Мъжете Рак - 3

  • 44 249
  • 737
# 120
Роза, аз живея с рак 15 години, никога не се караме. Аз съм много емоционална и имам нужда да си кажа, да се развикам, той това не го търпи и толкова студено ме реже, че аз просто млъквам. И друг рак, познавам и той е същия.
Виж целия пост
# 121
Да, Раците не допускат скандали. За добро или за лошо.
Виж целия пост
# 122
Мм е рак с асцендент скорпион,аз съм телец с асцендент скорпион ...далеч сме от разврат ..въртим се в двете крайности ...и бурни отношения и много пасивни ...рака е геймър...сещайте се какво му е в главата ...иначе навън става разноглед от зяпане на мацки ...
Виж целия пост
# 123
Рак, ако вдигне скандал...значи нещо жестоко му е преляла чашата. А тогава може да ви закопае с тежки, но право в десятката думи/твърдения/наблюдения и да не знаете откъде ви е връхлетяло цунамито Joy Демек ще изсипе всичко, което си е събирал и таял в себе си и се е надявал да отмине, да се поправи от самосебе си или отсрещният да се усети от намеци, леки подмятания и т.н.. Наистина хем е за добро, хем за лошо. Ако Ракът говори е мрънкало, ако не говори - що не вдига скандали...
Виж целия пост
# 124
Наминах набързо в темата: "Най-гадната зодия за мъж" и  с  голяма радост се потвърди моето усещане, че мъжът Рак няма да е в първата 3-йка! Знаех си ...   Grinning

П.П. Класацията водят : Девата, следвана от Скорпиона и Близнака.
Виж целия пост
# 125
Познавам мъже деви ..за гадняри не са ..но са адски студени и саможиви...виж скорпион ме е жилил ..боли ..
Виж целия пост
# 126
Моя възлюбен рак даде назад като му казах, че вече искам да живеем заедно и да имаме дете и реши, че му трябвала почивка. Ще му дам постоянна.
Виж целия пост
# 127
По добре така и на време, от колкото да те подведе и след година да се присети, че не му трябваш.
Виж целия пост
# 128
Моя възлюбен рак даде назад като му казах, че вече искам да живеем заедно и да имаме дете и реши, че му трябвала почивка. Ще му дам постоянна.
Ау, така директно казано звучи много страшно, за всяка зодия, не само рак Joy в кръга на шегата
Иначе подкрепям взаимно да си ценим времето.
Виж целия пост
# 129
Зависи след колко дълга връзка. Ако е след 6 месеца е рано, ама след 6 години...
Виж целия пост
# 130
По добре така и на време, от колкото да те подведе и след година да се присети, че не му трябваш.
Много ме е яд, много! А казал на наши общи приятели, че сме се разделили, нищо за почивката от 1-2 месеца и че ме е мотал два месеца, че ще дойде да живее в моя град. В общи линии каквото му оттърва.
Мразя раците!
Връзката ни е 3 години. Напълно нормално да искам дете и семейство.

Просто поисках да се събираме и живеем заедно и имаме дете, а той искал още безгрижен живот и излизания с приятели. Не сме на една вълна, не сме на 20 да го чакам. Може и никога да не е готов.
Виж целия пост
# 131
Очевидно му трябва време да се наживее и в момента имате фундаментанли различия за развитие на връзката. Лош тайминг, насила хубост не става Simple Smile Няма как да виниш някой, че не е на твоята вълна, все пак живота си е негов. Опитай с друг или ако имаш този лукс му дай месец-два без теб, за да разбере колко значиш за него Wink
Виж целия пост
# 132
Очевидно му трябва време да се наживее и в момента имате фундаментанли различия за развитие на връзката. Лош тайминг, насила хубост не става Simple Smile Няма как да виниш някой, че не е на твоята вълна, все пак живота си е негов. Опитай с друг или ако имаш този лукс му дай месец-два без теб, за да разбере колко значиш за него Wink
Разбира се, не искам да сме заедно на сила. Нека се наживее, той малко лети в облаците, ама това е друга тема. Трябва да премина и през това препятствие в живота ми, така е писано. Ще видим какво ще стане. Странното е, че съм ядосана и бясна, а не се тръшкам и не рева. Чак съм изненадана от себе си предвид рибешката ми чувствителност. 😀

Само да вметна, че сме на по 32. Почувствах необходимост да имам дете, да живея с него, да станем семейство, говорили сме си много по темата и той ми е казвал, че иска брак и семейство, но явно някак в бъдеще, не иска да е в непосредствена близост. Така може да си живуркаме и до 40.
Виж целия пост
# 133
Зад "просто приятно" и "пускам се по течението" всъщност стои отказ за поемане на отговорност. Просто го обличаш в хубави думи, за да си направиш пойнта. И типично по рачешки, че нали сме в темата, манипулативничко противопоставяш тези с големите планове.
Истината е, че нормалните хора, без редица дефицити искат да знаят кое с каква цел е, накъде върви и в това няма нищо грешно и пришпорващо, нито заслужава башване, на което Арвен просто се върза. Пък отсреща могат да им говорят за течения и живот колкото си искат.
Виж целия пост
# 134
Ако вземеш да натискаш един Рак за каквото и да е, става по- лошо. Ще се върти като фурнаджийска лопата, само и само да не загуби безплатния секс( важен му е, много!). После ще ти обясни как ти си виновна за всичко. И така докато му повярваш и се смачкаш или докато му биеш шута. Съветвам те бързичко да направиш второто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия