Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 50

  • 50 164
  • 732
# 255
Ели съвсем обикновени снимки и гифове си качваме : )) Нещо може би ти става .. Grinning
Я да те прегледам Nerd
Сега, тука какво виждаш? Rolling Eyes

Отговор: Йози прескача Тесла, нищо особено.. Joy
Виж целия пост
# 256
Какво ли ще се случи в този любовен триъгълник в Гьоджек?

       

Интересно как ще запазят в тайна самоличността на доктора...
И нашия човек с двете имена може да изгърми във всеки един момент покрай любопитните кандидат свати. Издънки дебнат отвсякъде, но тези двамата сигурно не само ще успеят да излузат сухи от водата, но ще останат интриги и за Истанбул.

Още няколко красиви гифчета от сеното, но няма как да ги вградя.

        https://vk.com/doc275233879_559270824?hash=b82e714aaa3c5d3b59&am … d02470f8c417aac73

        https://vk.com/doc275233879_559270513?hash=327f9707a3047cf17c&am … 2a14c7bee714de6e6

       https://vk.com/doc275233879_559270720?hash=6d8007cee8251a4c7f&am … 9ca2ef62595cd10d1
Виж целия пост
# 257




от режисьорът Дениз Й. - на сватбата ще пее Hande Everes/Ханде Еверес

клипчета от снимките
https://vk.com/mirdizi?z=video-176425116_456240776%2Fa1754e73390 … l_wall_-176425116
https://vk.com/mirdizi?z=video-176425116_456240777%2F71e987b64d6 … l_wall_-176425116
https://twitter.com/Claudia9776/status/1284897836035956737

нови от сета на сватбата....


Виж целия пост
# 258
Изгледах серията!  Този Озан много ми харесва - и на външност и като образ, ама Дениз - желЕзна..., но взе да поомеква.
Серията на български дали е готова, че друго си е с български буквички.
Виж целия пост
# 259
Сет Костюма на Йози и роклята на Езги за сватбата.
На гърба на нашия, не мога да разбера какво е нарисувано..




Злате пак се повтаряме, ама карай Grinning

"Не е вида, а поведението. Не са парите, а образованието. Не са дрехите, а класата."   
Коко Шанел
Виж целия пост
# 260
Мистър Грешен Епизод 4 с БГ Субс

https://ok.ru/video/1495348611645
Виж целия пост
# 261
Лили невероятни сте!!! Heart Нямам думи с които да ви благодаря!
Виж целия пост
# 262
Лили и екип ,благодаря много за превода!

Виж целия пост
# 263
Браво на екипа, Лили! love001

На гърба на нашия, не мога да разбера какво е нарисувано..


Какво да е написано! Ей това. Joy
Скрит текст:

Все се канех да обърна внимание, че на Йози дрешките с посланията все едно търпят някакво развитие заедно с героя. От това на мястото на сърцето да стои знак за забрана, т.е. там не е за никоя -

стигнахме до това на същото място да стои лик доста близък до този на Езги -
Виж целия пост
# 264
Благодаря наа целият  екип HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 265
Благодарско за БГ буквичките Heart

Черпя ви един летен коктейл, да се разхладите след усиленото превеждане и една тортичка, да се подсладите Wink Заслужили сте!





Грозде, гледах, гледах тоя гиф, па си рекох „що не съм на мястото на Тесла” Grinning
Виж целия пост
# 266
Страхотноо!!
Благодаря за превода! 🌺
Виж целия пост
# 267
Извинете за нахълтването в темата от моя страна Grinning , но не се сдържах Smile
На Йозге от роклята ли ѝ се получава това коремче или? Thinking Просто в едно интервю бяха казали със Серкан, че мислят за деца и затова питам само на мен ли така ми се струва. Smile
Виж целия пост
# 268
От роклята е, според мен. Самата тя ми изглежда леко прегърбена. 😃
Иначе, благодаря за превода, ей сега мятам серията 🌺❤
Виж целия пост
# 269
И аз мисля ,че е  от роклята и позата й  на Йозге това коремче.

В българския превод казва ,че е барман  Hushed

Той така ги реди ,че едва му се разбира. Пуснах го на забавено звука и 10 пъти , че го хвана кога го казва това барман.

А, значи СЦ бая ще трябва да мажат да го оправят това. Или ще се направят на 3 и 1/2 Joy
Може Джан да си е объркал репликите Satisfied
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия