Кралски работи и клюки - септември 2020

  • 60 203
  • 1 426
# 450
Лана, това брат Спенсър ли е?

Карл Лагерфелд е трябвало да има рожден ден днес, една негова снимка с Шарлот Казираги:


И с леля и 😉🤣
Виж целия пост
# 451
Във видеото ли? Не - Уили е, много смешно размахва ръце, обяснява нещо, козирува - сетих се за Луи миналата година на балкона - голям сладур беше!

Ехаааа, колко пера по Шарлот. Шапката на Камила, пасти да яде.

Много хубава снимка на херцогинята на Глостър, тя ми е изключително симпатична жена. Колието, обаче хем е красиво, хем с тази рокля изобщо не стои добре.


Даяна

Виж целия пост
# 452
Да, за видеото питах. Визуално не ми прилича на Уилиям, за поведението- може.  Както и да е, разбрах за какво говориш Joy
Хаха, вярно...
Не че много ми харесва, но върху Шарлот не ми изглежда като препарирано животно Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 453
Страшни токчета носят всички кралски величия. Дали се раждат така или специално го изучават от 5годишни.
Виж целия пост
# 454
Не е чак толкова трудно ходенето на ток, но си права хубаво е да почнеш от малка с обувките  на мама Grinning
Виж целия пост
# 455
Видяхме шапките, ето и част от огърлиците ( пък и обеци, шапки и някой друг тоалет) на Камила:
Скрит текст:









Виж целия пост
# 456


Годишникът на  една принцеса на Обединеното кралство.

Скрит текст:
"Women are like teabags; they don't realize how strong they are until they're in hot water."
Жените са като пакетчета чай - не знаят колко са силни, докато не ти пуснеш в гореща вода.
Виж целия пост
# 457
Тази фраза за пакетчетата чай в последните дни като някаква мантра 😂
Виж целия пост
# 458
И още гимназиални снимки (1998г) Simple Smile

Виж целия пост
# 459
Има някакъв проблем с интервю на шведската София по телевизията, Журналистката се е държала зле, според това което разбрах. Но понеже не знам шведски, а Гугъл го превежда много объркано, няма да слагам линк. Някой ако разбере за какво точно се отнася нека пише.
Виж целия пост
# 460
Pure живееше в Швеция,  ако не се лъжа. Ако може да се включи с подробности.
Виж целия пост
# 461
Всичко добре с пакетчетата, ама тая гореща вода, всъщност е идиом означаващ да попаднеш в трудна или опасна ситуация.
Виж целия пост
# 462
Видяхме шапките, ето и част от огърлиците ( пък и обеци, шапки и някой друг тоалет) на Камила:
Скрит текст:











Май има слабост към перлите.
Виж целия пост
# 463
Всичко добре с пакетчетата, ама тая гореща вода, всъщност е идиом означаващ да попаднеш в трудна или опасна ситуация.
Точно, че буквално преведено звучи доста глупаво. Нашата госпожа Караянчева съветници няма ли...
Виж целия пост
# 464
Херцогинята на Ротсей днес посети военноморска база Клайд и видя командващия офицер и екипажа на HMS Astute.

Посещението отбелязва 10-та годишнина от церемонията по въвеждане в експлоатация на HMS Astute.




Етървата на Максима на посещение при деца


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия