ДНЕВНИКЪТ Тема 104 Да отслабнем всички заедно!

  • 52 574
  • 776
# 645
Може на всяка фаза.
Виж целия пост
# 646
Аз правя лунната диета, - 1 кг съм на следващия ден и на по-следващия си го връщам.
Виж целия пост
# 647
Аз правя лунната диета, - 1 кг съм на следващия ден и на по-следващия си го връщам.
Нормално. За 24 часа глад източваш водата, като започнеш да ядеш, си я връщаш.
Виж целия пост
# 648
Аз съм в шок. От 3 дни не закусвам и не обядвам. Нямам време.
Вечерям си нормално както преди + 1-2 ч вино.
И кантара от понеделник до сега +1 кг!!! Що са ситуация?
А крачките ми са + 10к на ден, не е да седя на бюрото, тичам по задачи цял ден. Какво се случва с мен....
Виж целия пост
# 649
Активия с мюсли подходящо ли е за диета?Питам, защото тези мюсли май съдържат въглехидрати и захари и не знам от къде мога да закупя ядки ( които не са овкусени със сол и други подправки), които направо да си добавям към киселото мляко.
Виж целия пост
# 650
Не. Има и захар и други боклуци вътре. В Лидл и Кауфланд има само овесени ядки. Можеш да си направиш някакъв микс с ядки и семена. Примерно овесени ядки, малко сурови бадеми, малко сурово тиквено семе и т.н.
Но ти май имаше съмнение за ИР. Ако имаш ИР овесените ядки и въобще ВХ не са подходящи.
Виж целия пост
# 651
С кис. мляко най-добре само овесени ядки. Ако искаш да ти е сладко, може малко стафиди, но не слагай повече нищо..
Виж целия пост
# 652
Аз бъркам кисело мляко с какао, кокосови стърготини, ленено семе и мед.
Става много вкусно и си е чудесна закуска/обяд/вечеря.
Без мед би било по-диетично, но пък малко мед е за предпочитане пред активия и подобни.
Виж целия пост
# 653
Абе защо яйцата са включени в толкова диети и са толкова препоръчителни? Въвеждам в MyFitnessPal 3 варени яйца и грамажите Fat са доста големи.
Виж целия пост
# 654
Анабел, струваш ми се малко объркана. Към какъв режим се стремиш? Каква е целта ти? Не е все едно какви мазнини приемаш и в каква комбинация. Ако ядеш НВ можеш спокойно да ядеш мазно. Ако ядеш ВВ трябва да ограничаваш мазнините. Мазнините от яйца, месо, зехтин, кокосово масло, краве масло са хубави. Рафинираните олиа са лоши.
Виж целия пост
# 655
Целта ми е да сваля 30 кг за 1 година.Спазвах калориен дефицит, хранех се гъвкаво, комбинирано с фитнес и дотук минус 4,5 кг съм свалила.Но нещо от 2 седмици не мърдам и искам да стана по - стриктна и да огранича въглехидратите и мазнините.
Виж целия пост
# 656
Погледни темата за ВМ НВХ. И прочети първият пост.
Виж целия пост
# 657
Моята приятелка пости от години. Но не яде бяло брашно, картофи и ориз. И по принцип не ги обича. Последните пъти направо се стопи след постите и кожата и блести. Висока е 174 см, а е 48 кг.
Виж целия пост
# 658
За 174 см 48 кг са прекалено малко. Аз на 175 падна ли под 56-7 съм прекалено кльощава.
Виж целия пост
# 659
Активия с мюсли подходящо ли е за диета?Питам, защото тези мюсли май съдържат въглехидрати и захари и не знам от къде мога да закупя ядки ( които не са овкусени със сол и други подправки), които направо да си добавям към киселото мляко.
Не. Активията е бъкана с химикали, захар, консерванти. По добре недей.
Щом обичаш кисело мляко, може да го забъркваш с чия примерно, и плод. Ядките са добри, но и мнооого калорични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия