Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 31 055
  • 746
# 360
Аз говоря за първата снимка, която Налбантова постна.. дано не е Селин, искам да си е Еда и за това да е този диалог между тях.
Виж целия пост
# 361
Каква Селин, момичета, моля ви се, цялата настръхнах тука. Това си е Еда, друга олмаз. Те ще ги разпънат на кръст феновете ако е Селината. Съвсем си е Еда, аз съм с три чифта розови очила, просто заради топлата вода стъклото се замъглява, все пак трябва хубаво да скрият целувките, за да не ни глобява турския СЕМ, и затова не се вижда хубаво звездата на някои кадри и косата изглежда различна. А и Серкан помни всичко. Само това остана, да се окаже че е бил със перушината. Направо ще ме откажат от сериала. Sunglasses
Виж целия пост
# 362
Ох, бе. Изписали сте целия Космос.
Тъкмо се чудех кога ще изкарат сцена под душа. Това е една от сцените, които присъстват в доста от филмите. А тая Селин ако ми падне ще  я стисна за гърлото. Може ли да е толкова злобна. Не мога да я дишам вече. А в последните серии Серкан е особено красив Heart Eyes
 Аааа не , олмаз. Серкан не може да падне толкова ниско. Ако пък под душа се окаже Селин, съвсем ще падне рейтинга. Ядосах се, спирам да пиша.
Виж целия пост
# 363
Отказвам да вярвам, че това е Селин и Серкан си мисли, че е Еда.... звездата като не се вижда, то е от парата... това не ми е фактор... отказвам... ОЛМАЗ!!!! Обаче си оставам зад думата, че ако наистина направят такава глупост, спирам да гледам
Виж целия пост
# 364
Привет, момичета!

На филм като на филм... Слагайте розовите очила, моля... Все ми се ще "мократа" сцена да е като хронология след признанието било то на Серкан,  било даже и с непоисканата помощ на Селин... Време е вече малко по малко сценаристите да започнат да разчупват мълчанието на Болат и да последва някакъв отговор на логичните въпроси на Еда... Гледа ми се нещо по-различно, неочаквано като обратна реакция на Еда в момента на научаването на истината... Гледат ми се милувките на една опрощаваща Еда, изпълненото й с любов сърце, търсената и жадувана близост до тази фея, преобразила и преобърнала живота на един робот... Наистина ми е чудно кое първо ще проговори у Еда... И на какво ще заложат сценаристите... Логиката или емоцията?!? Ако проговори у нея емоцията, както винаги, не ми се мисли за Серкан просто.... Ще бъде нарязан на парчета... Ако, напротив, заложи на логиката и стигне до вярното заключение, че децата не могат да носят цял живот миналите грехове на своите родители, то ще видим една друга Еда - разумна, зряла, пораснала, мислеща и подкрепяща... Да видим по коя пътека ще тръгнат сценаристите....


П.П. Забравих да напиша колко съм впечатлена от актрисата, играеща Айдан... Страхотна изява в този епизод / а и в другите, впрочем/... Не мога да й се нагледам просто...
Виж целия пост
# 365
О, и аз.. не искам такова развитие, направо ще е дъното..искам просто от парата да не се вижда добре.
Виж целия пост
# 366
Аз говоря за първата снимка, която Налбантова постна.. дано не е Селин, искам да си е Еда и за това да е този диалог между тях.
И аз така искам да е грешка, но нито виждам звездата, нито устните, брадичката и носа ми се струват на Ханде. Самата захапка на устата ми се струва Селинската.. Това, че има пръстен и обеци може да си е чиста заблуда, хем ми се вижда по-ниска, хем косата по-къса, опитах по ръкавите да сравня - не става, опитах по ушите - не става. От толкова пара не мога да видя. Сърцето ми отиде в чорапите от зор дали е Селин.
blue - той казва, че помни всичко от Вчера, но ние не знаем какво казва Еда..
Дано не съм заблудила останалите с моето мнение, но не мога да повярвам, че е Еда докато не дойде сряда или поне влизането под душа 😂
Виж целия пост
# 367
Е, какво стана сега?? Така рязко обърнаха нещата. Нали искахме действие, динамика. На́ ни сега действие! Dizzy Face Както истината си кротуваше 5 епизода и си гадаехме кой ще каже на Еда, така и никоя от нас не очакваше Еда да научи по този начин. Дано Айше да ни изненада! Крайно време беше Еда да научи истината и да гледаме някакво развитие, ама... ако сега Еда зацикли и обвини Серкан, ако гледаме отново страдащи ГГ... не знам. Няма да съм доволна. Обаче нямам търпение да видя какво ще става другата сряда. Дано само това не е краят на епизода и трябва да чакаме още една седмица за развръзка. Frowning Ако съдим по логиката на фраговете досега, този го класирам като лош, значи другият ще е хубав. Което значи, че ще ни покажат кадри от “мократа” сцена и ние да си преценяваме какво ни очаква. Колко романтика, колко драма. И какъв ще е финалът. Аз съм доволна. Само Селин яко ме подразни. Не разбирам откъде се взе, защо държи сметка и тон на Серкан?!
нали я съжаляваше,харесваше и цял пост отдели за нея дори малко се и припозна в нея.....сега би трябвало и да ни анализираш и тази нейна постъпка ....а и от кога една пиарка се занимава с нещо,което никога не е било обсъждано пред нея...нито е архитет нито нищо.....и като каква държи сметка на Серкан....
Виж целия пост
# 368
Момичета, споко, Еда е! Това са първите 4 сек. на фрага в скрийшоти:




На първия кадър, където няма надписи, се вижда хубаво дългата коса на Еда (Ханде). След това вижте носа в профил - Селин (Биге) има лека гърбичка, докато носът на Еда (Ханде) е прав. Освен това овалът на брадичката в профил отново ми прилича на този на Еда (Ханде). Звездата на ръката й не се вижда заради запотеното стъкло. Но маникюрт е същият като от следващите кадри, където ясно си личи, че е Еда. Освен това пръстенът си е на мястото, където Еда го носи в момента. Нека не мислим глупости. Това не е някоя турска драма, че да гледаме подобно развитие. Няма какво да дири Селин под душа със Серкан.

п. п. Ако някой ми беше казал, че ще се взирам така в телефона и ще водя подобно разследване заради сцена от сериал... Joy Animal See No Evil
Виж целия пост
# 369
Бърборанкеее, слагам 10000 чифта розови очила и отказвам да вярвам, че е Селин😎
Виж целия пост
# 370
В допълнение на Бърборанкиното разследване - и захвата за целувката си е на Еда от всички серии, тя винаги така обхваща лицето на Серкан. Аз съм с още два чифта розови очила вече и до сряда няма да ги сваля. Не може да пускат Селината под душа с нашето момче. Цъ! Олмаз!
Виж целия пост
# 371
И аз се превърнах в детектив. Има обици,  пръстен , нокти и лака на Еда =>  според теоремата за еднакви триъгълници в математиката , следкато има 3 еднакви фактора то това е Еда  Joy
Виж целия пост
# 372
Ох,  Бърборанке искрено ме разсмя. Какъв следовател си само.
Виж целия пост
# 373
Ама и на Селин маникюра е такъв 😂

Изрязах Серкан, защото не заслужава да е до него 😏
Виж целия пост
# 374
Момичета, на млади години ще ми докарате някой инфаркт ...
От къде дойде това за Селин ... в Туитър са във възторг, че джуниър е на път ...
и изведнъж Селин ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия