Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 16 Есенна

  • 37 982
  • 767
# 60
Дива, много добре ти стои този цвят.

Анастасия, възможно е. А да не си стояла повече от обикновено с боята? Може да си напацаш някоя терапия. Примерно колорплекс или от ампулите на алпапарф, от които беше доволна+ повече стоене с маската на следващото миене.
Виж целия пост
# 61
Да, при следващо миене ампула + Епруваж маската и ще седя 1ч под шапка.
Най-вероятно ще си взема и най-хвалената маска на Макадамия, но в 100мл, че да я пробвам.
Виж целия пост
# 62
Пиши после мнение за маската на Макадамия.
Аз сега обмислям маската за суха коса на insight.  Някой пробвал ли я е? Имам Ш и Б от серията анти фриз и направо съм влюбена в тях.
Виж целия пост
# 63
Здравейте,
Преди около 2 седмици си направих косата розова. Беше интересно, но вече ми омръзна 😁
Корена ми боде очите и имам три цвята на главата си и ме сърбят ръцете да се боядисам.
Дали обаче ще хване /боя 9ка/?
Мисля да се измия с дълбоко почистващ шампоан и след няколко дни да се боядисам.
Ето как изглежда косата сега:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 64
Преди години когато косата ми беше в естествения си цвят и не я боядисвах бях останала буквално очарована от класическата маска на Макадамия-точно тази най-хвалената. Тогава навлизах в профи козметиката и си спомням, че бях възхитена, за мен нямаше такава друга маска. Правеше ми косата невероятна, пълтност, екота, блясък и гладкост. Преди година някъде пак си я взех, но вече на изсветлявана коса и действието нямаше нищо общо, беше ми много слаба. За мен е разкошна маска, но за не особено третирани коси. Тогава само с тази маска и кокосово масло и един балсам косата ми беше в перфектно състояние.
Искам да ви похваля шампоана на Elseve tottal repair 5 Low shampoo 3 v 1-без сулфати, крем шампоан с балсам, много необичаен и различен. Беше ми супер любопитен и го грабнах, не можах да устоя. Чувството още докато се миеш е на супер хидратирана и гладка коса, имаш усещането, че е маска и балсам, но същевременно е и шампоан. Не се пени изобщо, а консистенцията е като крем-пяна, и трябват 10-15 помпи за да си измиеш косата, така е написано на указанието.
Косата ми е чудесна, лека, но плътна,мека, гладка, лъскава, подредена. Възхитена съм. Балсам и маска не съм използвала, нямаше нужда. Исках да видя действието на шамоана. Остава само да ми е добре на скалпа и ще ми стане любимец. Взех го, защото преди години този вид от Елсев беше един от малкото масови шампоани, които можех да използвам за моя скалп. Много, много ми хареса!
Виж целия пост
# 65
Имам Ш и Б от серията анти фриз и направо съм влюбена в тях.
Разкажи повече за тези Инсайт.
Виж целия пост
# 66
Имам Ш и Б от серията анти фриз и направо съм влюбена в тях.
Разкажи повече за тези Инсайт.
Това са ми първите продукти на тази марка, но много добре се отразяват на косата ми. Безсулфатни са, но Ш се пени много добре. Косата става гладка, подредена, не се заплита  и определено е добре хидратирана. Последните няколко пъти ги ползвам даже без финиши след тях и резултата пак е добър. Най-много ме впечатли промяната в краищата на косата ми, които обикновено са доста сухи.
Виж целия пост
# 67
Розовата коса с трите цвята да не се пипа - разкошна е точно каквато е.
Виж целия пост
# 68
+1 и според мен е чудесна 😍
Виж целия пост
# 69
Благодаря ви, използвах тонер на Престиж и все ще се отмие... Но ще изчакам да падне съвсем, пък тогава ще се боядисам 😊

Всъщност, колкото повече се отмива, изглежда по-добре /поне на мен повече ми харесва като е по-убито розово/, това е ден 1:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 70
Това е моята "есенна" прическа, само малко по-къдрава и два пръста по-дълга. Цветът почти го докарвам също.
Скрит текст:
Здравей,би ли могла да споделиш как докарваш този цвят на косата си,както и вълничките? Предварително благодаря
Виж целия пост
# 71
Пиши после мнение за маската на Макадамия.
Аз сега обмислям маската за суха коса на insight.  Някой пробвал ли я е? Имам Ш и Б от серията анти фриз и направо съм влюбена в тях.
Може ли линк на Ш и Б, справиха ли се с фриза? Тук някой похвали шампоан за обем на Виши, взех го веднага, не съм възхитена. Но пробвах някакъв нов на Пантен, от Турция, уникален е
Виж целия пост
# 72
Имам Ш и Б от серията анти фриз и направо съм влюбена в тях.
Разкажи повече за тези Инсайт.
Това са ми първите продукти на тази марка, но много добре се отразяват на косата ми. Безсулфатни са, но Ш се пени много добре. Косата става гладка, подредена, не се заплита  и определено е добре хидратирана. Последните няколко пъти ги ползвам даже без финиши след тях и резултата пак е добър. Най-много ме впечатли промяната в краищата на косата ми, които обикновено са доста сухи.
Отнемат ли от обема, като приглаждат така? Че моята къдрушка ако я пригладят се притеснявам да не клепне и да увиснат къдриците на кичури...
Виж целия пост
# 73
Шампоан и балсам в едно по принцип не работи. Това е като да позлваш метода да миеш косата си с балсам вместо с шампоан, ако това работи за теб- да, но не се измива хубаво скалпът.
Несъвместими са тези два продукта в една опаковка, защото единия работата му е да отваря кутикулата, а на другия да я затваря. Шампоаните и балсамите са и с различни ph-та, като цяло съм крайно скептична към подобни продукти, практически няма как да вършат и двете неща, което значи че се лишаваш от нещо.
Розовата коса много ми хареса! Оцветяващите тонери при допир с боята и окислителя може да се настанят по-навътре в косъма, аз бих изчакала с боядисването докато не избледнее, за да не се петноса нещо. А и изглежда много добре в момента Simple Smile
OnDine как мина фризьора? Чакам снимков материал.
Виж целия пост
# 74
И на мен много ми хареса розовата коса, остави я така!
Хибискус супер скептична съм и аз и никога не купувам такива продукти, но ми стана интересно, а резултата е разкошен. И аз си мисля, че е нещо като co wash грижа и нали в момента избягвам сулфати и силикони заради кърли гърл метода и реших да го взема; Ще споделя като го използвам малко повече време как е на косата и скалпа, но като цяло смятам да го редувам с другите обикновени шампоани като по-нежна грижа.
Не знам дали се заблуждавам, но откакто ползвам по-нежни шампоани косата ми и краищата най вече се подобриха, а е минало много малко време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия