. Еда ме кефи как говори с Айдан.  😂 Но като цяло очаквам повече в следващия епизод.
Виж целия пост
# 328
Обаче Еда не ще и да знае Мардинската рода. На първата вечеря у леля й рязко пресекна мераците за разходки до там. Преди това май с приятелките си сподели категорично, че няма от кого да вземе пари за семестрите.
Да, така е, Еда явно е сърдита на бабата. Каквото и да се е случило между тях обаче не съм сигурна, че бабата се е отказала от внучката. Но това предстои да го разберем Simple Smile
Виж целия пост
# 329
Здравейте,
Дано да приемате нови. Аз току-що завърших със сериите. Първо искам да благодаря сърдечно за превода с бг субтитри на момичета, които отделят от свободното си време за да ни доставят това удоволствие. Да сте живи и здрави.
Съвсем случайно попаднах на сериала, но ме грабна и си го изгледах с голямо удоволствие. Даже вече нямам търпение за сряда и новият епизод.
Еда е като стихия, обърка подредения свят на Серкан, който явно има нужда точно от това. На мен ми направи впечатление, че когато я заведе в къщата и си говориха за родители и семейство, ми се стори, че когато Еда го попита дали има братя и сестри, той се замисли. Да не би да е имал брат или сестра и той/тя да е загинал при някакъв инцидент, затова майка му да не излиза от вкъщи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия