Как тренирам -26

  • 75 779
  • 813
# 585
Нона, никакъв шанс няма да забравя деня за крака Grinning Изключително ми е омразна тренировката за горна част, ако можеше само долна част щях да тренирам.
Виж целия пост
# 586
Момичета, аз уж не се зоря много в залата, обаче миналата седмица направих 4 тренировки, явно не съмв ъзстановила добре и още имам мускулна треска на краката от последната тренировка в понеделник.
Пия магнезий на Биоелектра, може би аминокиселини да почна да приемам? Пия и друга добавка и не искам да стават много.
Виж целия пост
# 587
Разтягането преди или след тренировка го правиш?
Виж целия пост
# 588
Аз приемам БЦАА и съм доволна от възстановяване
Виж целия пост
# 589
След тренировката винаги разтягам, преди нея загрявам ставите. Наспивам се, но лягам късно след 1-2 ч. Ще пробвам с ВСАА, на кой производител?
Виж целия пост
# 590
Здравейте! Искам да попитам за тренировка следобед,как да ям. Изчетох доста и това,което разбрах е да има хранене преди и след тренировка. Обаче се чудя точно след тренировката трябва ли да ям. Защото тренировката се пада към 15:00 - 16:00 часа и след това вечеря към 18:00 - 19:00
Виж целия пост
# 591
След тренировката винаги разтягам, преди нея загрявам ставите. Наспивам се, но лягам късно след 1-2 ч. Ще пробвам с ВСАА, на кой производител?
На Олимп пия, на прах е. Ако искаш ще я потърся в сила.бг и ще ти дам линк.
Виж целия пост
# 592
За мен е много важно да ям след тренировка.
Мускула си иска”храната”, за да се възстанови. Нещо съдържащо протеин и въглехидрат задължително(от хубавите, разбира се)😀
Виж целия пост
# 593
Аз пия протеин след тренировка.
От БССА, не виждах разлика, така че го спрях.
Виж целия пост
# 594
Почти винаги ям бар или бърз въглехидрат непосредствено след тренировка,но аз тренирам сутрин/обед на гладно. 1 час след тренировка ям по-обилно с протеин и мазнини.

Bobchita, намерих го, но не виждам инфо за алергени https://www.silabg.com/bg/21316-OLIMP-BCAA-Xplode.html#product_description

Ще взема от healthstore, повече им се кефя Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Bethefirst, всаа на Xtrend са едни от най-добрите. https://fitness1.bg/%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D … KaehoCz4UQAvD_BwE
За МТ най много помага глутамин. На прах е гаден, но го добавям в протеина и така се пие.
Виж целия пост
# 596
Екстенд са едни от най-некачествените на пазара. Цената спрямо качеството е просто подигравка. Олимп дори не ми се коментира

Нау Фуудс е друга бира. Пийк и Активлаб също са много качествени.
Виж целия пост
# 597
Екстенд са едни от най-некачествените на пазара. Цената спрямо качеството е просто подигравка. Олимп дори не ми се коментира

Нау Фуудс е друга бира. Пийк и Активлаб също са много качествени.
Може ли да дадете доводи за некачествеността на споменатите и обратно с какво другите ги превъзхождат. Както и повече информация за тези, които препоръчвате. Линкове?? Или по точно наименование.
Виж целия пост
# 598
Няма да навлизам прекалено подробно в темата, но ще се опитам да го обясня накратко. Има различни видове разтворимо бца на прах. Както всяка хранителна добавка се различава по това, че много марки я произвеждат, така и качеството е различно. Тук е същото. Най-масовото разтворимо бца, което се продава на пазара е 2 към 1 към 1. Аминокиселините са девет основни и три с разклонена верига, а именно левцин-изолевцин-валин. Това е и съотношението, което виждате на опаковката 2:1:1

Въпросния Екстенд се прави с едни от най-некачествените суровини. Как можете да различите качественото бца от степчетата (както аз обичам да ги наричам) - ами, много лесно. Когато го разтворите, не би трябвало да се разтваря за секунди и буквално да прилича на степче, а на повърхността ще видите левцина, който трудно се разтваря и стои на повърхността на бутилката/чашата. Та...кое го прави некачествен продукт - малкото количество аминокиселини и прекалено голямото количество подсладители и химия. Погледнах какъв състав са сложили на опаковката и за мен това е невярна информация. Много пъти съм виждала стокови разписки директно от вносител и знам, че не е толкова ''напомпан''

Ако можете да изтърпите неовкусено бца на прах - най-добре. Овкусителите и подсладителите отнемат от продукта.

Ако сте активно спортуващи, то според мен е най-добре да се приемат бца на прах, които са с минимум съотношение 8:1:1 за по-доброто възстановяване на мускула след физическо натоварване. Разбира се, има и подсилени формули, например такива с л-глутамин.

Ще се опитам да намеря някой конкретен продукт от марките, които споменах и ще споделя.
Виж целия пост
# 599
Нона, а от протеина виждаш ли разлика. Сз съм чела, че или протеин или БЦА, няма смисъл и двете. Припокриват се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия