Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 51/

  • 21 867
  • 753
# 120
не разбрах коя е дамата, която дойде с Айдан...
Виж целия пост
# 121
Май и двете бивши кандидат свекърви не я долюбват към днешна дата. Joy

Гугутке, мисля, че е майката на Ферит.
Виж целия пост
# 122
Нашият пак на скейт Wink
https://twitter.com/i/status/1332759942286151682
Виж целия пост
# 123
-Много, много сте мили, но не приемам повече поръчки. Не смогвам,затова!
-Какво става, како Айфер? Какво не смогваш? Това професионални ножове ли са?
-Да и то всички са подарък! Ее върнали сте се от почивката! Еда, къде е? Момичетата?
-Еда и Джерен са на работа, а Мело отиде да напусне.
-Защо?
-Мело, не се задържа на работа, знаеш
-Еда не ми се обади. А, добър човек! Ало, агънцето ми, върнали сте се!
-Да, лельо на робота съм! Много ми липсваш!Довечера ще дойда да ти разкажа нещо.
-Ще съм вкъщи! И ти много ми липсваш! Ще си видим. Целувам те!
-Гласът ѝ е по-добре. Е как мина, разтоварихте ли напрежението?
-Да. Како Айфер твоите поръчки се увеличиха след лелята на Ферит нали?
-А даа. Не е за вярване.Аз ти казвах, че не е за мен, но обичам да готвя! Викат ме, за кетъринг на официално събитие!
Виж целия пост
# 124
не разбрах коя е дамата, която дойде с Айдан...
леля на Ферит
Виж целия пост
# 125
Аз до одеве бях така, нищо че се разминаваха ксртинките 😂 Рейтинг да има..
Виж целия пост
# 126
ОФ Лейля ми е много кул ...харесва ми и то много...
Виж целия пост
# 127
ооо Мело е дошла да си подаде молба за напускане, не искала да работи повече със Селин
Виж целия пост
# 128
В АВС1 поведохме, в Тотала все още сме 1:1, но има време Simple Smile

П.С. Аз съм за  #отборСеркан Бамби изобщо не слуша Wink
Виж целия пост
# 129
Лейля казала на Серкан че мМело напуска и Серкан й казал веднага да я назначи!!!

Ооо милия, върна й пръстена 😘

А Айдан ме скъса от смях...."кое е момчето дет Селин се влщбила" 😂😂😂
поне така разбрах де!
Виж целия пост
# 130
Ех, че е изобретателен бе. Серкане, Серкане 😂😂😂
С риск да ме изгонят ще кажа, че СЕЛИН Е ТЪПА, СЕЛСКА ПРЪЧКА, която си мислех, че не може да падне по-долу, но уви - влезна в на заека дупката чак 🤬🤬🤬

Как сладко се гледаха, все едно нищо не е станало, това малко ме дразни в тоз наш сериал. Такава драма беше, такова нещо й казаха и след два три дни нашите се свалят един друг...
Виж целия пост
# 131
Крайно време беше и на Мело да и дойде акъла в главата за Кокошката...
Nalbantova... да ни изгонят всички... ама то това пернатото чеп за зеле не става от нея...
Виж целия пост
# 132
Не ми харесва на къде отива образа на Селин, най-мразя такива злобни номерца, но ако е висок рейтинга им прощавам.

Ах този Серкан, и той номерца върти Joy
Виж целия пост
# 133
Крайно време беше и на Мело да и дойде акъла в главата за Кокошката...
Бавно, но все пак загря ...
Виж целия пост
# 134
Малиии, изгорях..какви погледи хвърля на Еда, направо я нацелува с поглед ☺️☺️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия