Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 435
  • 765
# 375
Честито, Сияйна! С теб сме заедно, моят първи преглед беше на 09.02. Да ти кажа чувствам се по абсолютно същия начин като теб....преди тази имам 2 бремености, за които на втория преглед получавам лошата новина.
Не знам как ще дочакам 23.02, но този път се ангажирам с работа, за да минава по-бързо времето.
Успех!🍀
Благодаря ви
На мен ми е първи път и затова се тревожа..
Като чета за загубите при момчетата не си обяснявам как се случва след като в началото всичко е ОК.
Ас гледам да лежа и да не върша нищо само и само да не се случи нещо😟😟😟
А вас защо ви викат чак след две седмици по принцип така ли е??
Док не ми каза че има проблем🤔🤔

По принцип до 12 г.с си е критично. И аз съм получавала лоша новина на втория преглед когато обикновено трябва да чуете сърчице. При спонтанните бременности също това са най-критичните седмици. И трудно някой може да ти обясни какво и къде се е объркало.
Ще ти е притеснено от преглед до преглед до раждането. Мисли позитивно,всичко ще е наред. 😊
😘😘😘😘 Благодаря ви за куража момичета
Виж целия пост
# 376
Съветвам ви да спрете да четете😘.Приемете,че това ще е вашето пухкаво бебче на финала  и се наслаждавате на чувството,че във вас расте вашето чудо и мислете за бъдещата среща с него!💖 Не забравяйте,че всички емоции се отразяват на бебчетата.Повярвайте ми бремеността минава много по-бързо и леко ако сте положителни настроени😁.
Виж целия пост
# 377
Съветвам ви да спрете да четете😘.Приемете,че това ще е вашето пухкаво бебче на финала  и се наслаждавате на чувството,че във вас расте вашето чудо и мислете за бъдещата среща с него!💖 Не забравяйте,че всички емоции се отразяват на бебчетата.Повярвайте ми бремеността минава много по-бързо и леко ако сте положителни настроени😁.
🙏🙏♥️♥️💝💝 Благодаря ви
Виж целия пост
# 378
Момичета, днес пусках ново ЧХГ и заедно с него и Прогестерон, за да видя как е и ми излезна 246 nmol/l, което отговаря по референтните ст-ти на 2-ри триместър. Мислите ли, че е проблем и това може ли да е знак освен ЧХГ за многоплодна бременност? Знам че ниските стойности не са добре но ми се вижда и доста висока моята. Приемам единствено Утрогестан от деня на трансфера 3*2
Виж целия пост
# 379
Здравейте, 5 г.с и 4 дни рано ли е да се види плод, вчера на прегледа се видя само плоден сак, опитвам се да бъда оптимистино настроена, но постоянно ми се появяват разни терзания.
Виж целия пост
# 380
При мен всеки път се вижда след 6 г.с.
Виж целия пост
# 381
На първият преглед бях в 5+2. В едното се видя ембрион, другото не.
Док каза, че е рано за каквито и да е изводи и първия преглед само констатира бремеността. Сега спокойно си чакам втория преглед и гледам да се занимавам с приятни неща😎
Виж целия пост
# 382
При мен бе висок прогестерона по същия начин,никакъв проблем.Бях на кринон.
Ели,много се радвам, дано всичко да е ок, браво!
Честита Елена,  да е здрава и да има слънчев живот!!!
Честито на полож тестове, най-правилното ми решение бе да се насладя на всичко на макс и имах чудесна бр-ст, до 12г.с повече се тревожех, но пак си изкарах хубаво, просто се пазех, после още повече се забавлявах и глезих до края.Не е задължително да имате симптоми, аз нямах почти.Почнах да го осъзнавам когато я видях кк се оформя като човече, хихи, а сега е госпожичка на 1г 😍🧡😍
Виж целия пост
# 383
При мен бе висок прогестерона по същия начин,никакъв проблем.Бях на кринон.
Ели,много се радвам, дано всичко да е ок, браво!
Честита Елена,  да е здрава и да има слънчев живот!!!
Честито на полож тестове, най-правилното ми решение бе да се насладя на всичко на макс и имах чудесна бр-ст, до 12г.с повече се тревожех, но пак си изкарах хубаво, просто се пазех, после още повече се забавлявах и глезих до края.Не е задължително да имате симптоми, аз нямах почти.Почнах да го осъзнавам когато я видях кк се оформя като човече, хихи, а сега е госпожичка на 1г 😍🧡😍
Благодаря за отговора, всъщност и аз нямам много симптоми освен болки в кръста, които започнаха на 3-4 ден след трансфера, нито гадене нито замаяност, дано и така да продължи.
Виж целия пост
# 384
Момичета, минавам да ви съобщя, че се роди нашето чудо Симона, най-щастливата съм, за нас е просто съвършенна! Пожелавам от все сърце на всички ви това щастие! ❤ Продължавам да ви четя е следя ❤
Виж целия пост
# 385
Здравейте, имам притеснение. В 6г.с. +1д съм(Инвитро) и
Сутринта при забърсване имах бледо розово зацапване, при повторно ходене беше кафеникаво.
Тъй като клиниката в която ходим не е в нашия град се чух с лекаря и каза да се успокоя, че се случвало да има такова зацапване понякога, ако е ярка кръв тогава било притеснително.
Цял ден го мисля, а прегледа ни е на 17.02.
Дали сте имали такова зацапване?
Виж целия пост
# 386
Момичета, минавам да ви съобщя, че се роди нашето чудо Симона, най-щастливата съм, за нас е просто съвършенна! Пожелавам от все сърце на всички ви това щастие! ❤ Продължавам да ви четя е следя ❤
Честито!!Да ви е жива и здрава и само да ви радва!Бързо възстановяване и на мама💕
Виж целия пост
# 387
Sunshune честито майчице, да сте живи и здрави и всичко зад гърба ви да остане. Само усмивки и хубави емоции оттук насетне ❤️😘🤗


Момичета, минавам да ви съобщя, че се роди нашето чудо Симона, най-щастливата съм, за нас е просто съвършенна! Пожелавам от все сърце на всички ви това щастие! ❤ Продължавам да ви четя е следя ❤
Виж целия пост
# 388
Честита да е Симона, да расте здрава, обичана и много щастлива!
Виж целия пост
# 389
Здравейте, имам притеснение. В 6г.с. +1д съм(Инвитро) и
Сутринта при забърсване имах бледо розово зацапване, при повторно ходене беше кафеникаво.
Тъй като клиниката в която ходим не е в нашия град се чух с лекаря и каза да се успокоя, че се случвало да има такова зацапване понякога, ако е ярка кръв тогава било притеснително.
Цял ден го мисля, а прегледа ни е на 17.02.
Дали сте имали такова зацапване?
Щом минава към кафеникаво вероятно ще спре напълно.Прогестерон приемаш вероятно,аз бих пила и но шпа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия