Третокласници 2020/2021

  • 33 888
  • 738
# 330
Предполагам, че след кратката ваканция в края на месеца ще си останат да учат от вкъщи....
Виж целия пост
# 331
Скрит текст:
При нас сандвичи, пеене, рисуване хич не са на почит. По занималня нещата също не ги правихме. Ние му давахме задачи за упражнение. А физическото му беше да си пусне ТВ в спалнята и да танцува на леглото.
Ако някое дете обича нещата по тези предмети, няма лошо да ги прави. Просто отбелязах, че се изкласява и без да се покриват "сандвичите" на ДО.

Като гледам как вървят нещата като нищо пак да започнем да учим у дома.
Ох, хич не го искам това. Дано да не е скоро и да е за кратко.
И аз не искам, ама гледам да се наглася психически.
Виж целия пост
# 332
Е, да. Освен да се въоръжа с вино, евентуално да ми помогне да открия таланта си да учителствам Satisfied

Класната им се стараеше миналата година, но разликата си личеше Expressionless
Виж целия пост
# 333
Е, да. Освен да се въоръжа с вино, евентуално да ми помогне да открия таланта си да учителствам Satisfied
Ахъ. Цеца ви обяснява за сетивен орган кожа като се блъска у шкафа пъво леко, после силно. Joy Тъй нагледно да види детето как с кожата си усещаме първо нещата. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 334
Предполагам, че след кратката ваканция в края на месеца ще си останат да учат от вкъщи....
Аз се надявам поне до Коледната ваканция да изкарат.
По-скоро съм от доволните от миналогодишното ДО. Сега ако е за кратко - добре, но иначе освен вино, може да ми потрябва и друго течно вещество с по-високи градуси Joy
Виж целия пост
# 335
Предполагам, че след кратката ваканция в края на месеца ще си останат да учат от вкъщи....
Аз се надявам поне до Коледната ваканция да изкарат.
По-скоро съм от доволните от миналогодишното ДО. Сега ако е за кратко - добре, но иначе освен вино, може да ми потрябва и друго течно вещество с по-високи градуси Joy
Тъкмо ще преподадеш на детето течни вещества и градуси. Joy
Виж мамо сега таз ракийка как ще се запали - бум, ама виж таз вода не иска. Що така? Щот не е ракийка, маме, не е ракийка.
Виж целия пост
# 336
Ама ако почнете отсега с по-високите градуси, няма да има накъде повече в 7 клас Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 337
Ама ако почнете отсега с по-високите градуси, няма да има накъде повече в 7 клас Simple Smile))))))
Аааа, мисля, че тука всички сме добре тренирани Simple Smile
То до 7-ми клас може да отменят и НВО-то, та що да пестим матр'ял до тогава? Joy
Виж целия пост
# 338
Почвайте да плетете. Не е по-евтино от пиенето, но е дългосрочно релаксиращо и  резултатът е по-добър.
Виж целия пост
# 339
Ако почна да плета или шия значи, че ще им жертви. Тези неща ме изнервят максимално.
Сега дребния е приготвил един пъзел от 1000 части за уикенда. Мисля от петък да започна с валеряна.
Виж целия пост
# 340
Ама ако почнете отсега с по-високите градуси, няма да има накъде повече в 7 клас Simple Smile))))))
Аааа, мисля, че тука всички сме добре тренирани Simple Smile
То до 7-ми клас може да отменят и НВО-то, та що да пестим матр'ял до тогава? Joy
Или викаш таман ще се дотренираме Wink
Виж целия пост
# 341
Нашата госпожа иска да изпробваме достъпа до виртуалната класна стая.....дали няма да ни хлопнат кепенците тез дни?!?!
Виж целия пост
# 342
Нашата госпожа иска да изпробваме достъпа до виртуалната класна стая.....дали няма да ни хлопнат кепенците тез дни?!?!
Ами да хлопват, да хлопват.... нали натам бутат нещата от самото начало.
Виж целия пост
# 343
Ама ако почнете отсега с по-високите градуси, няма да има накъде повече в 7 клас Simple Smile))))))
Аааа, мисля, че тука всички сме добре тренирани Simple Smile
То до 7-ми клас може да отменят и НВО-то, та що да пестим матр'ял до тогава? Joy
Или викаш таман ще се дотренираме Wink
А така добре тренирани какви плетки-шедьоври ще майсторим, ехееее Simple Smile

Нашата госпожа иска да изпробваме достъпа до виртуалната класна стая.....дали няма да ни хлопнат кепенците тез дни?!?!
При нас всичко е спокойно и кротко. Няма виртуални стаи, няма линкове, на никой през акъл не му минава за ДО. То си имаме тренинг от миналата година. Няма какво да тестваме - всичко стартира бързо, без проблеми.
Виж целия пост
# 344
При нас класната ги беше карала да влизат във виртуалните класни стаи още преди време. Ами трябва да могат, ако се наложи някой клас да бъде под карантина...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия