AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 42 345
  • 757
# 420
Не знам колко траен трябва да е един парфюм.
Розовата рокля усещам 4-5 часа.
Любимата Виолета 4 часа да речем.
Черната рокля и 8-9 часа.
Lucky me пак много часове.

Белите перли,предполагам Rare pearls.
Хем е необичаен,хем изключително траен аромат.

Ако ви трябва парфюм,който да мирише с дни...май има някакви арабски с масла,иначе и част от по-леките,които са на трицифрени цени,също не издържат 12+ часа...
Виж целия пост
# 421
Тази Виолета й се чудя още, сладка ли е или по-свежа?
Виж целия пост
# 422
Кой е този двуфазен околоочен?

Парфюмите не са много дълготрайни, но на Орифлейм още по-малко.
Сега ползвам една Магнолия, много слабичък ми е.
Че той парфюмният лосион мирише повече.
Виж целия пост
# 423
Кой е този двуфазен околоочен?

Парфюмите не са много дълготрайни, но на Орифлейм още по-малко.
Сега ползвам една Магнолия, много слабичък ми е.
Че той парфюмният лосион мирише повече.
В юнския каталог е Blush
Пак на парфюмите ще се върна - primiere lux е много траен,far away всички са трайни, eve също, роклите и те....Лично аз нямам кой знае какви очаквания към парфюм от 18 - 20 лв,но в никакъв случай не мога да ги сравня с дрогерийните марки, които наистина не са трайни.
Магнолията ( ако е тая от серията 4 парфюма от 30 и кусур лева) наистина е нетрайна за парите си. Ааа, серията ТТА също ги бива. Сега си поръчах 10 мл. от новия аромат, зеления, да видим как ще се държи. Еve truth  също поръчах. Не съм луда,нали Joy
Виж целия пост
# 424
Белите перли са много специфичен аромат, любими са ми. Цял ден ги усещам, страхотна трайност при мен.
В момента Rare Pearls  в Нотино е на цена 15.90 лв. с безплатна доставка.
Разгледайте, в момента  всичко там е с безплатна доставка, без значение от цената.
Купих си и Rare Gold , но не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 425
И аз много искам да си поръчам зеления TTA. От брошурата много ми хареса ароматът. Иначе сега ползвам Summer White, Eve Truth и Far Away Glamour. Последният ми го подариха и в началото много ме отблъсна, но с времето го заобичах.
Виж целия пост
# 426
Far Away не ми е ставал любим.
Мостри съм имала,веднъж и някакъв от серията бях купила,но го размених...
Ребел,Дива...не са моето нещо...
А пък парфюми навсякъде има.
Рефан,Зара,дрогерийните B.U. La Rive...
Oriflame също много харесвам,има ненатрапчиви парфюми,които си миришат с часове.
Пример:Volare,Elvie...
Зависи кой каква марка си приема за"неговата".
Май е повече до нагласа.
Виж целия пост
# 427
Моят, нетраен, е точно Воларе Магнолия.
Не знам, може и аз да не го усещам, след КОВИД още нямам обоняние в пълен обем.
Виж целия пост
# 428
Имам два вида Volare,с виолетките...
Миришат си.
Магнолия не съм пробвала...

Ивче,не е сладък Виолета.
По-скоро наситен,но не е много свеж.Е,има зеленина...
Не знам как да го опиша,аз съм влюбена...
Volare е с доста по-сладка виолетка примерно.
Виж целия пост
# 429
Това Воларе не ли е на Орифлейм?Аз на Ейвън съм имала само 2 парфюма-Perceive,който за мен мирише на л..но/не усещам никаква фрезия там/ с извинение и Viva La Vita,който не е лош.
Виж целия пост
# 430
Да,Воларе е на Орифлейм.
И с Percive не се разбирам...
Виж целия пост
# 431
Да, на Орифлейм е Volare.
Коментирах го, във връзка с трайността.
Че и техните не са много трайни.
Виж целия пост
# 432
Идвам да дам отзив за petit bee. Много хубав летен аромат, наистина си има нещо медено в него, но иска поне 1-2 подновявания през деня, пак ще си поръчам.
Виж целия пост
# 433
Аз пък много харесах Rare Solar Narcissus. Новия TTA this love също е хубав, свеж зелен екзотичен аромат с муск и малко дървесен оттенък. Напомня ми Jet Femme и Perceive Dew, има нещичко и от Eve Truth. Приятен за лятото, но без да е претенциозен. Не е сладък, нито пък особено цветен. По-скоро акватичен плодов.
Виж целия пост
# 434
Ивче,новият Rare и аз ще го взема.
Сигурна съм,че ще ми хареса...
И зеления This love взех,но нещо не е чааак толкова по моя вкус.Само минито съм пръскала,големият е запечатан,мога да го подаря евентуално...
Ще поръчам новия крем за лятото...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия