Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 363
  • 3 681
# 195
Благодаря!
Виж целия пост
# 196
8, 10, 25 лв ги продават бройката в ОLX играчките на Милка.
Виж целия пост
# 197
Ее, предишните години от Лайън наградите бяха ваучери за фешън дейс, а сега раници. Всяка втора игра раници раздават.
Виж целия пост
# 198
Здравейте,
Имам превод от Каменица, но никъде не илиза колело!?
Виж целия пост
# 199
Здравейте,
Имам превод от Каменица, но никъде не илиза колело!?
И аз така. Подозирам, че в Изи пей са пропуснали да ми активират следенето по Вайбър...
Виж целия пост
# 200
Не е игра, ...но Вива ком подаряват 10 ГБ през приложението.
Искам да благодаря за споделената информация, както и на всички, които шерват информацията за игрите и така търпеливо обясняват всичко.
Аз, не пиша често, защото нямам какво да кажа-спечелила съм от 3 форумни игри, от миналата година досега. Включвам се тук там, в някои от игрите, но...нищо. Като четях в началото колко нахъсани играчи има тук ми беше странно, но...вече ви разбирам😁.
Единственото, за което ме е яд, че не спечелих е за тия ранички на колата😒.Някой постна играчки от Милка в олх, ако не е против правилата и мернете такава обява и за тази раничка, моля ви-обадете се.
Успех в игрите!
Виж целия пост
# 201
Здравейте,
Имам превод от Каменица, но никъде не илиза колело!?
И аз така. Подозирам, че в Изи пей са пропуснали да ми активират следенето по Вайбър...
И какво трябва да направим?
Виж целия пост
# 202
Ее, предишните години от Лайън наградите бяха ваучери за фешън дейс, а сега раници. Всяка втора игра раници раздават.
Аз пък много искам да спечеля раница за моя ученик, още не съм имала късмета да получа такава награда.    
 Днес си получих кърпата от Морени, хубава е. В Изи пей когато си заявявах картата ме попитаха искам ли да получавам информация по вайбър. Колелото ми пусна 5 пъти по 0,20лв.        Като ходите в Изи пей ги помолете да ви го активират.
Виж целия пост
# 203
Е с брандирани раница ли ще ходи на училище? А на фешън дейс има раници Пума по 30лв.
Виж целия пост
# 204
Попитах Милка от кога трябва да са касовите бележки- отговориха ми 01.09.2020.
Виж целия пост
# 205
Що коли изпих и няма раница.. разменям код от бяла или черна капачка на кк за код от кк стъкло
В кварталния магазин видях игра на якобс за награда мешка. Чакам едни пюренца от инстаграм на гербер
Никъде ме няма.
Виж целия пост
# 206
Пробвай да регистрираш код след 00 ч. или много рано сутрин.
Виж целия пост
# 207
От доста време се мъча и не знам как да споделя в Стори в Инстаграм. 99% от игрите искат споделяне. Къде мога да видя как става това упражнение?
Виж целия пост
# 208
Трябва да ти е публичен профила,иначе не става.
Виж целия пост
# 209
Е с брандирани раница ли ще ходи на училище? А на фешън дейс има раници Пума по 30лв.
Ами не знам, ако му хареса защо не. Преди като бях спечелила ваучери за ФД му предлагах да вземем на пума или адидас, имаше евтини, а той си хареса някаква електрикова за около 60лв. В крайна сметка вместо раница му взех маратонки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия