Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 37 894
  • 746
# 555
Хахаха, Рени, а който предаде любима, какво следва???
Това беше пълна глупост, за това не го споменах. Наре го каза това преди да разбере, че всъщност между Санджар и Гедиз всичко е на масата и няма нищо скрито покрито.
Виж целия пост
# 556
Хахаха, Рени, а който предаде любима, какво следва???
Това беше пълна глупост, за това не го споменах. Наре го каза това преди да разбере, че всъщност между Санджар и Гедиз всичко е на масата и няма нищо скрито покрито.
Знам, ама много хора пропускат този факт. В ушите им звучи само фразата, извадена от действието. Че даже започва да се вади и факта с наследството -  Гидьо предал първо баща си 🤦 JoyJoy Това го прочетох в Инста вчера, ама си се вихри и по други платформи... И вече мисля да не ходя да чета, че се нервирам.
Виж целия пост
# 557
А, недейте така! Който предаде любима, после любимата се тътри след него Sunglasses

Една от най-любимите ми сцени, дори най Heart

"Много умна, много сладка жена..." 😍💔

Виж целия пост
# 558
 Гидьо предал първо баща си 🤦 JoyJoy

JoyJoy
Е, той и Санджо предаде майка си, ама ние не го изтъкваме толкова JoyJoy Боже!
Виж целия пост
# 559
 Гидьо предал първо баща си 🤦 JoyJoy

JoyJoy
Е, той и Санджо предаде майка си, ама ние не го изтъкваме толкова JoyJoy Боже!
А, тук аз го лайкнах Санджар, така трябваше да направи Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 560
 Гидьо предал първо баща си 🤦 JoyJoy

JoyJoy
Е, той и Санджо предаде майка си, ама ние не го изтъкваме толкова JoyJoy Боже!
А, тук аз го лайкнах Санджар, така трябваше да направи Stuck Out Tongue Winking Eye

Да и аз Smile
Така, както всички трябваше да лайкнат и Гедиз, че застана срещу баща си, а не да търсят под вола теле Smirk
Една лъжа не става истина, ако я повториш 100 пъти за ужас на много хора.
Гедиз и Санджар застанаха на страната на справедливостта в спора с родителите си. Ако сваляме шапка на единия, ще сваляме и на другия. Ако ще е вид предателство, ще се отнася и за двамата Smirk
Омръзна ми от измислици Smiling Imp Smiley
Виж целия пост
# 561
100% съм убеден, че всичко, което се случва с развитието на Гедиз е първоначално замислено и това, че си чешете клавиатурите кое не искате и кое искате нищо няма да промени. Лично мен адски ме дразни факта, че каквото и да направи Гедиз, все бива оправдаван и т.н. Което пък води до това, че каквото и да направи Санджар той бива веднага обвиняван и т.н. Което още веднъж ме убеждава, че просто вече се търси под вола теле и всяко действие бива осъждано... Предубедени сте, това е цялата работа... Спирам да Ви чета, щото тук няма обективно мнение,а само си чешете клавиатурите. Ясно, Гедиз е света вода ненапита... Убеден съм и вярвам на сценаристите какво са замислили и 100% това за него е замислено отначало. Времето ще покаже... Преди да ме нападнете, уважавам чуждото мнение, но това тук си е открита привързаност.
Не за пръв път главния герой е показван в такава светлина и си личи, че не харесвате такъв тип персонажи/история. Пренасочвайте се към други сериали, определено не е за вас този.
Виж целия пост
# 562
Ей сега ги разбирам фенките на Емир...
Виж целия пост
# 563
Не обичам някой да ми дава  насоки какво да гледам....още повече, какво обичам или не обичам....
Не ми харесват постъпките на Санджар, но и Гедиз с признанието си, развали приятелството си с Наре.  Според мен добре направи, но сега Наре никога няма да приеме помощта му....остана сама....
Извинявам се, че наруших мълчанието си, но.....обстоятелствата го наложиха....
Спокоен ден....
Виж целия пост
# 564
100% съм убеден, че всичко, което се случва с развитието на Гедиз е първоначално замислено и това, че си чешете клавиатурите кое не искате и кое искате нищо няма да промени. Лично мен адски ме дразни факта, че каквото и да направи Гедиз, все бива оправдаван и т.н. Което пък води до това, че каквото и да направи Санджар той бива веднага обвиняван и т.н. Което още веднъж ме убеждава, че просто вече се търси под вола теле и всяко действие бива осъждано... Предубедени сте, това е цялата работа... Спирам да Ви чета, щото тук няма обективно мнение,а само си чешете клавиатурите. Ясно, Гедиз е света вода ненапита... Убеден съм и вярвам на сценаристите какво са замислили и 100% това за него е замислено отначало. Времето ще покаже... Преди да ме нападнете, уважавам чуждото мнение, но това тук си е открита привързаност.
Не за пръв път главния герой е показван в такава светлина и си личи, че не харесвате такъв тип персонажи/история. Пренасочвайте се към други сериали, определено не е за вас този.

Разбрах, че си убеден на 100% в нещо, но не разбрах в какво.
Виж целия пост
# 565
Гости, пиши си, не се спирай Hug Нека да има различни мнения Hands V
Виж целия пост
# 566
100% съм убеден, че всичко, което се случва с развитието на Гедиз е първоначално замислено и това, че си чешете клавиатурите кое не искате и кое искате нищо няма да промени. Лично мен адски ме дразни факта, че каквото и да направи Гедиз, все бива оправдаван и т.н. Което пък води до това, че каквото и да направи Санджар той бива веднага обвиняван и т.н. Което още веднъж ме убеждава, че просто вече се търси под вола теле и всяко действие бива осъждано... Предубедени сте, това е цялата работа... Спирам да Ви чета, щото тук няма обективно мнение,а само си чешете клавиатурите. Ясно, Гедиз е света вода ненапита... Убеден съм и вярвам на сценаристите какво са замислили и 100% това за него е замислено отначало. Времето ще покаже... Преди да ме нападнете, уважавам чуждото мнение, но това тук си е открита привързаност.
Не за пръв път главния герой е показван в такава светлина и си личи, че не харесвате такъв тип персонажи/история. Пренасочвайте се към други сериали, определено не е за вас този.

Разбрах, че си убеден на 100% в нещо, но не разбрах в какво.
Че се превръща в "лошкото" на сериала - нещо, което въобще не Ви харесва, но това е положението. Хората си следват сценария и очевидно не ги интересува хорското мнение. Още отначало си знаех, че има нещо гнило и не може да е толкова добър... Времето ще покаже, пак ще си говорим.
Виж целия пост
# 567
Между другото вече си смених желанията - не искам Нушка да ражда дете на Санджар Joy
Виж целия пост
# 568
Че се превръща в "лошкото" на сериала - нещо, което въобще не Ви харесва, но това е положението. Хората си следват сценария и очевидно не ги интересува хорското мнение. Още отначало си знаех, че има нещо гнило и не може да е толкова добър... Времето ще покаже, пак ще си говорим.

Ти си убеден, че той е лошия, а аз че не е!
С кое мнението ти е по- валидно или по- малко пристрастно от моето?
Защо на хората непрекъснато им се повтаря, на кого да симпатизират?
Виж целия пост
# 569
Значи, ако първоначалния замисъл на сценаристките е бил, че като направят Гедиз лош, ще започна да виждам Санджар бял и пухкав, 100 % са се объркали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия