Звездни компромати - Ноември'20

  • 231 655
  • 2 357
# 1 245
Деси Цонева нещо нее на център.
С Преслава така и не мога да свикна.
Чернева е тоталка.
Виж целия пост
# 1 246
Гаджето на Тото е започнала да се изразява доста по-добре от последното си интервю. И аз смятам, че е красива.

А той по- зле
Виж целия пост
# 1 247
Джордж Клуни
Скрит текст:
Приянка и Ник
Скрит текст:
Брад Пит (раздава храна на нуждаещите се)
Скрит текст:
Селин Дион
Скрит текст:
Синди Кроуфорд
Скрит текст:
Джей Зи
Скрит текст:
Хайди Клум
Скрит текст:
Камила и Шон
Скрит текст:
Кайли Миноуг
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 248
Т.нар. инфлуенсърки или тамкаквитосимислятчеса не е зле да обръщат внимание на натурията, която наднича зад анимационните им физиономии. Визирам Цонева. Детето пълзи по пода, плотът е натрупан, зад нея наднича алуминиев радиатор и има намек за неоправен креват. Не е небрежно дизайнерско сутрешно, а просто е разхвърляно.
Виж целия пост
# 1 249
Брад какъв е симпатяга! Харизматичен, свеж и секси и на 50 + 🥰
Джей Зи, обратното - няма такъв ма*мун,
ужасен ми е.

Жената на Тото е нежна, русичка и миловидна. С подходящ грим може да мине за хубавица, но като цяло ми е суха вейка. Предполагам няма 30, а е със сериозен назолобиал. Кожата на лицето й е много тънка и няма да е дълго свежа.
Иначе, сто процента й е неприятно заради тази песен "паметник" на една друга жена, но и като цяло е неуверена в него. Сигурна съм, че има защо.
Виж целия пост
# 1 250
Тотовица е на 25...
Виж целия пост
# 1 251
Наско Колев-много ми е симпатичен. И един готин Киану.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 252
Т.нар. инфлуенсърки или тамкаквитосимислятчеса не е зле да обръщат внимание на натурията, която наднича зад анимационните им физиономии. Визирам Цонева. Детето пълзи по пода, плотът е натрупан, зад нея наднича алуминиев радиатор и има намек за неоправен креват. Не е небрежно дизайнерско сутрешно, а просто е разхвърляно.

Деси Цонева е качила story от жилище, което казва, че е на майка ѝ.
Направо завидях - страхотно жилище.
Виж целия пост
# 1 253
Кайли Миноуг не се е променила, а на Селин Дион черното и отива много повече от предпочитаното бяло
Виж целия пост
# 1 254
Брад какъв е симпатяга! Харизматичен, свеж и секси и на 50 + 🥰
Джей Зи, обратното - няма такъв ма*мун,
ужасен ми е.

+ 1.
Точно си мислех Джей Зи колко е противен. Не защото ми мяза на маймуна, има страхотни чернокожи мъже, но той специално... прилича на закръглена лелка.
Виж целия пост
# 1 255
..... И един готин Киану.
Скрит текст:

Киану като го видя на снимка и ми се приисква да го изкъпя. Все имам чувството, че е мърляв.
Виж целия пост
# 1 256
Т.нар. инфлуенсърки или тамкаквитосимислятчеса не е зле да обръщат внимание на натурията, която наднича зад анимационните им физиономии. Визирам Цонева. Детето пълзи по пода, плотът е натрупан, зад нея наднича алуминиев радиатор и има намек за неоправен креват. Не е небрежно дизайнерско сутрешно, а просто е разхвърляно.
Деси Цонева е качила story от жилище, което казва, че е на майка ѝ.
Направо завидях - страхотно жилище.
Жилището е точно срещу Руската църква и сигурно е невероятно, но не е нещо неочаквано предвид това, че майка ѝ беше брокер и фамилията, която носи.
Това не прави разхвърляността от снимката "аристократична". Не че фамилията е аристократична, де.
Виж целия пост
# 1 257
Е, Киану тук е сравнително чист.
Просто е небрежен. 😊
Виж целия пост
# 1 258
Е, какъв е проблемът да пълзи по пода детето на Цонева? Вашите да не би да летяха, докато прохождаха?
Виж целия пост
# 1 259
Аз пък я харесвам откакто разбрах, че съучениците й навремето са направили фб група на име "Стефани Германота (истинското й име), ти никога няма да бъдеш известна!!!!"
Баси противняците!  Сигурно сега искрено се радват на успехите й 🙄

Големичка е Стефани за тия истории, /само се чуди какво да измисли, за да стане интересна, /
тя напуска колежа в 2005, а ФБ е създаден през 2008 само за Харвардските студенти,
а и тя е от заможно семейство и е учила в хубаво частно училище ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия