"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 41 983
  • 739
# 330
Овулацията е поне 12-14 дена преди менструация. Седмица е много малко и ще е цяло чудо да забременееш с 7 дневна втора фаза.
Всички тези “ симптоми” за които говорите са плод на желанието за бременност Simple Smile.
Никой не се подиграва и постоянно се обяснява едно и също.

напълно сте  права за казаното, явно понякога желанието е повече и се ,,появяват,, симптоми, или има вътрешно усещане,незная, но аз бях сигурна за себе си че този път се е получило и се надявам наистина всички,които питат и искат ,да се е получило и при тях.
Виж целия пост
# 331
Овулацията е поне 12-14 дена преди менструация. Седмица е много малко и ще е цяло чудо да забременееш с 7 дневна втора фаза.
Всички тези “ симптоми” за които говорите са плод на желанието за бременност Simple Smile.
Никой не се подиграва и постоянно се обяснява едно и също.

напълно сте  права за казаното, явно понякога желанието е повече и се ,,появяват,, симптоми, или има вътрешно усещане,незная, но аз бях сигурна за себе си че този път се е получило и се надявам наистина всички,които питат и искат ,да се е получило и при тях.
Мили дами има симптоми преди менструацията, лично аз с 1вата ми бременност усетих сънливост, раздразнителност и виене на свят и си направих тест 4 дена преди МЦ и имах втора бледа черта, не е винаги внушение, че ств бременни при всеки е различно..
Виж целия пост
# 332
Аз пък всеки месец преди М имам сънливост, раздразнителност, виене на свят, гадене, болки в яйчниците, умора, усещам по-силно различни миризми, имам особен вкус в устата, ожаднявам често, яде ми се кисело, гърдите ми стават болезнени, а зърната потъмняват, винаги след овулация поддържам 37,1 градуса температура. И при бременност съм имала същите симптоми. Никаква разлика. Имам 4 деца и съм била 5 пъти бременна. Та на симптоми не вярвам.
Истинските симптоми от бременността съм ги усещала след 7-ма г.с.
Виж целия пост
# 333
Овулацията е поне 12-14 дена преди менструация. Седмица е много малко и ще е цяло чудо да забременееш с 7 дневна втора фаза.
Всички тези “ симптоми” за които говорите са плод на желанието за бременност Simple Smile.
Никой не се подиграва и постоянно се обяснява едно и също.

напълно сте  права за казаното, явно понякога желанието е повече и се ,,появяват,, симптоми, или има вътрешно усещане,незная, но аз бях сигурна за себе си че този път се е получило и се надявам наистина всички,които питат и искат ,да се е получило и при тях.
А прочетохте ли че овулацията не е седмица преди да ви дойде?
Виж целия пост
# 334
М трябва да ми дойде на 22 или 23.08. О съм сиг че е била на 8.08. Засечена с тест, а и при мен всеки месец е страшно болезнена, така че със сигурност е била тогава.

Аз бих те посъветвала да изчакаш още три дни и на 22 да направиш един пиклив със сутрешна урина, ако има бременност трябва да покаже. Стискам палци да се похвалиш в събота! Успех Heart
Виж целия пост
# 335
Здравейте, момичета. Следя ви от много време с интерес, но пиша за първи път. Въпросът ми е следният: Правим опити за бебче от месец. Вчера беше денят, в който трябваше да ми дойде, направих тест и се появи втора бледа чертичка. Днес пуснах кръвен. Според вас какво значи резултата ? Бременна ли съм ? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 336
Виж какви са референтните стойности!
Резултат до 1IU/L не си бременна, а при теб резултата е 143 IU/L, което означава какво? Бременност!
Виж целия пост
# 337
Бременна си! Честито!
Здравейте, момичета. Следя ви от много време с интерес, но пиша за първи път. Въпросът ми е следният: Правим опити за бебче от месец. Вчера беше денят, в който трябваше да ми дойде, направих тест и се появи втора бледа чертичка. Днес пуснах кръвен. Според вас какво значи резултата ? Бременна ли съм ? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 338
Виж какви са референтните стойности!
Резултат до 1IU/L не си бременна, а при теб резултата е 143 IU/L, което означава какво? Бременност!


Благодаря. И аз така мисля, но тъй като навсякъде гледах изследвания със стойности в други мерни единици малко се обърках и  исках да ви попитам.
Виж целия пост
# 339
Бременна си! Честито!
Здравейте, момичета. Следя ви от много време с интерес, но пиша за първи път. Въпросът ми е следният: Правим опити за бебче от месец. Вчера беше денят, в който трябваше да ми дойде, направих тест и се появи втора бледа чертичка. Днес пуснах кръвен. Според вас какво значи резултата ? Бременна ли съм ? Благодаря предварително.

Благодаряя:heart:
Виж целия пост
# 340
Виж какви са референтните стойности!
Резултат до 1IU/L не си бременна, а при теб резултата е 143 IU/L, което означава какво? Бременност!

Понякога ти се чудя как отговаряш така спокойно ? Wink
Виж целия пост
# 341
Наспала съм се за това Simple Smile
От утре не ме търси за спокойствие .
Виж целия пост
# 342
Не бъдете така злобни. На някои им е трудно да си разчетат изследванията. Не всички са родени лекари Rolling Eyes
Тези пък специално за ЧХГ са си сложни за разчитане.
Виж целия пост
# 343
Хайде да не проектираш собствените си качества върху другите.
Закачката беше към мен и няма нищо общо с питащата.
Виж целия пост
# 344
Кое е сложното? 🤔
Не е нужно да си лекар, за да съобразиш резултат с референтните му граници. И не говоря само за ЧХГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия