Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 78 734
  • 737
# 300
Намалението стартира 10 минути по-рано. Поръчах вече. Дано не се наложи да връщам нещо, ама надали. Все на нещо сигурно няма да съм уцелила размера.

Не мога да поръчам, не успява да ме препрати към касата.
Виж целия пост
# 301
И на мен ми дава грешка на касата
Виж целия пост
# 302
цъкайте няколко пъти, мен в един момент ме допусна Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Вероятно има много поръчващи. Сега като натисна Профил да отида на поръчките си и върти доста. Даже не иска да ми ги отвори въобще.
Виж целия пост
# 304
за наложения платеж - пак ли бутона "поръчай срещу заплащане" е?
Виж целия пост
# 305
Зацикля приложението. Мен ме допуска до касата, но там цената на артикулите не е намалена и след малко ме изхвърля.
Виж целия пост
# 306
Успях да поръчам едно кожено яке, с голям зор ме пусна да завърша поръчката. Сега обаче всички продукти ми излизат на редовна цена...
Виж целия пост
# 307
Успях да поръчам едно кожено яке, с голям зор ме пусна да завърша поръчката. Сега обаче всички продукти ми излизат на редовна цена...

Сигурно защото имаш право само на 1 поръчка.

Успях и аз накрая, след 20 кликания сигурно.
Виж целия пост
# 308
Да това с цените е така. Аз поръчах от моя профил и цените станаха нормални. На телефона на моя мъж си стоят с намалението.
Виж целия пост
# 309
100 пъти ме изхвърли, но накрая успях. И защо започна по-рано, егати идиотщината!
Виж целия пост
# 310
Куде ви излизат с намаление цените? Навсякъде са ми редовните, а друга поръчка не съм правила?
Виж целия пост
# 311
Пълен провал! Искам да им изпратя гневен имейл и дори от там ме изхвърля🤣
Виж целия пост
# 312
Ееее, най-накрая и аз успях да поръчам. Толкова ме въртя това приложение, макар че всичко си бях пъхнала в кошницата, бях обновила и т.н. Сега чакам. Поръчах си малко спортни стоки, обаче се надявам, докато дойде пратката да ми стават , че с това седене вкъщи 😂
Виж целия пост
# 313
Куде ви излизат с намаление цените? Навсякъде са ми редовните, а друга поръчка не съм правила?

В приложението на телефона, не на сайта.

Със сигурност са претоварени. И със сигурност ще се чака доста за доставка, ама каквото, такова.
Виж целия пост
# 314
На мен ми даде 2 поръчки да пусна с намалението. Вероятно ще има забавяне, но тази година всичките ни поръчки се забавят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия