Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 205
  • 735
# 180
Цитат
Човека откога каза, че е готов за семейство и деца, стига да намери подходящия човек.
Славе това са приказки от хиляда и една нощ.. и той не е знаел каки ги говори.. както се вика приказки на таркалета, празни приказки, колкото да има какво да говори, пред журналята.. Май беше отдавна.. Joy
Хиляди причини мога да намеря, да извъртя нещата.. Joy Той връзка не може да завърже.. жена за него ЙОК! Олмаз!!
Щял да се жени, Боже пази го!.. Ядосах се излизам си от Изход.. (имам работа и за това излизам, пак ще влизам когато мога)

С тези ризи ми е някакъв послушен/примерен, като отличник на випуска.. ами сериозен човек.. Nerd Нека.. във всякакъв да се преобразява красавеца ни Simple Smile


Момичета, разчитам на вас, да публикувате много красиви снимки, чудесни новини и само положителни постове да има.. смехът също е задължителен! Ако слагате някакви класации..само с Номер Едно да са! Рейтинга задължително да е с плюс! Ако не влеза до петък, ви пожелавам много вълнуващ и емоционален епизод да гледате! Heart
Виж целия пост
# 181
Гроздееее ,знам кво искаш да се цопнеш у бесейна при Джано ,но сега не можеш.
Е ,това е приказка ,няма да даваме хубавците на никоя Joy
Джано с ризката и очилата е мама мияяя Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Той връзка не може да завърже.. жена за него ЙОК! Олмаз!!
Щял да се жени, Боже пази го!


Грозде, щом си казала добре, ама кораба майка мъчли, май е съгласен с теб. Ще му пиша на Джан, пък да видим какво ще измисли в отговор, поне ще е актуален. И ще те държа в течение, ти си гледай половина, щом е само за месец около теб. Джан го остави на нашите грижи, не го мисли. Smiling Imp
Виж целия пост
# 183
Flowers Four Leaf Clover Много исках още сутринта да се включа, но често сутрините ми са отдадени на мама, за това Здравейте следобедно, момичета!  Бързи, смели и сръчни сте още отрано, с информация и снимчици! Hug
Green Heart Виждам, че продължаваме да нищим сценария. Sonny, изчетох те с удоволствие, имаш друг поглед върху последния фраг, което ме накара отново да го изгледам. Може и да си права за Езги, тя мечтае за брак, първата й идея е за Сердар, изгодна партия, красавец, а и с помощта на Йози успя да му прикове вниманието. Но ако фрагманът е мечта или сън, тя е главния герой, а очите й гледат към Йози. Той е до нея, защото тя също преживя сватбата на сестра му и сърцето й биеше за него. Забелязах момента, когато  Сердар се появи внезапно. Най напред в очите й се появи разочарование, че няма да може да изживее пълноценно играта на гадже на Йози, защото тази роля й хареса. Чак след това дойде объркването как ще се справи с двойния си образ на кандидат гадже на доктора и гадже под наем за Йози. Fearful Но когато съдбата е решила, ще се случи какво ли не така, че Йози и Езги за кратко време да имат история, която да преобърне всичките им представи за живота. Какво ли не им се случи, какво ли не си казаха - красиво или не толкова! Но от гледна точка на математиката, любовта е имагинерна единица, не се подчинява на нищо и никого! Както и да го напиша, ясно е едно - Езги и Йози се срещнаха и са обречени на любов!!! Как ще стане, това ще ни покаже сценария, защото хиляда предположения да имаме, може да се случи хиляда и първото! Heart Eyes
Green Heart Връщам се на нашите идеи какво е учил Йози в университета и ми мина през ума дали не е рехабилитация, там също има медицински познания. Още в серията, когато Езги спаси Йози от атаката на поредната му свалка, Езги беше с маска на лицето, той й каза, че  добре се грижи за кожата си. В същото време безспорно не веднъж се погрижи за нея доста професионално, като изключим превръзките. Във всяка ситуация подхождаше като човек, който знае как да постъпи. Head Band
Green Heart Сега започнах да мисля какво ще правят двете маминки. Първоначалната еуфория се замени с разочарование. Те са много ефектни и цветни като майки, голям смях ще пада! Юнал ще допълни картината.
Green Heart Не знам защо си мисля, че бащата на Йози е жив. Може би ги е изоставил заради извънбрачна връзка и те са решили заради клюките и положението им в обществото да скрият това. Може би от там и Йози да има травма, която е убила вярата в любовта и го е направила плейбой. Когато говореха на Езги  за баща му и за сватбата, майка му каза, че може би той ги гледа отнякъде. Приех го все едно той е жив, ще научи за сватбата, ще види снимките ... Тук отново е поредната загадка, ще чакаме. Heart Exl
Green Heart Имаме още два дни да творим нашите сценарии, а серията според фрага ще бъде забавна. Знаещите и можещите ще ни радват с новини и снимки, а аз ще ви пълня главите с щури идеи. Е, виждам, че съм досадна, отново ще се наложи да ме извините! Sunglasses За това и ви обичам!!! Kissing Heart
Виж целия пост
# 184
Нова от Демет

Виж целия пост
# 185
Да си стои ерген и да си гледа кариерата, друго не му трябва, да забремени някоя кадъна, да си има мало копие.. и до там

Grozde, сакън какви са тези утопични помисли, дете без брак и то у комшиите. Човека откога каза, че е готов за семейство и деца, стига да намери подходящия човек. Отивам да видя в кристалното кълбо кораба майка какво инфо е пуснал по този повод...

Ама що пък трябва кадъната на да е комшийска. Я колко доброволки има по цял свят. Голяма част от тях, сигурно и издръжка няма да му искат. Тез неговите гени не трябва да се прахосват.
Виж целия пост
# 186
... Я колко доброволки има по цял свят....

Мераклийки много, но Тя ще е само една...поне в началото, другото време и Джан ще покажат Rolling Eyes
Виж целия пост
# 187
Neorum, в последната серия майката на Йози го каза ясно - "Ако баща ти не беше умрял ние все още щяхме да сме щастлива двойка".
Това беше в неговата стая, когато отиде да си говорят.
Виж целия пост
# 188
Грозде, недей така с лошо, защо не даваш на Джан да има семейство? Може ли така само дете... Я Йозгето като си е обвързана не й пречи да си снима с хубавци, но друго си е да си имаш някой в мислите, сърцето, у дома. Нали и на Йози го желаем.
Аз съм ревнива само към героите му, там трябва да се държи на положение, даже бих се радвала ако си намери половинката, да се влюби, да е щастлив, примерно като пишеха, че е с Демет, истина или не, хубаво ми беше, щото то играеш, фенове, слава, ама щастието трябва да е пълно... И все пак изборът си е негов, както го чувства, така да живее, но няма да е лошо съдбата да му изпрати някоя спътница в живота, с която да дели славата.
Сега, естествено, изисквания имаме - да е красива, да го прави щастлив, да не е ревнива и да му дава да снима от душа и сърце както до сега. Живота е пред него, дано имаме късмета да го гледаме още много дълго напред развиващ се и успешен, както досега.  Пък ние ще му се любуваме и ще го коментираме под лупа. Така де, я каква хубава тема си имаме за това. Дано приемете поста ми с усмивка, не слагам човечета и сърчица, че не ми излизат. Иначе щеше да е пълно с тях. Хубава вечер, клуб ММ.
Виж целия пост
# 189
Грозде, недей така с лошо, защо не даваш на Джан да има семейство? Може ли така само дете... Я Йозгето като си е обвързана не й пречи да си снима с хубавци, но друго си е да си имаш някой в мислите, сърцето, у дома. Нали и на Йози го желаем.
Аз съм ревнива само към героите му, там трябва да се държи на положение, даже бих се радвала ако си намери половинката, да се влюби, да е щастлив, примерно като пишеха, че е с Демет, истина или не, хубаво ми беше, щото то играеш, фенове, слава, ама щастието трябва да е пълно... И все пак изборът си е негов, както го чувства, така да живее, но няма да е лошо съдбата да му изпрати някоя спътница в живота, с която да дели славата.
Сега, естествено, изисквания имаме - да е красива, да го прави щастлив, да не е ревнива и да му дава да снима от душа и сърце както до сега. Живота е пред него, дано имаме късмета да го гледаме още много дълго напред развиващ се и успешен, както досега.  Пък ние ще му се любуваме и ще го коментираме под лупа. Така де, я каква хубава тема си имаме за това. Дано приемете поста ми с усмивка, не слагам човечета и сърчица, че не ми излизат. Иначе щеше да е пълно с тях. Хубава вечер, клуб ММ.

Аз поткрепям твойто мнение sonnni . Е исками се човека до него да е Демет, защото много ги харесвам заедно, но те си знаят, кое е най-добре за тях.

Виж целия пост
# 190
Момичета, не ми се връзвайте на акъла Joy Аз си ги пиша, ей така.. не ме ли разбрахте "колко струвам".. Joy Моя ме остави за малко, и аз юруш към глупостите Joy Той Джан, точно мен ще пита, да се жени ли.. хамиле ли да прави някоя.. Joy
Аз искам само да е Красив и Щастлив!Останалото си е негова работа (е не баш де) Joy защото утре може да ми скимне друго, нищо се не знае.. на каква вълна ще съм.. ей го къде е Капитан Андреево.. качвам се на рейса, и както и знам адреса на Бара на Йози.. като нищо може да го посетя да се почерпим малко за байряма.. да го напия и разпитам както аз си знам.. Grinning и после да ви снеса информацията Neutral Face

Пиша от телефона, ми то било много неудобно.. пипкава работа.. не е за хора като мен Joy
Влезнах, уж само да обясня, че в повечето случаи се базикам..  А то пак какви ги написах.. няма нищо Joy

Ели нерде си ..ела тук да обясниш с един колаж, накратко, че Джано няма да се жени скоро (или никога, както решиш) малко да се поуспокоим и да мирясваме с тези сватби завинаги!
Виж целия пост
# 191
На сета има мариачи в ресторанта и феновете очакват да видим това в следващите епизоди. Joy

Виж целия пост
# 192
Grozde, разбирам те , но лаф да става...

В  момента снима 8 ми епизод, някъде при мамашите бях срещнала инфо.
И като казахте мариячи се сещам за Антонио Бандерас и неговата песен от Десперадо


https://www.youtube.com/watch?v=w5fLGWrHouk

Джан да изсвири това на китара и да изпее песента на испански...бррр горките испанки

Виж целия пост
# 193
Охх,  грозденце ще ме умориш от смях Joy
Виж целия пост
# 194
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия