Звездни компромати - Август'20

  • 272 486
  • 2 640
# 2 400
А откъде идва тази мода foxy eyes? Защо човек ще иска да прилича на животно?!
Виж целия пост
# 2 401
А откъде идва тази мода foxy eyes? Защо човек ще иска да прилича на животно?!
От Меган Фокс мен ако питате ..
Виж целия пост
# 2 402
Тц. От Бела Хадид тръгна тренда този път.
Виж целия пост
# 2 403
Ако на някого му се гледа видеото: https://youtu.be/qBJMxwZ2yQU

Иначе тя е казвала, че като малка мечтаела да стане монахиня. За това й вярвам, все пак е от Латинска Америка, а те известни с религиозността си. Но не ми се вярва, когато е била гадже с Лени Кравиц, да не са правили секс.
Виж целия пост
# 2 404
Десито Цонева...нещо странно изглежда
Скрит текст:

Прилича на черната Златка

А на мен- на Теди Велинова.
Виж целия пост
# 2 405
Чадуик Боузман е починал на 43. Толкова го харесвах. Да почива в мир.

https://variety.com/2020/film/news/chadwick-boseman-dead-dies-bl … nther-1234753232/
Виж целия пост
# 2 406
https://prikachi.net/image/K2AT0
Александра Сърчаджиева. нещо ми е различна
Виж целия пост
# 2 407
Чадуик Боузман е починал на 43. Толкова го харесвах. Да почива в мир.

https://variety.com/2020/film/news/chadwick-boseman-dead-dies-bl … nther-1234753232/

Реших, че нещо съм се объркала - мислех, че е към 30 и изобщо не съм разбрала да е болен. Казах си няма начин да е същия актьор! Да почива в мир, аз също много го харесвам, беше позитивен и земен, страхотен актьор. ...
Виж целия пост
# 2 408
https://prikachi.net/image/K2AT0
Александра Сърчаджиева. нещо ми е различна
Прилича на Кали.
Виж целия пост
# 2 409
https://prikachi.net/image/K2AT0
Александра Сърчаджиева. нещо ми е различна
Прилича на Кали.
А на мен на Чуса от Новите съседи.
Виж целия пост
# 2 410
Ау, недейте така, не е според последните морални устои и нови тенденции! Трябва да им се кланяме, да цъкаме с език и да величаем новите богове и богини...
Виж целия пост
# 2 411
Ужасно скучни песен и видео Astonished
Виж целия пост
# 2 412
Джоан Роулинг ,авторката на "Хари Потър" заяви, че връща награда, свързана със семейството на Кенеди в САЩ, след като бе критикувана за възгледите й по въпросите на пола и транс.

Миналата година авторът получи почестта „Пулсация на надеждата“ от организацията за човешки права „Робърт Ф Кенеди“.
Но по-рано този месец президентът му Кери Кенеди заяви, че мненията, изразени от Роулинг наскоро, "намаляват идентичността" на транс хората.
Роулинг казва, че намекът на Кенеди, че е трансфобна, е "неправилен" и възрази срещу избягването на употребата на думата "жени".
В обширна публикация в блога си Роулинг заяви, че интересът й към транс-проблемите произтича от това, че е оцеляла от насилие и има притеснения около еднополовите пространства.

https://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-53944773

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/vojnata-mezhdu-avtor … zadalbochava.html
Виж целия пост
# 2 413
Малко расистко, да.
Виж целия пост
# 2 414
Това минава вече някакви граници. Роулинг просто каза, че е нелепо да се използва "менструиращи хора", вместо жени, защото по природа освен жените, други хора с месечен цикъл няма. Чудя се накъде ще избие цялата тази лудост с всички обидени, засегнати, покрусени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия