Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 9- ма тема

  • 56 010
  • 831
# 330
Най-добре си е на Траката или по-точно Долна Трака също и в местност Зеленика/на баира за Галата/

не са лоши и новите сгради в новата част на коктния кв. Победа новата част дето беше буренаци до 2014 г.... - Фамилия и Лабиринт
стига да си на обаче поне 6-7 етаж и откъм пътя А.Сахаров!

...че във вътрешната част и на 8 етаж гледаш гащите на съседа на няма и 25 метра от твоя балкон и стая.

Също и Ален Мак - к.комплекс Чайка до свободния е хубаво - тихо  място за живеене....за съжаление пътя е ад там!
Виж целия пост
# 331
Най-добре си е на Траката или по-точно Долна Трака също и в местност Зеленика/на баира за Галата/

Също и Ален Мак - к.комплекс Чайка до свободния е хубаво - тихо  място за живеене....за съжаление пътя е ад там!

Това ми звучи като за хора 45-50 - които нямат ангажименти към деца. Толкова откъснати от града ще е доста трудно. Но вярно, че там могат да се намерят доста добри жилища с големи площи на достъпни цени.

не са лоши и новите сгради в новата част на коктния кв. Победа новата част дето беше буренаци до 2014 г.... - Фамилия и Лабиринт
стига да си на обаче поне 6-7 етаж и откъм пътя А.Сахаров!

...че във вътрешната част и на 8 етаж гледаш гащите на съседа на няма и 25 метра от твоя балкон и стая.

Лятото ходих да гледам апартаменти в района на фамилията (всъщност точно над нея).  Големи сгради наблъскани на близо. Незнам как е в лабиринта. Там има вътрешен двор с детски кът - сигурно е добре, но извън това е ужас да излезеш с количка или с деца на раходка (Това е моята гледна точка като човек с малки деца).

И друго интересно, което ми направи впечетление. Аз ще си взема паркомясто. Но... ако поканя баджанака да пием ракия - той къде ще спре. Grinning
Само аз ли се притеснявам за гостите дали ще имат къде да паркират Grinning
Виж целия пост
# 332
Ами купуваш още едно паркомясто, ако наистина притеснението е голямо.

Не виждам кой друг може да има ангажимент за това къде ще спират хорските гости, роднини, любовници, родителите на децата от класа, когато ги водят на рожден ден и т.н.
Или отиваш на Зеленика.
Виж целия пост
# 333
... И друго интересно, което ми направи впечетление. Аз ще си взема паркомясто. Но... ако поканя баджанака да пием ракия - той къде ще спре. Grinning ...
Като ще пиете ракия, баджанака ще дойде с такси Smiley
Виж целия пост
# 334
Долна Трака  откъсната от града - ти сериозно ли?
Възраждане и Младост са двойно по-далеч от циентъра.

Всичките описани в предния пост се ходи с градски автобус за левче.
Виж целия пост
# 335
Аз пък не знам по тия вилни зони кой къде паркира. Айде всеки си паркира в двора ама ако ти дойдат двама баджанаци с две коли на пътя дето може да мине само една кола и става лошо. Защото всеки селяндур който може да си позволи ограда е заграбил някой сантиметър за да може да спи спокойно, че е на кяр. А и те не са планирани за автомобилен транспорт, а да ходиш с кошничката с автобуса почивните дни.
Виж целия пост
# 336
Да и за сватба не са  планирани - как е възможно такава дивотия?!

Веднага оплакване в общината! - към всеки апартамент поне по 168 места!   
Виж целия пост
# 337
Разбирам иронията ти, но това не променя факта, че на 99% от улиците из Траката две коли не могат да се разминат. Факт е.
Виж целия пост
# 338
Гроздето е кисело пак. На полянките във Владиславово има паркоместа. Дори с безплатна ромска музика за бонус. Отделно може да си търсите части от колите после в автоморгите.
Траката и Евксиноград са хубав район и отлична инвестиция.
Виж целия пост
# 339
За 20 години във Владиславово нито съм слушал ромска музика, нито се е случвало нещо с колите в семейството. Та по-леко с внушенията.
Виж целия пост
# 340
Е как може да се слага такава снимка в обява на имот...
Виж целия пост
# 341
Блок 14 - кв.Владиславово. Откраднаха 3 коли, за по-малко от час. Не ги намерихме, благодарение на полицията. Наказанието им също не беше законно.
Виж целия пост
# 342
В района около този блок ли слушахте ромските ритми? Съмнявам се. В останалата част на Варна не изчезват автомобили? Съмнявам се.
Виж целия пост
# 343
Хора, стига сте се изказвали крайно, все едно вашето мнение е последно. Стига и се обиждахте крайно, много е смешно, като някаква детска градина.
Виж целия пост
# 344
Ами питайте в полицията къде живее престъпния контингент. А тези ,които живяха там, отдавна се преместиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия