Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 363
  • 3 681
# 225
И аз регистрирах 3 бележки на Милка посред нощите, явно са се осетили, че до сутринта са раздадени повечето награди и са променили алгоритъма. Това ми е логиката като чета коментарите тук
П. П. Ако не спра да купувам толкова сладко в къщи ще ме линчуват
Виж целия пост
# 226
От правилата на Милка:
Печелившите ще бъдат обявени до 24 часа след спечелване на моментна награда на www.milka-promo.bg, като последните 3 символа от всеки мобилен номер (напр. 0887101***) ще бъдат скрити и няма да бъдат видими на www.milka-promo.bg.
Виж целия пост
# 227
Аз също регистрирах в ранните часове, но без успех...Може би са направили така, че през нощта да не се печели, защото иначе още рано  следобяд свършват наградите...
Виж целия пост
# 228
Само чакам да се прибера в България от море и започвам с десертите, за да се включа в игрите. И без това станах 100 кила, някой Кит кат или Лайън повече няма да има значение.
Виж целия пост
# 229
И аз регистрирах 3 бележки на Милка посред нощите, явно са се осетили, че до сутринта са раздадени повечето награди и са променили алгоритъма. Това ми е логиката като чета коментарите тук
П. П. Ако не спра да купувам толкова сладко в къщи ще ме линчуват
Говори ми😂.ММ ръце е вдигнал от мен.Ядем си сладко,но определено.Вчера гледа шоколадите,гледа мен и ми вика" Игра ли имат?"Имам малко глупав въпрос,но не съм близко запозната с марката.Само шоколадите и др вариации ли се водят продукти на Милка?В смисъл имат ли някакви десерти,кексчета и др подобни?Ако са само шоколадите,ще се включа още веднъж и спирам.
Виж целия пост
# 230
Има и бисквити на картинката на Милка..
Виж целия пост
# 231
В 3,24 спечелих продуктов пакет на Милка от втората бележка (снощи в девет и половина ходих до магазина за шоколоди  и ги разделих двата на две бележки), но номерът ми не е публикуван все още. Успех на всички
Виж целия пост
# 232
И аз регистрирах 3 бележки на Милка посред нощите, явно са се осетили, че до сутринта са раздадени повечето награди и са променили алгоритъма. Това ми е логиката като чета коментарите тук
П. П. Ако не спра да купувам толкова сладко в къщи ще ме линчуват
Говори ми😂.ММ ръце е вдигнал от мен.Ядем си сладко,но определено.Вчера гледа шоколадите,гледа мен и ми вика" Игра ли имат?"Имам малко глупав въпрос,но не съм близко запозната с марката.Само шоколадите и др вариации ли се водят продукти на Милка?В смисъл имат ли някакви десерти,кексчета и др подобни?Ако са само шоколадите,ще се включа още веднъж и спирам.
Всичко що е лилаво с крава според мен участва като тия например: https://www.milka.bg/products/Products/?categoryId=9166 Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Lunatichka, има 10-на вида бисквити и 4-5 вида кексчета.
Аз харесвам Sensation и Brownie сериите. Но втори месец последователно Milka ще ми дойде в повече 😥
Виж целия пост
# 234
Спечелих чаши от виното. Вчера ми се обадиха за адрес, но забравих да попитам дали искат касовата бележка? Наградите ги носят от Еконт.  Ако видите раница на кока кола и аз съм готова да си купя, в техните игри хич не ми върви, нищо не съм печелила. Ще се включа в играта на Милка, ние си хапваме сладко.
Виж целия пост
# 235
Верано Азур не искат бележка.
Виж целия пост
# 236
Честит нов месец . Дано се появят още игри Simple Smile Попаднаха ли някалко кода на КК , но нищо. Нито в 2 през ноща ми даде нито в 7 сутринта , нито по обяд. Ужас.
Толкова много игри със сладко , пък сега не ям. И май ще ги пропусна.
Виж целия пост
# 237
Има в olx раници на колата от 27 лв та до 50 лв..оптимисти..
Новата игра на Милка е брутална просто регистрирах 6 бележки без никаква награда ..
Добре прави момъка Станимирчо че е поизвадил стари бележки така му излиза безплатно за разлика от на мен Simple Smile
Колко ли още играят като него и печелят а останалите се затрупваме със сладко и дебелеем.
Виж целия пост
# 238
Спечелих чаши от виното. Вчера ми се обадиха за адрес, но забравих да попитам дали искат касовата бележка? Наградите ги носят от Еконт.
На мен вчера ми доставиха бутилката и не ми поискаха касовата бележка. Simple Smile Предполагам, че ще искат бележки само за големите награди.
Между другото, някой знае ли този тип езиче от кен от къде е? Има 10-символен код отдолу. Дали не беше от някакви румънски кенчета...?
Виж целия пост
# 239
тази сутрин понеже станах в 5 реших да се пробвам в играта на Милка - еми греда, нищо не спечелих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия