Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 433
  • 765
# 450
Здравейте момичета.

Плахо се записвам в темата. Имах ЗЕТ на 09.02 на две 5-дневни снежинки, на 19.02 ЧХГ 356.500, вчера ми мина първия преглед и за моя изненада видяхме две сакчета, всяко с жълтъчно мехурче. Аз не знам защо, но се бях настроила, че само едното ще се е хванало. След седмица ми е следващия преглед и се надявам тогава да чуем сърчица Relaxed
Виж целия пост
# 451
Добре дошла,Дими.Колко много се радвам на близнашките мами.Пожелаеам ти лека бременност ❤️
Виж целия пост
# 452
Здравейте, някой правил ли е цитонамазка по време на бременност?
Виж целия пост
# 453
Аз да,нищо притеснително няма.Сега май пак ще трябва,че предната е изтекла,но утре съм на преглед и доктора ще каже.
Виж целия пост
# 454
Ох момичета, повдигам една ужасна тема, но просто вече не знам какво да правя. Преди 4 дни имах много злополучно ходене до WC. Сдобих се с 4 броя хемороида, ужасни, болезнени и кървящи (много съжалявам за описанието) Не мога да спя, не мога да седна. Ходих на хирург, до там стигнах, най-унизителния преглед в живота. 😪😪😪 Каза ми че нищо не могат да ми направят сега, да си правя компреси с проктогливенол и хапчета за укрепване на венозните стени. Да ама 3 дена вече и няма промяна. Тази сутрин като станах... бях почти все едно ми е дошъл цикъла. Има ли шанс това да отшуми, приемам критики съвети всичко... Просто съм на ръба, а съм в края на 8мия месец и вместо да се наслаждавам на пране на дрешки и чаршафчета, аз рева на дивана от болки 😪😪😪
Виж целия пост
# 455
Опитай да се измиваш със смрадлика.Сваряваш я като чай, прецеждаш ,изчакваш да изстине и действаш.Аз имах след раждането проблеми и само това ми помогна.
Виж целия пост
# 456
Аз правих компреси от смрадлика, прибираха се, но някак повече ме боляха. Правих и компреси с риванол, те май ми помогнаха повече. В най-лошите случаи съм стояла с душа в банята и много студена вода, понякога и едно ледче. Но моите бяха възпалени, когато не бях бременна и можех да си позволя да експериментира.Иначе докато бях бременна ми бяха казали само вазелин и крем с невен, никакви други мазила и лекарства не ми даваха.
Виж целия пост
# 457
Не съм имала проблеми, но знам че фитороид на абока е подходящ, мазане, пазене, са нужни, съчувствам ти, но и след раждането понякога има проблеми, няма как да е розово всичко, но търпим ...знам и бани с градински чай, но не знам дали може в този случай.
Виж целия пост
# 458
При мен положението с мазилата и хапчетата вече не е опция, май само хирург ще ме оправи. Благодаря все пак за отговорите 🥴🥴🥴 Следящата ме лекарка каза че съм на финала и нямало проблем с мазилата и лекарствата, които са ми дали.
Виж целия пост
# 459
Не зная дали ще помогне и най-вече дали лекарството е подходящо. Но при ММ имаше тежка криза лятото, стигна до лекар. Аз бях чела за Детралекс и му дадох да пие, че беше нетърпимо. Схемата е 3х2 за 3 дни и спираш. Само че той пи турския вариант Дафлон, което е същото. Докторът само потвърди лечението и за 3 дни отмина всичко. Нищо друго не помогна, нито лед, нито Проктогливенол.
Но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се съгласува с лекар.
Виж целия пост
# 460
За съжаление не мога да помогна с лекарство, но исках да ви обърна внимание, че проблемът може да доведе до рязък спад на хемоглобина. Предполагам го следите, но да го спомена, защото приятел така стигна до болница без дори да се усети.
Виж целия пост
# 461
Ох момичета, повдигам една ужасна тема, но просто вече не знам какво да правя. Преди 4 дни имах много злополучно ходене до WC. Сдобих се с 4 броя хемороида, ужасни, болезнени и кървящи (много съжалявам за описанието) Не мога да спя, не мога да седна. Ходих на хирург, до там стигнах, най-унизителния преглед в живота. 😪😪😪 Каза ми че нищо не могат да ми направят сега, да си правя компреси с проктогливенол и хапчета за укрепване на венозните стени. Да ама 3 дена вече и няма промяна. Тази сутрин като станах... бях почти все едно ми е дошъл цикъла. Има ли шанс това да отшуми, приемам критики съвети всичко... Просто съм на ръба, а съм в края на 8мия месец и вместо да се наслаждавам на пране на дрешки и чаршафчета, аз рева на дивана от болки 😪😪😪

Отиди във ветеринарна аптека и купи мехлем Антифлегмин струва около 5лв
 той е точно за това и оправя всичко. По принцип е за крави родилки.
Не ми се смейте, уникален мехлем е.
Виж целия пост
# 462
Ох чух и аз за този Антифлегмин, една приятелка го ползва при тежък мастит. Утре съм на тонове и ще го съгласувам с док.
Ако не... Другата седмица ще издирва един лекар който ги унищожавал с електрокоагулация. Брррр 🙄🙄🙄😪

Ох момичета, повдигам една ужасна тема, но просто вече не знам какво да правя. Преди 4 дни имах много злополучно ходене до WC. Сдобих се с 4 броя хемороида, ужасни, болезнени и кървящи (много съжалявам за описанието) Не мога да спя, не мога да седна. Ходих на хирург, до там стигнах, най-унизителния преглед в живота. 😪😪😪 Каза ми че нищо не могат да ми направят сега, да си правя компреси с проктогливенол и хапчета за укрепване на венозните стени. Да ама 3 дена вече и няма промяна. Тази сутрин като станах... бях почти все едно ми е дошъл цикъла. Има ли шанс това да отшуми, приемам критики съвети всичко... Просто съм на ръба, а съм в края на 8мия месец и вместо да се наслаждавам на пране на дрешки и чаршафчета, аз рева на дивана от болки 😪😪😪

Отиди във ветеринарна аптека и купи мехлем Антифлегмин струва около 5лв
 той е точно за това и оправя всичко. По принцип е за крави родилки.
Не ми се смейте, уникален мехлем е.
Виж целия пост
# 463
Добро утро момичета
Да ви попитам нещо : има ли сред вас някоя като мен или поне да сте запознати  при която липсва всякакъв апетит и вместо да натдава кг.-отслабва
От самото начало съм отслабнала с 6 кг ?? А нямам никакво гадене.
Виж целия пост
# 464
Когато ти е БХС трябва и първата ФМ да е.После между 18 и 23 г.с. -втора ФМ,и около 30 г.с.-последната.Между другото АГ ,което те следи от време на време ще ти пуска по някое изследване.На мен вероятно и обременяване с глюкоза ще ми правят,т.к.2018-та бях с лека прединсулинова резистентност и ми го препоръчаха при бременност.

Ели, много се радвам за тебе. Специално влязох да видя до коя г.с. си и чули ли сте сърчице !
Пази се, пий но-шпа и не мисли много болките, има ги до края. Аз усещах ПМС от трансфер до към 6-7м., после нямах и като влязох в 9м.отново се появиха. Не знах, че това било контракции и не им обръщах внимание, дори не пиех но шпа. Него го приемах при излизания и пътувания близки /до 50 км/ и далечни /500 км/.
Аз имах многоо инжекции в началото и в корема и той беше син и болезнен като да съм правила коремни преси Grinning бебчето.е.по-долу в началото и е защитено в матката.
Относно ФМ аз като рискова правих дда бр. около 18-22 г.с., през цялата брем. до раждането този месец ходих при д-р Михова /Надежда/ и още една докторка Мария Янкова /кл.Оскар/ за мое спокойствие. Те си знаеха една за друга. И двете са прекрасни като хора и специалисти.
Успешна.бременост до края! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия