На пазар във Варна - тема 59

  • 38 056
  • 740
# 315
Да ,точно те.
А магазините са единия до Дъглас,другия срещу Уайкики,ама техните имена не ги знам.
Виж целия пост
# 316
Срещу Харамията Петрол е точно е пейнтбол игрището....доста голямо е.
Благодаря, мъжът ми днес ходи,  но всичко било запустяло, комшиите по място казали че отдавна не работело.. Продължавам да издирвам нещо за 15г девойка, която не си пада по барове, както повечето набори.. Sad
Виж целия пост
# 317
Escape room? Нямам идея дали ще се хареса за рожден ден, а и там участниците са до 5.
В гугъл излизат Екшън Парк, Варна картинг и др. за пейнтбол, има телефони на сайтовете им.
Виж целия пост
# 318
Продължавам да издирвам нещо за 15г девойка, която не си пада по барове, както повечето набори.. Sad
Може би ако ни насочиш по какво си пада.. Simple Smile

Една идея: https://rockschool.bg/bg/blog/rockschool-rojden-den-i-vyv-vashija-dom
Виж целия пост
# 319
Продължавам да издирвам нещо за 15г девойка, която не си пада по барове, както повечето набори.. Sad
Може би ако ни насочиш по какво си пада.. Simple Smile

Една идея: https://rockschool.bg/bg/blog/rockschool-rojden-den-i-vyv-vashija-dom
Ако и тя знаеше със сигурност какво иска ...  Simple Smile Да не занимавам всички,  благодаря все пак
Виж целия пост
# 320
Нищо, че сме далече от темата. Нали е важно да си помагаме. Та, за рожденния ден на девойката давам идея за едно пуул парти? Не зная на коя дата е, но идната седмица я дават топла. Похвалиха ми някакъв басейн до Кауфланд Бриз, обаче какво е, що е- не зная. Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Да препоръчате добър ортопед травматолог за Варна ? Вече 2месеца имам болки в стъпалото на възглавничките,май съм направила травма след едно бягане с кофти маратонки и искам да си направя преглед,благодаря !
Мой съвет е да не се лъжите и да си записвате час при Момчил Георгиев. Лекува мен,майка ми и съпруга ми за различни болежки по един и същи метод ,и с едни и същи лекарства. В крайна сметка ,като не се справи праска кортикостероидните инжекции. В последствие чух много лоши отзиви от медицински персонал за него.Опашките са ужасни,славата му се носи в нета , но дали си заслужава......за мен категорично-не.                                                      А да попитам някой виждал ли е някъде голямо разнообразие на цветове мебелни плоскости,като изключим Айсберга,защото там няма цвета който търся?
Виж целия пост
# 322
Роси до Стилекс, под Ай Ви Сейлингс.
Виж целия пост
# 323
Здравейте.
Знаете ли дали аутлетите на Пикадили парк работят. Имаше и Адидас отсреща. Последно като ходих не работеха.
Благодаря!
Виж целия пост
# 324
Хора, издирвам ножче за месомелачка от старите модели, номер 10. На някому да се е  случвало да търси и да е намерил? Проверих Вулкан- имат- но не пасва.
Домашни потреби - къде има заредени?
Ще ви бъда благодарна за съвети, че е спешно.
Благодаря!
Виж целия пост
# 325
Хора, издирвам ножче за месомелачка от старите модели, номер 10. На някому да се е  случвало да търси и да е намерил? Проверих Вулкан- имат- но не пасва.
Домашни потреби - къде има заредени?
Ще ви бъда благодарна за съвети, че е спешно.
Благодаря!
Мисля, че няма никъде. Майка ми и тя търси. Пробвай някъде да ти, го наточат.Аутлета в Пикадили парк работи.
Виж целия пост
# 326
Да препоръчате добър ортопед травматолог за Варна ? Вече 2месеца имам болки в стъпалото на възглавничките,май съм направила травма след едно бягане с кофти маратонки и искам да си направя преглед,благодаря !
Мой съвет е да не се лъжите и да си записвате час при Момчил Георгиев. Лекува мен,майка ми и съпруга ми за различни болежки по един и същи метод ,и с едни и същи лекарства. В крайна сметка ,като не се справи праска кортикостероидните инжекции. В последствие чух много лоши отзиви от медицински персонал за него.Опашките са ужасни,славата му се носи в нета , но дали си заслужава......за мен категорично-не.        
 

Подкрепям! С две ръце . Не исках да пиша ама сме потърпевши с мъжа ми. Виж за Ганчев мога да дам глас За , имаме операциимпо ръцете с мъжа ми, но не знам дали той нсе занимава с крака.
Виж целия пост
# 327
Хора, издирвам ножче за месомелачка от старите модели, номер 10. На някому да се е  случвало да търси и да е намерил? Проверих Вулкан- имат- но не пасва.
Домашни потреби - къде има заредени?
Ще ви бъда благодарна за съвети, че е спешно.
Благодаря!
Мисля, че няма никъде. Майка ми и тя търси. Пробвай някъде да ти, го наточат.Аутлета в Пикадили парк работи.

Не става- мама го е увила във вестника заедно с люспите от доматите и е заминало безвъзвратно в казана. А боклука е извозен... Без да иска, разбира се.

Та има по Вулканите / както споделих/ , но не влиза на квадрата . Уж си е стандартна. Не знам дали има по това време на битака още продавачи да запаля колата натам...
Виж целия пост
# 328
На Колхозния пазар по улицата срещу Била точно до бариерата на паркинга има бараки за мотики,сапове други режещи и остри предмети.Там съм виждала от старите руски мелачки за месо и купувала аксесоари за тях.Възможно е и ножчета да имат.
Виж целия пост
# 329
Топси пробвай на битака.Там ще има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия