Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 433
  • 765
# 420
yas,мисля че са се хванали и двечките!Стискам палци на всички!При мен на 14 ден беше 681-на 2 бр.пет дневни.И двете се бяха хванали.Вече гонят 2 години
Виж целия пост
# 421
yas,мисля че са се хванали и двечките!Стискам палци на всички!При мен на 14 ден беше 681-на 2 бр.пет дневни.И двете се бяха хванали.Вече гонят 2 години

Олеееей, благодаря за споделеното инфо. Колко ли не се рових за това ЧХГ, не четох стари теми. Накрая разбрах, че при всеки нараства различно, а колко са доктора ще каже, моля се да е здраво или да са здрави. Естествено имам леко притеснение, докато док. не установи дали всичко е наред .
Толкова дълго време бях чела за зачеване и инвитро, че сега осъзнавам колко съм боса и неподготвена в тази тема. Опитвам се да се образовам, лека полека.
Виж целия пост
# 422
Мили момичета мнооого съм щастлива..днес видях двете ни бебчета и то със сърчица💖💖
Док каза, че всичко е наред, но сега предимно да лежа...не мога да повярвам...след два аборта това е нова крачка за нас и вярвам, че този път ще е до край 🤩🤗
Искам да благодаря искрено на всички, които по някакъв начин са ме подкрепяли....скъпи сте ми всички.
Виж целия пост
# 423
Мили момичета мнооого съм щастлива..днес видях двете ни бебчета и то със сърчица💖💖
Док каза, че всичко е наред, но сега предимно да лежа...не мога да повярвам...след два аборта това е нова крачка за нас и вярвам, че този път ще е до край 🤩🤗
Искам да благодаря искрено на всички, които по някакъв начин са ме подкрепяли....скъпи сте ми всички.
Съни, много щастлива новина!!! Много късмет и щастлив финал!!! Пипам те виртуално за късмет!
Виж целия пост
# 424
Еми какво да ви кажа, то човек да не се похвали....вчера сутринта получих обилно кървене със съсиреци и болки. Реших, че всичко е приключило, но в спешното при прегледа се видя, че бебетата още са тук. Вече втори ден съм в болница за задържане, на каквито медикаменти се сещате и за сега няма червена кръв и спазмите намаляха. Преглед ще имам чак в неделя, за да се види дали продължават да се развиват.
Има ли някоя от вас, която е стигнала до успешен край с такова кървене?
Виж целия пост
# 425
Еми какво да ви кажа, то човек да не се похвали....вчера сутринта получих обилно кървене със съсиреци и болки. Реших, че всичко е приключило, но в спешното при прегледа се видя, че бебетата още са тук. Вече втори ден съм в болница за задържане, на каквито медикаменти се сещате и за сега няма червена кръв и спазмите намаляха. Преглед ще имам чак в неделя, за да се види дали продължават да се развиват.
Има ли някоя от вас, която е стигнала до успешен край с такова кървене?

Аз!
Имах ярко червено кървене. Приеха ме в болница. 10 дена не можаха да спрат кръвта. Ставаше все по-зле и по-зле. Съсиреците започнаха да стават колкото юмрука ми, буквално, и не спираха. Стигнах до там, че се наложи да ми преливат кръв. Стигнах и до там, че искаха да ги махнат, защото, според думите на докторите, застрашавали живота ми! Отказах, категорично! Стегнах си багажчето и отидох в др болница. Е възстановиха ме за 2 седмици и.... сега не мога да се нарадвам на двете малки сладки борбени героини, които вече са на 1г4м.
П.С. в първата болница, пропуснаха да ми спрът аспирин протект.... и от там се влоших и получих голям хематом с голямо отлепване и на двата ембриона/бебета.
Според мен, всичко ще се нареди! Успех ти желая! 🤗🤞💖💖
И си почивай повече ❤
Виж целия пост
# 426
Аз също бях с кървене в началото. Два пъти лежах в болница на системи, но нямаше отлепване. Даже единия път ме изписаха и на вратата усетих, че пак започвам да кървя. И с багажчето обратно в стаята. Пуакаха ми ЧХГ през ден.
Виж целия пост
# 427
И аз имах кървене червена, не много обилно, леко отлепване и хематом, който се резорбира към 5 месец - сега вече една малка госпожичка на 20 дни спинка в кошарата Wink
Виж целия пост
# 428
Благодаря за отговорите момичета...много е успокояващо да знаеш, че такива ситуации могат да завършат и с щастлив край. Днес съм доста по-добре и утре ще ме изпишат...надявам се утре пак да видя на прегледа малките бобчета 🥰
Виж целия пост
# 429
И аз имах кървене червена, не много обилно, леко отлепване и хематом, който се резорбира към 5 месец - сега вече една малка госпожичка на 20 дни спинка в кошарата Wink

+1 , но доста силно кървене, точно преди първия преглед. Така по спешност се озовах в  Шейново, където видяхме за първи път пулсираща точица Hug понеже бях на инжекции Фраксипарин + аспирин, ми спряха за няколко дни всичко и започнах с инжекции прогестерон. Няма да забравя какво изживях и как със страх оттук насетне ходех до тоалетна, но... Благодаря на Господ, тази пулсираща точица оттогава, сега е на 7месеца Heart Кураж! И много положителни мисли, колкото и да е трудно!
Виж целия пост
# 430
Здравейте момичета
Явно че при мен тези притеснения нямат край
При последния преглед двуплодна всичко наред но днес ......Нормално ли е според вас тези постоянни пробождания в единия яйчник вече в осма седмица
Писах на доктора но нямам отговор а на 5ти съм на преглед
Виж целия пост
# 431
Здравейте момичета
Явно че при мен тези притеснения нямат край
При последния преглед двуплодна всичко наред но днес ......Нормално ли е според вас тези постоянни пробождания в единия яйчник вече в осма седмица
Писах на доктора но нямам отговор а на 5ти съм на преглед
Вероятно това е от разтягането на връзките на матката и не е болка точно в яйчника. Много момичета се оплакват от пробождания, опъвания и разни други неразположения. Ако нямаш кървене и контракции, момичетата казват, че всичко е ОК.
Виж целия пост
# 432
Здравейте момичета
Явно че при мен тези притеснения нямат край
При последния преглед двуплодна всичко наред но днес ......Нормално ли е според вас тези постоянни пробождания в единия яйчник вече в осма седмица
Писах на доктора но нямам отговор а на 5ти съм на преглед
Питала съм за тези пробождания и ми отговориха , че виновник е естрофема Simple Smile
Виж целия пост
# 433
siqina, като бях с едно бебе не съм усещала никакво разтягане. Сега с двете бебчета понякога си боли доста, но им трябва място. Мислех че ме боли бъбрек по едно време, ходих на лекар и се оказа просто това. Двата мъника си искат място и ще си го направят.
Виж целия пост
# 434
И аз имам пробождания и
придърпвания.За пръв път ми се случва,а ми е 5-та бременност.ММ ме успокоява,че било нормално.Някъде го прочел...А и корема така ме боли от инжекциите.Сутрин е ок и после като ми я сложи ММ ме боли до през нощта...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия