Изпитани сайтове за парфюми - 29

  • 57 402
  • 795
# 75
Добро утро! В парфимо има ли актуален код?
На някоя от предните страници.
Виж целия пост
# 76
Скрит текст:
Пазих, пазих фронта и тази седмица айдеееееееее Smile

Чкам два Пупа кита (благодарение на едно дяволчеот темата тук, което ги похвали) и две течни червила на Клиник от Парфимо.

😈😈 Няма да останеш разочарована, китчетата са чудни и за ползване, и за декорация.


Аз поръчах вчера от makeup едно зайче палитра 😂 Ще си правя зоопарк. 🤣🤣🤣

И чакам от тях едно Miu Miu комплектче..

Разкошотийско изглежда. Чакам куриерът буквално всеки момент да организирам аквариум на бюрото (взех комплект от двата кита, големият е същият като твоя Animal WhaleAnimal Whale
Виж целия пост
# 77
Аз се изкуших от кода в Парфимо и поръчах L'Interdit 35мл и малко козметика за коса. Цената ми се стори много добра, а и отдавна го исках.
Виж целия пост
# 78
Аз се изкуших от кода в Парфимо и поръчах L'Interdit 35мл и малко козметика за коса. Цената ми се стори много добра, а и отдавна го исках.
И аз взех един и 2 червила на ИСЛ , едното е тестер, другото продукт.
Виж целия пост
# 79
Момичета, някой да каже две думи за -spam292- и Иво? Ако направя поръчка, той лично носи пратката?
Същия ден ли? Мога ли да вярвам в оригиналност? Леко спешно ми е. Flushed
Виж целия пост
# 80
да, на следващия ден, да
Виж целия пост
# 81
На мен Иво ми ги носи още същия ден. Зависи по кое време се обадиш и дали има път към адреса ти. Най-добре звънни и го питай.
Виж целия пост
# 82
Аз се изкуших от кода в Парфимо и поръчах L'Interdit 35мл и малко козметика за коса. Цената ми се стори много добра, а и отдавна го исках.
Какъв е кодът? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 83
ONLINEPROMO намалява 11 лв. за поръчки над 90 лв.

Кодът ^^^
Виж целия пост
# 84
Vrabcho, код ONLINEPROMO.
Намалява 11 от 90лв.

Има ли някакъв шанс парфимо отново да заредят тестери на Стела Макартни?
Били са на доста добри цени.
Знаете ли кога последно са били налични?
Виж целия пост
# 85
Поръчах новия Монблан от Емаг. На другия ден пуснаха кода. Обадих се,  анулирах поръчката и пуснах нова с код.
Елинор супер бързи и добре опаковани , а Енвол пристигна във фирмена подаръчна торбичка ,която е много ефектна , все едно кожена..
Виж целия пост
# 86
Stella Mcartney Stella бяха с много по-ниски цени в края на юни и началото на юли. Аз имам 30-ца   edp от началото на юли. Тестерите ще се появят, но цените едва ли ще бъдат същите.
Виж целия пост
# 87
Привет пристрастни, имах на мейла, че някой сайт е с БД до 26, но понеже съм скопосна го изтрих. Имате ли идея кой сайт има сега БД, без значение сума и продукт?
Виж целия пост
# 88
Привет пристрастни, имах на мейла, че някой сайт е с БД до 26, но понеже съм скопосна го изтрих. Имате ли идея кой сайт има сега БД, без значение сума и продукт?

Имам от arlen.bg.  До 26 е, може би това е било Simple Smile.
Виж целия пост
# 89
Аз се изкуших от кода в Парфимо и поръчах L'Interdit 35мл и малко козметика за коса. Цената ми се стори много добра, а и отдавна го исках.

И аз се изкуших и поръчах L'Interdit 35мл EDP, въпреки, че имам EDT, както  козметика за коса и тяло. Кода ми направи единия продукт безплатен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия