ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 3

  • 21 073
  • 737
# 465
Кога Ловците са били най-малобройни?
Ловците имат общо 12 победи. Само за справка, Рибари и Жътвари имат общо двете племена 9 победи.
Ловците имат 4 победи за територия (Рибарите НУЛА) и огромните 8 за елиминации (Жътвари и Рибари имат едва 3).
Ловците са единственото племе, което е загубило само 1 играч на елиминация (Ева) и нито веднъж не е изпращало двама свои представители на решителен дуел за оставане във формата, докато Жътварите на два пъти го сториха, а Рибарите веднъж.
Пълна подигравка и пародия е да бъдат разфмормировани.
Ясно е защо, Тупарев има комплекс за малоценност и мрази силните, успешните и победителите.
Виж целия пост
# 466
И специално за Кали.
Виж целия пост
# 467
Ако бяха Уау! нямаше да са нито най-малобройни, нито да са спали на реката. Никой от племето също не е Уау!

Ловците са най-многобройното племе. Спаха на реката, защото имаха "троянски кон" в редиците си (дали по нейна воля, дали по волята му - не знам, но твърде дирижирани ми бяха разговорите на ловците как им било любопитно какво е на реката и "синхронизациите" на Йоанна). Прабългарите също спаха първата седмица на плажа, но не заради саботьор, а защото всички без Юлиян допуснаха грешки.
Иначе лично за мене Уау! не е нито един от участниците в този сезон. Тъй че ми е все едно кой ще е "големият победител". Дори не бих коментирала разпадането точно на ловците, защото ми е все тая и кое племе ще се разпадне. Просто и аз имам много силно развито чувство за справедливост. И не, не се паля, само отбелязвам. Продукция на Тупарев не би могла да ме запали отново.
Виж целия пост
# 468
Мери, страхотна снимка, благодаря ти!!! Blue HeartBroken HeartHeart

В Замунда има открай време само чуждестранни формати на Сървайвър. Може да е имало някога български. Не и сега... За съжаление наистина го няма никъде....
Виж целия пост
# 469
Юлката отговаря на въпроси в сторито си. Интересно е да се чуе и види (🤪).
Виж целия пост
# 470
Юлката отговаря на въпроси в сторито си. Интересно е да се чуе и види (🤪).

Да! Благодаря, че го спомена, че да го видя. Много е дълго за преразказване. Ех, как го гризе да разкаже някои неща Joy
Виж целия пост
# 471
😘 Определено! А и той не е от тези, които обичат да си мълчат. Wink
Виж целия пост
# 472
Дайте преразказ за работещите хора де!
Лоши жени!
Виж целия пост
# 473
🤣
Като начало:
Скрит текст:

Скрит текст:
Юли: И аз не разбрах какъв е реалният вот от гласуването, но мисля, че рано или късно ще се разбере.

Скрит текст:

Юли: Снощната битка беше битката между мене и Стоян. Видяхме най-лошото й изиграване. Ако се чудите кое е било най-доброто, вижте битката между мене и Стоян. Вчера беше пародия на битка.

Скрит текст:

Юли: Като цяло нямам определен фаворит, но харесвам Милен, Любо, Вайс, Джералдин. Ивана (май) има също качества. Но като цяло няма нищо общо с първия сезон. Като че ли някак си са развалили Игрите...

Скрит текст:

Юли: Ами има много неща, които се случват зад камера и пред камера, и тези неща объркват точната преценка на хората, защото всъщност нещата не са такива, каквито изглеждат.

Скрит текст:

Юли: Ами как бих го оценил... то се видя в битката. Аз много пъти съм казвал, че Александър е "фейк профил" и че повече говори, отколкото действа. Така че аз се радвам, че успях да изясня този спор заедно с него.

Скрит текст:

Юли: Според мене рибарите имат най-голям шанс да се разпаднат, въпреки че Милен там им дава доста голяма сила. Ще видим дали интригите ще разядат ловците отвътре и ще загубят на битката. Но всичко ще се реши на битката, която идва.

Скрит текст:

Юли: Разбира се, че смятам, че първият беше в пъти по-силен, защото там нямаше помощници, нямаше преимущества, нямаше жълтици. Капитанската позиция се въртеше винаги. Никой не можеше да бъде 2 пъти. Така че много неща са променени във втори сезон.

Скрит текст:

Юли: Ами смятам, че срещу Борислав или може би Вайс, Милен, Джералдин. Смятам, че те са добри играчи. Също така Любо, смятам, че срещу Любо би била интересна битка.

Скрит текст:

Юли: Смятам, че Влади е доста плъзгав играч, и всички от неговото племе го усетиха това. Доколкото разбрах едни неща са се случвали зад камерата, пък държанието му е коренно различно пред камерата. Така че аз не харесвам такъв тип играч.

Скрит текст:

Юли: Тодор е изключително здрав физически играч. Доста наподобява Георги от първи сезон. Ще видим докъде ще стигне. Разбира се, не сме го виждали на пъзели и логически игри. Ще видим.

Скрит текст:

Юли: Тази битка и аз бих искал да я видя. Ще бъде титаничен сблъсък.

Скрит текст:

Юли: Моето мнение за Катя е, че е жена, която е доста интелигентна, но за съжаление, животът доста я е поочукал и със сигурност е имало доста битки, които е загубила. Но все пак има добро сърце.

Скрит текст:

Юли: Аз лично харесвам Любо. Доста е изобретателен, доста се адаптира, поне на първо впечатление и това, което виждам по телевизора. Но както казах, нещата никога не са такива, каквито изглеждат. Разбира се, аз лично на Любо стискам палци.

Скрит текст:

Юли: От рибарите... страшен фен! Много див, много див!

Скрит текст:

Юли: Йоанна ме кефи, защото е стратег и има доста логическо мислене това момиче. И вярвам, че ще стигне доста напред.

Скрит текст:

Юли: Борислав е доста силен физически и смятам, че също така доста добре се справя като стратег, така че смятам, че ще видим докъде ще стигне. Много ми е интересно!

Скрит текст:

Юли: Лазаринката е протеже на Тошко, така че, каквото каже Тошко, това се случва. Ще го видим. Страшен образ! Нямам думи.

Скрит текст:

Юли: Ивана показа, че има качества и има игри, които направо изненадва дори и мене. Много ми е интересно докъде ще стигне, но засега ще я атакуват доста според мене.

Юли и Сид:
Скрит текст:


А ето и отговорът:

Роберта с новата коса:
Скрит текст:

А "Големият" за пореден път друса гюбеци на чалга изпълнения:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 474
Скрит текст:
🤣
Като начало:
Скрит текст:

Скрит текст:
Юли: И аз не разбрах какъв е реалният вот от гласуването, но мисля, че рано или късно ще се разбере.

Скрит текст:

Юли: Снощната битка беше битката между мене и Стоян. Видяхме най-лошото й изиграване. Ако се чудите кое е било най-доброто, вижте битката между мене и Стоян. Вчера беше пародия на битка.

Скрит текст:
Юли: Като цяло нямам определен фаворит, но харесвам Милен, Любо, Вайс, Джералдин. Ивана (май) има също качества. Но като цяло няма нищо общо с първия сезон. Като че ли някак си са развалили Игрите...

Скрит текст:
Скрит текст:

Юли: Ами има много неща, които се случват зад камера и пред камера, и тези неща объркват точната преценка на хората, защото всъщност нещата не са такива, каквито изглеждат.

Скрит текст:

Юли: Ами как бих го оценил... то се видя в битката. Аз много пъти съм казвал, че Александър е "фейк профил" и че повече говори, отколкото действа. Така че аз се радвам, че успях да изясня този спор заедно с него.

Скрит текст:

Юли: Според мене рибарите имат най-голям шанс да се разпаднат, въпреки че Милен там им дава доста голяма сила. Ще видим дали интригите ще разядат ловците отвътре и ще загубят на битката. Но всичко ще се реши на битката, която идва.

Скрит текст:

Юли: Разбира се, че смятам, че първият беше в пъти по-силен, защото там нямаше помощници, нямаше преимущества, нямаше жълтици. Капитанската позиция се въртеше винаги. Никой не можеше да бъде 2 пъти. Така че много неща са променени във втори сезон.

Скрит текст:

Юли: Ами смятам, че срещу Борислав или може би Вайс, Милен, Джералдин. Смятам, че те са добри играчи. Също така Любо, смятам, че срещу Любо би била интересна битка.

Скрит текст:

Юли: Смятам, че Влади е доста плъзгав играч, и всички от неговото племе го усетиха това. Доколкото разбрах едни неща са се случвали зад камерата, пък държанието му е коренно различно пред камерата. Така че аз не харесвам такъв тип играч.

Скрит текст:

Юли: Тодор е изключително здрав физически играч. Доста наподобява Георги от първи сезон. Ще видим докъде ще стигне. Разбира се, не сме го виждали на пъзели и логически игри. Ще видим.

Скрит текст:

Юли: Тази битка и аз бих искал да я видя. Ще бъде титаничен сблъсък.

Скрит текст:

Юли: Моето мнение за Катя е, че е жена, която е доста интелигентна, но за съжаление, животът доста я е поочукал и със сигурност е имало доста битки, които е загубила. Но все пак има добро сърце.

Скрит текст:

Юли: Аз лично харесвам Любо. Доста е изобретателен, доста се адаптира, поне на първо впечатление и това, което виждам по телевизора. Но както казах, нещата никога не са такива, каквито изглеждат. Разбира се, аз лично на Любо стискам палци.

Скрит текст:

Юли: От рибарите... страшен фен! Много див, много див!

Скрит текст:

Юли: Йоанна ме кефи, защото е стратег и има доста логическо мислене това момиче. И вярвам, че ще стигне доста напред.

Скрит текст:

Юли: Борислав е доста силен физически и смятам, че също така доста добре се справя като стратег, така че смятам, че ще видим докъде ще стигне. Много ми е интересно!

Скрит текст:

Юли: Лазаринката е протеже на Тошко, така че, каквото каже Тошко, това се случва. Ще го видим. Страшен образ! Нямам думи.

Скрит текст:

Юли: Ивана показа, че има качества и има игри, които направо изненадва дори и мене. Много ми е интересно докъде ще стигне, но засега ще я атакуват доста според мене.

Юли и Сид:
Скрит текст:


А ето и отговорът:

Роберта с новата коса:
Скрит текст:

А "Големият" за пореден път друса гюбеци на чалга изпълнения:
Скрит текст:

Харесва Вайс - ама той на всички ни е вече любимец, Ивана (май) има също качества - както всеки друг в този формат (май), някак си са развалили Игрите - еми, няма друг Юлиян, какво да се прави.

Иначе мерси за труда Bilyana14., добре е от време на време да си припомням какво не харесвах в този иначе комплексен Smile играч.
Виж целия пост
# 475
Е, впечатленията му от Вайс не са само от "телевизора", все пак се познават от години.
Това "май" е, защото не съм напълно сигурна дали казва Ивана, или Ваня. Само предполагам, че е първото.
А от разговорна реч не е ясно дали говори за "Игрите", или за "игрите".

Доста умерен е в коментарите си, защото му е ясно, че това е само игра:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 476
По първия му отговор съдя, че още го сърби езикът да разкаже за първия сезон, но не може.
Виж целия пост
# 477
Билянка, както винаги си прекрасна! Heart
Много ти благодаря за положения труд!
Аз не, че нещо схванах, защото тези персонажи са ми непознати, като имена само нали знаеш, че си имам двама - Влади и Милен, които задочно подкрепям.
Но ми прави впечатление, че Юли е някак по-умерен в изказа си, или пък така ми се струва?
А че го напъва да си каже това е ясно, това според мен няма да премине, и дори и след като изтече договора когато и да е това, ще се изяви с някакви пикантерии. "Познавайки го", така смятам.
Виж целия пост
# 478
За тебе (и останалите) винаги, слънце! 💗
О, да, доста е умерен в изказванията. След като знае как думи могат да се вадят от контекст, ситуации да се вадят от контекст, куклуводи да дърпат конците, е наясно, че не всичко е такова, каквото изглежда. 😉
Виж целия пост
# 479
Юли според мен каза, че Ваня има качества, а не Ивана. Казва "и Ваня". А и преди беше казвал, че е сред фаворитите му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия