Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 909
  • 1 733
# 330
а каква е тази от пловдив?техните явно са много богати?
оле вижте го тоя мачо от бургас...давай павка изплющи ги яко Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 331
Ох, жалко за Павката, че има хубаво име! Много е комплексиран и говори глупости. "стари и плешиви"-ми че той е такъв, какво плюе другите мъже?
Виж целия пост
# 332
красива , умна , каквото и кажа това да прави   въй въй въй
Виж целия пост
# 333
Въйййй ша ви изПлющяяяяяя
Виж целия пост
# 334
Леле , а този галфон плющящ видяхте ли го Laughing
Аз не знаех как се спряга тоя `плющящ` глагол... hahaha
Виж целия пост
# 335
кръщавам го - Плющароффффф
Виж целия пост
# 336
и аз не знам коя съм  Joy
Виж целия пост
# 337

Олеееее, и твоя градска! Знаеш ли я?
Виж целия пост
# 338
айдеееее градскиииии е тва е една от тризначките
Виж целия пост
# 339
Е тая Вяра ми скри топките.

Още 2 ли има след нея.
Виж целия пост
# 340
Лелеее, вижте градската?!?!?!Тая има две сестри, тризначки са, дали ще ги вкарат и тях?!?!?!
Виж целия пост
# 341
е трябваше да има нещо и за поп-фолк маниаците
Виж целия пост
# 342
 smile3505 тази девойка вместо върху външния си вид, може да поработи с логопед  Crazy
Виж целия пост
# 343
Те са Вяра , Надежда и Любов  
Виж целия пост
# 344
Сериозно ли е от тризначките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия