💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 76 440
  • 1 217
# 330
А информацията за Чудомир от къде беше дошла, че нямам спомен?
Виж целия пост
# 331
Убиха ме - ще ги обграждаме, вие я държите, а аз ще я доя. А този с всички видове грешни Л-та и Р-та е голям образ, само не зная доколко е поза и доколко му идва отвътре . А като го слушам ми иде да го хвана и да го пратя при някого да го терапира малко - как може възможно най-грешните начини на Л и Р да прави!
Виж целия пост
# 332
А информацията за Чудомир от къде беше дошла, че нямам спомен?

Съфорумка се беше регистрирала специално, за да ни разкаже клюки за него. После писа и за други. Подозирам, че е една от участничките във формата.
Виж целия пост
# 333
не тя няма ц*ца, няма ц*ца Grinning
Виж целия пост
# 334
Хахаха, тия 'зевзеци' ме забавляваха, все едно гледам анимационно филмче, ''Хвани оФцата''
готино се получи
Виж целия пост
# 335
Тия имат ли акъл да гонят овце, току що издоени.
Или да има шоу...
Виж целия пост
# 336
Тия имат ли акъл да гонят овце, току що издоени.
Или фъа има шоу...
може би са очаквали, че за тях са пуснали специално една неиздоена Wink
Виж целия пост
# 337
Гневът на сервитьора създаден да тъне в лукс... Санкта симплицитас!  Ако сте виждали каракачанско куче да пази стадо ще Ви дойде ли наум да гоните овце? Боже, какви сценарий. И в бутилчетата ли ще доят?
Виж целия пост
# 338
Колкото и да дрънкат Николай и Иван, Ивайло си спечели капитанското място. Не е изборно, та да мърморят. Не всеки става за капитан.
Виж целия пост
# 339
Пламен е духнал, няма го за номинационната битка.
Виж целия пост
# 340
Кой ще спечели според вас?Надявам се да са ловците,но те пък са с човек по-малко.
Виж целия пост
# 341
И сега ако не се комбинират мъж с жена, ще ги призная... или поне слаб със силен.
Виж целия пост
# 342
хубава игра
Виж целия пост
# 343


Ще доят непознати овце...

😂😂 Дали по пътя са намерили изгубен съд в който да издоят млякото.
А иначе не е проблем че овцата е непозната. Когато си гладен може и без запознанства... ✌️
Хахахахахаха толкова се смея! Трябваше тогава директно в устата да си църкат.
По-забавно ми е с вас отколкото да ги гледам тез'
Виж целия пост
# 344
Ех Добата как ги вадеше като сламки едно време тези колчета хахаха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия