ДНЕВНИКЪТ Тема 104 Да отслабнем всички заедно!

  • 52 574
  • 776
# 720
Да, днешните млади, с малки изключения са едробедрени, едродупести, едро...всичко. Нямат друг избор, освен да го приемат за норма Grinning Жалко, защото с възрастта "едростта" престава да е толкова симпатична. Ако въобще е симпатична...
Виж целия пост
# 721
Никога не съм харесвала едри/дебели жени. Финните са далеч по привлекателни.
Високи и стройни или дребни мини мадами.
Има известна тенденция за насочване към фитнес гърлс, но те не са мазни.
Отчет. 62 кг, и застой
Виж целия пост
# 722
и аз като Лъки, дебели не харесвам

значи не знам как е живяла Мерилин, но към сегашния момент легло-компютър- компютър.... ми дебелее се
и да си кажа, много далеч съм от анорексията и почти не ям
Виж целия пост
# 723
Едно е приятно закръглена, друго дебела. Повечето мъже около мен харесват по-сочни форми. Има по-закръглени жени, но супер секси. И други, които са слаби, добре сложени, но нямат женственост. А най-важното е да се чувстваш удобно в кожата си.
Виж целия пост
# 724
Неви е права. Имам приятелка - тренира всеки божи ден, яде супер здравословно и супер малко, няма грам мазнина. Спомням си я с манията да си щипе корема, за да показва колко е изчистен. Еми, като щека е. Абсолютно нищо сексапилно, нито женствено. Един плосък задник, едни клечави ръце и крака. Не бих го повярвала, ако не го виждам с очите си. Аз също харесвам слаби жени, но тя ми е пример за анти-хубаво слабо тяло. Но тя явно се чуства добре в кожата, защото много се гордее с тялото си.

Аз също се чуствам добре в тялото си. Но не и перфектно на този етап.
Виж целия пост
# 725
Никога не съм харесвала едри/дебели жени. Финните са далеч по привлекателни.
То май е по важно мъжете какво харесват и по какви си падат... Simple Smile Щото дали съм 40 кг щека или 100 кг тюлен, ако никой мъж не се "лепи", какво значение, че аз се харесвам?
Виж целия пост
# 726
То май е по важно мъжете какво харесват и по какви си падат... Simple Smile Щото дали съм 40 кг щека или 100 кг тюлен, ако никой мъж не се "лепи", какво значение, че аз се харесвам?
Това си е също до възраст и приоритети... аз си имам мъж, лепки никога не съм търсила нито харесвала Simple Smile И ми е 100 пъти по-важно аз да се харесвам, отколкото някой, който не се е дочесъл (с извинение).
Хич даже не ме вълнува кой къде му се залепва, даже ми е неприятно в някой момент. Никога не съм била слаба по еталаон, но никога не ми е липсвало мъжко внимание.
Виж целия пост
# 727
Аз мъж си нямам, но лепки винаги съм имала, без значение дали съм 90, 70 или 60 кг. Закръглена съм във всички случаи. Според мен се лепкат на излъчването, не на визията.
Виж целия пост
# 728
Аз мъж си нямам, но лепки винаги съм имала, без значение дали съм 90, 70 или 60 кг. Закръглена съм във всички случаи. Според мен се лепкат на излъчването, не на визията.
Мх... моя си го имам от 20 години (ей на ся ги чукнахме тамън) - бяхме деца като се взехме - аз на 18, той на 20 Simple Smile Емииии тогава бях 70 кг, сега пак съм толкоз, след 2 деца, мисля че си е съвсем както си трябва Simple Smile Била съм и 90+ - с бебе в корема или не хаха Simple Smile грам не съм усетила негативно отношение от което..

Скрит текст:
Той беше 75 като се запознахме.. ама така бързо навакса на 100+ чеееееееее... мииии тва е Simple Smile Структура - мискули яки на крака ръце и гръб, всеки културист би му завидил... обачееееееее откъм шкембок и цицки простоооооо Simple Smile Simple Smile Simple Smile като 2 тела в едно Simple Smile Simple Smile Simple Smile Но пък вдига 100 от лежанка, така че ме устройва хахахаха Simple Smile Simple Smile Simple Smile 
Виж целия пост
# 729
Идвам доволна и изненадана.

От 3те кг които имах да свалям е останал един.

Не знам как за 3дни още един кг замина, не съм се ограничавала повече от преди.

Лек ден
Виж целия пост
# 730
Браво на Ели, браво и на Духи!
И на двете ви завиждам, да си знаете Grin
Виж целия пост
# 731
Аз май трябва да почна да ям повече, че с моите 1450 калории и 4 тренировки в седмицата последните дни все огладнявам вечер. Миналата седмица един младеж така ми вдигна кръвното, че цял ден не знаех къде се намирам и не знам дали от нерви, но кантара на другия ден ми показа -1,300. От тогава насам нито нагоре, нито надолу.
Виж целия пост
# 732
За "закръглените" жени мога само да кажа, че ако извивките са на точното място е много красиво и секси.
Проблемът е че на много ни растат не извивки в гънки без пропорции където не ги искаме, така решението е просто да ги няма.
Ако можех да сложа 5кг където аз искам, щях да си ги нося с гордост и самочувствие Simple Smile
Виж целия пост
# 733
За "закръглените" жени мога само да кажа, че ако извивките са на точното място е много красиво и секси.
Проблемът е че на много ни растат не извивки в гънки без пропорции където не ги искаме, така решението е просто да ги няма.
Ако можех да сложа 5кг където аз искам, щях да си ги нося с гордост и самочувствие Simple Smile
Заради това напълнях и минах на НВ ВМХ, че да запазя едни горни извивки Grin
Виж целия пост
# 734
Хора, от къде може да се намерят овесени ядки в сурово състояние?Питам понеже не съм си взимала до сега една позната ми ги препоръча като подходяща диетична закуска примесени в овесено мляко.Във Фантастико има ли ги? Намерих там едни овесени ядки фини Био клас но не знам подходящи ли са и в сурово състояние ли са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия