Какви жени харесват мъжете?

  • 35 504
  • 1 026
# 210
Хахахахаха, какви гърчещи тела, какво порно?

Темата беше пусната с цел да се събере на едно място целия разочарован контингент на СО и да си излее злобата. Авторката много добре знаеше това и смятам, че постигна перфектно целта си. Grinning
Виж целия пост
# 211
Бънди, нашите деца са отгледани и големи вече. Нямаме намерение пак да минаваме през това, но не е да знаем какво е грижа, отговорност и тн.
Та, нека ни е гаджалък. Заслужили сме си го.

Става дума за първи брак, не за трети.

Така и нe ми отговорихте какви коли харесват жените.

Жокер - подарените. Trollface

Ей това голяма мъжка драма, че жените харесват подарени коли. Разбира се, че харесваме. С тая разлика, че в сравнение с преди някои жени не само получават подарени коли, но и могат и да си купят. Само това трябва на жената - един льольо дето се стиска за една кола 😂 или натяква, че й е подарил кола....Не дай Боже да се разделят и си я иска обратно - все едно в детската градина....

Не виждам нищо лошо в това мъж да подари кола на жена си. Но това някои мъже няма да го разберат - не знам дали е до манталитет на някои бг мъже или друго, но има доста стиснати. То това да ти подарят кола даже не е и кой знае какво за някои жени. Щом на мама може, и на жената може 😂
Виж целия пост
# 212
lunafreya nox fleuret, няколко неща:

1. Жени, които могат да си купят кола, просто си я купуват. Не мрънкат по форумите.
2. Жени, които могат да преценят дали "льолото" може да им купи кола или не с парите, които вади и това им е абсолютно важно, го оставят в момента, когато видят, че не става. Не мрънкат по форумите.
3. Когато дадена жена види "стиснат мъж" и това не и харесва, тя просто няма нищо общо с него. Не мрънка по форумите.
4. Жена, която смята, че това не е нищо особено, не виждам защо мрънка по форумите, след като очевидно такова и е отношението към човекът, направил и подарък, който тя смята за нищо особено.

Надявам се, че виждаш кое е общото между горните четири неща.
Виж целия пост
# 213
Агенте, кажи какви жени харесваш, мани това хипотетично мрънкане след вица за подарените коли.
Виж целия пост
# 214
Агенте, кажи какви жени харесваш, мани това хипотетично мрънкане след вица за подарените коли.
Руси, слаби, с големи сиси. Grinning
Виж целия пост
# 215
Ей тва се искаше. Ся си чакй на пощата. За колата, да знаят, че няма да им подариш, нали?!
Виж целия пост
# 216
Ей тва се искаше. Ся си чакй на пощата. За колата, да знаят, че няма да им подариш, нали?!
Няма откъде да знаят каквото и да било. Ей това е трaгедията: да си мислиш, че знаеш, не е като наистина да знаеш. Grinning
Виж целия пост
# 217
Язък, че не съм руса...
😂😂😂
Виж целия пост
# 218
Ей тва се искаше. Ся си чакй на пощата. За колата, да знаят, че няма да им подариш, нали?!
Няма откъде да знаят каквото и да било. Ей това е трaгедията: да си мислиш, че знаеш, не е като наистина да знаеш. Grinning
ТцТцТц!  Последно ще се възмущаваш или ще подаряваш кола?
Виж целия пост
# 219
Язък, че не съм руса...
😂😂😂
Винаги можеш да коригираш това. Joy

ТцТцТц!  Последно ще се възмущаваш или ще подряваш кола?
На непознати кола НЕ подарявам. Виж, ако станем семейство, не виждам проблем, особено ако е наложащо. Wink
Виж целия пост
# 220
Язък, че не съм руса...
😂😂😂
Винаги можеш да коригираш това. Joy

Нямам зор, кола си имам 😜 Ще трябва да ме харесват червена.
Виж целия пост
# 221
Мен с коли не могат да ме впечатлят. Не ме влекат, не се интересувам въобще. Не ми е интересна тема и за разговор.
Виж, със самолети... Ще има за какво и да си говорим с часове.
Може и яхти.
Виж целия пост
# 222
Млади. Joy На първо място. Sunglasses
Виж целия пост
# 223
Млади. Joy На първо място. Sunglasses
Поне по-млади от мен....
Уфффф, забравих. Благодаря за напомнянето. Joy
Виж целия пост
# 224
Аз не мога да шофирам, та подарък кола отпада автоматично, обаче искам мъж с кола. Може да ми подари круиз. Това няма да откажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия