Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 205
  • 735
# 225


Дениз: " Този пък се мисли за неотразим като Серкай Тютюнджи...Хм, само да ми дойде акъла, ще видиш Озан бей..."
Езги: " Йозгюр защо ми напомня на Джан Яман?! Оф, аман Езги,напълно си загуби ума..."
Джансу: " Мхм, тези пък за какви се вземат...Не са като моя Левент... То пък и той един ..."
Виж целия пост
# 226
Много се забавлявам с Левент и лелята.😂
Виж целия пост
# 227
Днес съм страшно активна. Joy Но така е като нямам друга работа.

Нашите хора са на върха! Heart Eyes Доколкото разбрах са най-популярна двойка за юли.
Виж целия пост
# 228
Дали ще приемат Езги обратно в семейството след края на играта?


Мама на сета Wink
Виж целия пост
# 229
Добро утроо! HeartHug





Най-после настъпи нашия ден за кино!Очаква ни интересен епизод!







от испански фенки


от Стефани...


Желая ви приятен слънчев ден! Flowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 230
Добро утро в ПЕТЪК! Денят, по-известен като Джановден или Денят на мокрите сънища Nature Droplet

Тези две седмици бяха като два месеца, но най-после дойде времето да видим кой от нашите герои какво мечтае и сънува (нашите мечти и сънища са ясни Blush)
 
Вместо кафе ви черпя малко Джанини вълнения


Виж целия пост
# 231
Големи сладурки сте! Много сте забавни и се кефя с вас:heart:
Виж целия пост
# 232
Привет сладурки!

Ели защо посипваш в раната сол.. ах ти какъв си дразнител Joy

Само 2 часа ... 2 часа искам за себе довечера ..


Довечера ще направя и невъзможното, за да гледам епизода.. сега излизам, и ме чака много работа целия ден, в почивките ще ви чета и ще ви се радвам : ))

Мноого благодаря на всички които публикуват инфо в темата! Heart

Момичета, пожелавам ви много емоционална вечер, пълна с много вълнения и красота! Heart
Виж целия пост
# 233
Добро утро! Hug

Много са готини меметата, Ели. Joy

Джан е отговорил на фенка в Туитър, че ще има танго в 7 епизод. Heart Eyes
Виж целия пост
# 234
Минавам и заминавам....



"Оседлай мечтите си преди да ги пояздиш.", Мери Уеб
Виж целия пост
# 235
Красотички Heart

Виж целия пост
# 236
Здравейте следобедно! Hug

Благодаря за споделеното в клуба ММ! WinkSimple SmileTwo Hearts

Ако не успея да се включа по-късно ви пожелавам приятно гледане довечера! HugHugHug

пост от официалния акаунт на канал FOX

- Йозгюр и Езги ще се оженят ли? Thinking Разберете подробностите тази вечер ...


и от продуцентската компания "Gold Film"




снимка на Йозге и Джан  от времето в Гьоджек...не пускана до сега...


Виж целия пост
# 237
Тези хубави кадънки ни подканят да гледаме довечера новата серия.. ОК, ще гледаме!







Днес се навършало една година от финала на Ранобудна птичка Two Hearts
Виж целия пост
# 238
https://www.gecce.com/haber-bay-yanlista-ozgur-ve-ezgi-evleniyor-mu

И Гедже ни потготвя, изненадата ще изненада изненаданите...Тези да не вземат наистина да се оженят, а ние да мислим, че сънува някой от тях Thinking
Виж целия пост
# 239
Ели Hug,финала на РП беше на 6 август 2019 г.-вчера беше годишнината,днес е 7 август! Wink



Йозге 1 място...Фатма - на 6...Джемре-на 8


и Джан на 1-во място...Серкай-на 7-мо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия