Хванах майка ми да изневерява на баща ми. Трябва ми съвет!

  • 14 502
  • 299
# 60
Темата е много деликатна. По-добре не се меси. Интимният живот на родителите ти си е тяхна лична работа. Ти не можеш да знаеш какви са отношенията между тях двамата. За теб би трябвало да е важно единствено дали са добри родители.
Виж целия пост
# 61
Темата и на мен ми стои измислица..... но не пречи да поразсъждава човек. Аз, за съжаление, имам опит в подобна ситуация. Бях на 30, с мъж и дете, когато разбрах за паралелна връзка на баща ми. Как точно разбрах, няма голямо значение. После се оказа, че сестра ми знае от доста преди мен. Аз съм имала собствен живот, никъде не съм се вряла..... И проблемът не е кое е твоя работа в случая.  Аз се почувствах ужасно зле и не можех даже да си обясня защо. Истината е, че се почувствах "дърво без корен". Оказа се, че човекът учил ме да не лъжа, е лъгал половин живот. Това е което ме разклати най-много.
В последствие, когато нещата излязоха на бял свят, майка ми ни обвини, че не сме казали.  Аз бях сигурна, че знае, но тя твърдеше друго... В техните отношения не съм се бъркала и не бих го направила..... имаше после разни панаири..... то си тяхна работа.
Към автора подходящ съвет няма, но със сигурност на тази възраст мястото ти не е у мама и тати. Ако е нещо временно.... случва се при местене, смяна на работа.... нещо, каквото и да е.... Но вземай мерки.
Виж целия пост
# 62
Не бих била толкова сигурна. Един от известните терапевти 25 години не е знаела, че мъжът й си има любовница и две деца от любовницата. На всички се представяше за модел за семейство. Само дето секс не правили, ама то нищо.
Мдааа, никак не е знаела.
Виж целия пост
# 63
Аз съм изумена как всички масово казват да не се бърка. Нали това е неговото семейство, без значение дали е на 13 или 33? Още повече че той друго семейство (жена, дете) няма. Разбира се, че ще го интересува дали майка му е въртиопашка и лъжкиня.
Медалът винаги има 2 страни, но си задайте въпроса, ако половинката ви изневерява, а децата ви знаят, как бихте се почувствали?
Виж целия пост
# 64
Аз съм изумена как всички масово казват да не се бърка. Нали това е неговото семейство, без значение дали е на 13 или 33? Още повече че той друго семейство (жена, дете) няма. Разбира се, че ще го интересува дали майка му е въртиопашка и лъжкиня.
Медалът винаги има 2 страни, но си задайте въпроса, ако половинката ви изневерява, а децата ви знаят, как бихте се почувствали?
Аз бих се почувствала много неудобно пред децата, особено ако са големи / възрастни, по на 32-33 години. Бих оценила това, че не са ми казали.
Може да му е интересно да наблюдава отношенията между родителите си и да ги опознава от друга, неизвестна за него страна. Но не мисля, че има право да ги съди.
Виж целия пост
# 65
Аз съм изумена как всички масово казват да не се бърка. Нали това е неговото семейство, без значение дали е на 13 или 33? Още повече че той друго семейство (жена, дете) няма. Разбира се, че ще го интересува дали майка му е въртиопашка и лъжкиня.
Медалът винаги има 2 страни, но си задайте въпроса, ако половинката ви изневерява, а децата ви знаят, как бихте се почувствали?
Що, когато изобличи мама като боклук пред тати и той вземе, че я обуха здраво по-леко ли ще му стане на детенцето ?
Виж целия пост
# 66
Ооо, човек,който би я обухал здраво,не биха го лъгали.Или би я хванал отдавна.
Виж целия пост
# 67
Аз съм изумена как всички масово казват да не се бърка. Нали това е неговото семейство, без значение дали е на 13 или 33? Още повече че той друго семейство (жена, дете) няма. Разбира се, че ще го интересува дали майка му е въртиопашка и лъжкиня.
Медалът винаги има 2 страни, но си задайте въпроса, ако половинката ви изневерява, а децата ви знаят, как бихте се почувствали?
Що, когато изобличи мама като боклук пред тати и той вземе, че я обуха здраво по-леко ли ще му стане на детенцето ?
А може би бащата заслужава да не издържа една шаврантия? Може би на майката ще й се наложи да се обърне за това към любовника, но не съм сигурна, че ще й се получи - едно е да подариш парфюм, друго да издържаш напълно някого.
Виж целия пост
# 68
Не бих реагирала никак положително, ако децата ми (пък и който и да е друг) дойде да ме осведомява, без значение кой точно ъгъл съм на любовен триъгълник, че и с един морализаторски тон, уж с най-добри чувства, разбираш ли...

Колкото по-малко се навирате в отношенията между двама души, по-добре. Казвам го като патила от много загриженост и взела си бележка.

Ще се повторя - за едно ДЕТЕ (и на 3, и на 30 е такова за родителите си) единствено важно е дали родителят като такъв е бил на мястото си - грижил се е според силите и възможностите си за децата физически, емоционално и финансово. В случая майката не е зарязала малко дете заради любовник, та не виждам причина синът да ѝ търси сметка. 

По-добре е да лобърне внимание върху собствения си живот.
Виж целия пост
# 69
Не бих реагирала никак положително, ако децата ми (пък и който и да е друг) дойде да ме осведомява, без значение кой точно ъгъл съм на любовен триъгълник, че и с един морализаторски тон, уж с най-добри чувства, разбираш ли...

Колкото по-малко се навирате в отношенията между двама души, по-добре. Казвам го като патила от много загриженост и взела си бележка.

Ще се повторя - за едно ДЕТЕ (и на 3, и на 30 е такова за родителите си) единствено важно е дали родителят като такъв е бил на мястото си - грижил се е според силите и възможностите си за децата физически, емоционално и финансово. В случая майката не е зарязала малко дете заради любовник, та не виждам причина синът да ѝ търси сметка. 

По-добре е да лобърне внимание върху собствения си живот.

А какъв, ако не морализаторски тон? Тази жена е паразит. Ако синът обича баща си, ще му каже, за да се отърве от паразита. Всъщност той доста е закъснял според мен.
Виж целия пост
# 70
А пък според мен авторът е мамино детенце, обсебен от мисълта за майка си.
Виж целия пост
# 71
Шафрантия или мадона - тя му е майка.Че не  е нещо хубаво да изневерява и най-вече да лъже този, дето я издържа, ама той що спи , та детето му да го събужда?
Че се сърди засегнатия, вярно, но може да се сърди и като се месите в живота му.

А автора що не помисли, че при тези тънки стени родителите му нямат личен живот  заради него и да се вземе в ръце , не е малък.
Виж целия пост
# 72
Според форумите изводи, всички рогоносци знаят, но си траят. Нима болшинството са мазохисти, смачкани и зависими? Аз имам др.житейски наблюдения. Знаят всички, без жертвата. Възможно е бащата да няма сексуален интерес към жена си. Но изневярата е най-сериозния мотив за развод. Ако съжителството им е проформа, какво ще загуби ?
Виж целия пост
# 73
Не бих реагирала никак положително, ако децата ми (пък и който и да е друг) дойде да ме осведомява, без значение кой точно ъгъл съм на любовен триъгълник, че и с един морализаторски тон, уж с най-добри чувства, разбираш ли...

Колкото по-малко се навирате в отношенията между двама души, по-добре. Казвам го като патила от много загриженост и взела си бележка.

Ще се повторя - за едно ДЕТЕ (и на 3, и на 30 е такова за родителите си) единствено важно е дали родителят като такъв е бил на мястото си - грижил се е според силите и възможностите си за децата физически, емоционално и финансово. В случая майката не е зарязала малко дете заради любовник, та не виждам причина синът да ѝ търси сметка. 

По-добре е да лобърне внимание върху собствения си живот.

А какъв, ако не морализаторски тон? Тази жена е паразит. Ако синът обича баща си, ще му каже, за да се отърве от паразита. Всъщност той доста е закъснял според мен.

"Паразит" и т.н. са доста силни квалификации за хора и отношения, от които нямаме никаква представа.
От позицията на какъв точно ще съди майка си морално? На 32 години какъв семеен стаж има? Деца има ли? По-дълга връзка поне? Дори още не се е изнесъл от детската си стая.

Мен ще ме е срам да се набъркам в "чаршафите" на родителите си.
Виж целия пост
# 74
Ще загуби синчето, няма да има къде да похапва манджа 😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия