Ако броят заразени остане същия или се увеличи,как трябва да започне учебната година/анкета родители

  • 25 385
  • 844
# 285
Ако пак се обяви извънредно положение или учениците отидат вкъщи за дистанционно обучение, ще има помощи за родителите на малките, които не могат да ги оставят сами. Споменати са някакви критерии, които вероятно ще се променят, ако се наложи отпускане на пари. На мен ми намирисва да е като с безлихвените кредити - бият се в гърдите как ще помагат, но като опре ножа до кокала, може да се окаже, че малко хора ще отговарят на условията. Ще видим...
Виж целия пост
# 286
И ще се дава с подоходен принцип  (в някаква статия го четох сутринта) ... като детските 🙁 ...т.е. пак за някои ще има, за други ... повечето - не ...
Виж целия пост
# 287
И ще се дава с подоходен принцип  (в някаква статия го четох сутринта) ... като детските 🙁 ...т.е. пак за някои ще има, за други ... повечето - не ...
Да, и на мен ми направи лошо впечатление - т.е. ако тричленно семейство са получавали повече от 1800-1900 лв. за няколко месеца назад, няма да вземат нищо. А тези, които крият доходи, ще получат.
Виж целия пост
# 288
Да, не е редно и защото са ги получаваЛИ. А оттук нататък няма да са толкова с едната заплата по-малко.
Виж целия пост
# 289
Така е, за съжаление. Аз винаги съм била в графата на „богатите”.
Виж целия пост
# 290
Божа работа е какво ще стане. Тия мерки се предвиждат, АКО се обяви пак извънредно положение и децата минат на дистанционно. Може и да не се стигне дотам. А дойде ли време да се отпускат тия помощи, бас хващам, че още условия ще изникнат. Не е доизпипано още според мен.
Виж целия пост
# 291
Божа работа е какво ще стане. Тия мерки се предвиждат, АКО се обяви пак извънредно положение и децата минат на дистанционно. Може и да не се стигне дотам. А дойде ли време да се отпускат тия помощи, бас хващам, че още условия ще изникнат. Не е доизпипано още според мен.
И зависи кой ще е на власт...
Виж целия пост
# 292
Всъщност, пределно ясно е, че обещанията и "мерките" са както винаги празни приказки и всеки се и ще се оправя сам, както намери за добре. Нищо ново.
Виж целия пост
# 293
Аз ненапразно дадох пример за безлихвените кредити. Много тръбяха как ще се помага с тях ама като започнаха хората да искат, оказа се, че условията са неизгодни и целта май не е да се помага ами да се рекламира правителството. После промениха нещата, сега по-лесно се теглят ама в началото беше манджа с грозде.
Виж целия пост
# 294
Добре, взето е решение за присъствено обучение.... Който е против присъственото обучение ....
Открива се дискусия за маските и мерките за дистанция.
https://www.actualno.com/politics/mangyrov-idejata-decata-v-uchi … news_1490310.html
Имам усещането ,че се подготвя експеримент с деца.
Виж целия пост
# 295
Добре, взето е решение за присъствено обучение.... Който е против присъственото обучение ....
Открива се дискусия за маските и мерките за дистанция.
https://www.actualno.com/politics/mangyrov-idejata-decata-v-uchi … news_1490310.html
Имам усещането ,че се подготвя експеримент с деца.

Остана ли още някой да се връзва на безумиците на Мангъров?
Нали щяха да му търсят отговорност от БЛС?

Какво са ги заприказвали тези умивалници - хепатит ли ще борим или ковид?
Виж целия пост
# 296
А, маски най-вероятно ще имат. Как ще ги носят е отделен въпрос. Но и в ДГ не носят, така че... За хигиената е прав, разбира се, но това важи винаги.
Виж целия пост
# 297
Ще изпуснат субсидията за ученик, и затова ограничават алтернативите, тяхната лакома майка!
Няма ли вариант за частно ДО? Ще се изпозапишем масово. Или и те са длъжни да се съобразят с присъственото?
Виж целия пост
# 298
Остана ли още някой да се връзва на безумиците на Мангъров?
От средата на май насам решенията на кабинета относно мерките и препоръките на Мангъров до момента  съвпадат.
Случайно или не ,но е факт .
Виж целия пост
# 299
Субсидия могат да изпуснат само училищата. Не те са тези, които определят формите на обучение в началното и средното образование, правят го субсидиращите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия