Звездни компромати - месец Октомври'20

  • 234 258
  • 2 290
# 1 020
Направих грешката да пазарувам от Мегз уж по-високото ниво от предлаганите й дрехи, пълен боклук - ужасно ушито и точно като от Алиекспрес. От Алесите също имам поръчка - връхна дреха - беше от истинска вълна и много добре ушита, по мои размери, които дадох предварително. Разликата в качеството е огромна, но сестрите мноооого прекаляват с цените.
И за да съм по темата... Сидеров се е разклечила само да й се видят обувките... Много са ми смешни като запозират така, че да им се види всичко "марково" - краката до устата, чантата на главата... Satisfied
Виж целия пост
# 1 021
Доминик Уест след страстния уикенд с Лили Джеймс се прибрал при жена си и заедно оставили бележка за папараците, че бракът им бил много здрав и силен, всичко било ок, заедно си били, чак позирали пред къщата си:
Скрит текст:

Flushed

Езикът на тялото интересен... той се дърпа, тя напъва.
Виж целия пост
# 1 022
Много ми е на сърце Дженифър Анистън, но не я разбирам. Казвала е в интервюта, че иска да бъде майка, грижи се за кучетата си като за деца, защо така и не си усинови дете, майка не си защото раждал, а защото отглеждаш дете. Ако беше споделила, че не иска да бъде майка ще я разбера, има такива жени. Ако сподели, че не иска детето да се отглежда само от майка пак не приемам, взимайки дете ще му даде повече, отколкото, ако е отгледано в дом. А може би не желае да бъде като съперницата си Анджелина, която помага на деца и осиновява деца, пък тя помага на животни и осиновява животни. 🤔 Важното е поне, че и двете имат добра кауза.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 023
Доминик Уест след страстния уикенд с Лили Джеймс се прибрал при жена си и заедно оставили бележка за папараците, че бракът им бил много здрав и силен, всичко било ок, заедно си били, чак позирали пред къщата си:
Скрит текст:

Flushed

Езикът на тялото интересен... той се дърпа, тя напъва.
И кого залъгват? 😁
Виж целия пост
# 1 024
Доминик изплиска легена тоталиш...

Рая Пеева е щура мацка, кефи ме. Обаче вкуса й за мъже е малко отсъстващ.

Много е сладко новото попълнение в семейството на Джен. Тя от край време си обича кучета, дори с Брад така са се запознали - в Сентръл Парк, докато й помагал да намери изгубеното си кученце.

Лилито Джеймс нали беше гадже на Крис Евънс (оня дето пусна снимки на члена си погрешка).
Да имаш случайно под ръка грешката му?
Виж целия пост
# 1 025
Ох, като прочетох член, та се сетих- а бе къде е Пели?
Виж целия пост
# 1 026
За капитан Америка ли става въпрос? Останала съм с впечатлението, че е доста дискретен относно личния си живот.
Виж целия пост
# 1 027
Ох, като прочетох член, та се сетих- а бе къде е Пели?
JoyJoyJoyJoyJoy
Защо такива асоциации със съфорумката?
Иначе може да е още сред нас... Преоблечена или преродена.
Виж целия пост
# 1 028
Много ми е на сърце Дженифър Анистън, но не я разбирам. Казвала е в интервюта, че иска да бъде майка, грижи се за кучетата си като за деца, защо така и не си усинови дете, майка не си защото раждал, а защото отглеждаш дете. Ако беше споделила, че не иска да бъде майка ще я разбера, има такива жени. Ако сподели, че не иска детето да се отглежда само от майка пак не приемам, взимайки дете ще му даде повече, отколкото, ако е отгледано в дом. А може би не желае да бъде като съперницата си Анджелина, която помага на деца и осиновява деца, пък тя помага на животни и осиновява животни. 🤔 Важното е поне, че и двете имат добра кауза.
Скрит текст:

Защото има жени, които се примиряват с това, че няма да станат майки, но не могат да се пречупят да осиновят дете, заради мисълта, че може никога да не го обикнат и да са лоши родители. Не виждам лошо, нито пък да й се чудиш защо.
Виж целия пост
# 1 029
Съжалявам и аз не можах да го видя. Joy Винаги изпускам такива работи, но се шумя много около случката.
Нищо не ме учудва, всичките търсят скандала и да се говори за тях. Wink
Виж целия пост
# 1 030
Нмаерих го без цензура, пускам го за малко и после ще изтрия.
Пуснал е снимката по погрешка като стори в инстаграм.
Виж целия пост
# 1 031
Нмаерих го без цензура, пускам го за малко и после ще изтрия:
Пуснал е снимката по погрешка като стори в инстаграм.
Очаквах повече Grinning
Виж целия пост
# 1 032
Оо, Крисии. Дали няма да e следващия г-н 365 дни? Joy
Виж целия пост
# 1 033
От един от първите постове на темата научих, че първото което направил Крис, след правил секс за първи път е да се похвали на майка си Joy
Виж целия пост
# 1 034
На Алес-ката видеото е в стил-"ГледайтИ, завиждайтИ"!!!
Всички, които нещо не харесват-стайлинг, кълчотене и т.н. , естествено са злобни (и дебели, разбира се....).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия