Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 78 734
  • 737
# 285
Имам предвид това, че за да пуснат намалението, трябва да се съберат 75000 последователи. Wink За мен е начин да си съберат последователи. Кампанията я има независимо дали са ги събрали или не.
Виж целия пост
# 286
Ох, аз си харесах едни дънки на Only, но не знам как да си уцеля размера. Основно спортни неща ще поръчам, че нямам търпение да идва пролетта и да тръгвам по планините.
Виж целия пост
# 287
утре направо ще се отразят намалените цени или ще има код?
Виж целия пост
# 288
Няма код, в приложението автоматично ще намаля в кошницата
Виж целия пост
# 289
Едни дънки ще дебна само и ще получа инфаркт ако не успея да ги докопам. 😅😅😅
Виж целия пост
# 290
А от кои цени ще намалят,дали ще е от вече намалените?
Виж целия пост
# 291
За цените предполагам че ще е на оригиналната цена, не на намалената
Виж целия пост
# 292
добавих снощи два продукта контролно и изобщо не виждам да са намалени днес

при вас как стоят нещата? не се ли отнася до всички стоки уж голямото им намаление?
Виж целия пост
# 293
Намалението започва днес в 18:00. Писах го вече назад, подчертавам не е на сайта а в приложението
Виж целия пост
# 294
добавих снощи два продукта контролно и изобщо не виждам да са намалени днес

при вас как стоят нещата? не се ли отнася до всички стоки уж голямото им намаление?
В 18:00ч. започва.
Виж целия пост
# 295
в приложението съм, да
благодаря, явно не съм разбрала, извинявайте 🌷
Виж целия пост
# 296
Здравейте! Искам да поръчам на малкия едни маратонки Adidas, но не ми излизат в приложението дори по артикулен номер. Какъв е проблема? Има налични 4бр. ми пише в кошницата, а в приложението са неоткриваеми. Аз ли греша или няма да участват в промоцията. Не са от намалените.
Виж целия пост
# 297
Здравейте! Искам да поръчам на малкия едни маратонки Adidas, но не ми излизат в приложението дори по артикулен номер. Какъв е проблема? Има налични 4бр. ми пише в кошницата, а в приложението са неоткриваеми. Аз ли греша или няма да участват в промоцията. Не са от намалените.

Добави ги в кошницата през компа, след това в приложението би трябвало да ги има в кошницата ти.
Поне при мен е така - всичко, което съм добавила в кошницата на компа, се вижда и в приложението.
Виж целия пост
# 298
Намалението стартира 10 минути по-рано. Поръчах вече. Дано не се наложи да връщам нещо, ама надали. Все на нещо сигурно няма да съм уцелила размера.
Виж целия пост
# 299
Здравейте! Искам да поръчам на малкия едни маратонки Adidas, но не ми излизат в приложението дори по артикулен номер. Какъв е проблема? Има налични 4бр. ми пише в кошницата, а в приложението са неоткриваеми. Аз ли греша или няма да участват в промоцията. Не са от намалените.

Добави ги в кошницата през компа, след това в приложението би трябвало да ги има в кошницата ти.
Поне при мен е така - всичко, което съм добавила в кошницата на компа, се вижда и в приложението.

Благодаря! Сетих се и аз със закъснение Simple Smile . Получи се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия