Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 235
  • 2 301
# 510
А, не, Кроте, Уиш  е като Джоуи от "Приятели" - храна не дели.
Виж целия пост
# 511
Първата ми хрумка беше това да напиша,ама викам..ай...все пак уши са това,трябва всички да се научат да ги ядат.
Виж целия пост
# 512
Ееее, Кроте Kissing Heart  тъй хубу ни нареди, че ми иде да тръгна веднагиж!
Виж целия пост
# 513
Искаш да кажеш не мърмори Тета, а нашепва мъдрости и акъли налива...предполагам лапсус клавиатуре си напрайла...ненарочно 😉😆

И не виждам ни една да плете...от излегналите 😨
Виж целия пост
# 514
Joy
Ееее..Тет, все пак се предполага сме се сбрали на коктейли, не на сбирка по плетиво...нъл тъй Wink
Виж целия пост
# 515
После плетките,първо пиенето и единето.
Оф,щях да си наплюя все около мен.Тето!
Виж целия пост
# 516
Няма са оплюваме че короната дебне. Тургай маската...да'н фърчи бациля...
Виж целия пост
# 517
После плетките,първо пиенето и единето.
Оф,щях да си наплюя все около мен.Тето!
Демек, кат' преплетете краката и плетката на Тета готова 😂😂😂
Виж целия пост
# 518
Аз ще съм донесла кълбетата,който и е обещал да плете,да плете,ко може.
Чакай ся,ти саботираш пиенето ли?
Виж целия пост
# 519
Пък аз ви нареждам от вкъщи, щото пак ме забравихте Sad
Виж целия пост
# 520
Не разбрах кой ще плете,ама отсега предлагам да ми оплете една жилетчица, че в офиса тия дни е студено.
Виж целия пост
# 521
Еййй, Кротева, ми меня що мЪ забрай, а??? Ма аз кат бачкатор у събота, ряпа да ям, налЕ!
Ени, честита ви годишнина, мъжо да е жив, здрав, прав и корав, а ти жива, здрава, весела, засмяна!!!
Виж целия пост
# 522
Ти си на работа,не можа да дойдеш,Веселинкова и тя.Не мрънкай,повече от Тета,ще ви направим онлайн представяне.
Виж целия пост
# 523
Дари...аз съм от скоро тук, ам май Тета първа заплю жилетката...сите за нея плетки редим! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 524
Дара смени искането на храна с дебела жилетка! Даро,одъртеваш,душо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия