👢Нови придобивки в гардероба - 60

  • 115 911
  • 744
# 585
Смятам да го нося със спортни панталони и евентуално рокли /поли. Но в никакъв случай с дънки, не харесвам такава комбинация - дънки с дънково якенце Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Може ли линк към дънковото яке? Цялото ли е подплатено или само яката?
Виж целия пост
# 587
Може ли линк към дънковото яке? Цялото ли е подплатено или само яката?
Якенцето е от Ls Waikiki. Да, подплатено е. В момента е на 27.99 лв, намалено. Не успявам да кача линк от телефона.
Виж целия пост
# 588
Едно палто от Zara, което не е за много студени дни



И една тениска
Виж целия пост
# 589
От мен блейзър:


Блуза и кожен клин:



всичко е от Зара
Виж целия пост
# 590
Дайте линк към черната блузка от зара! Или вече няма шанс да се добера до нея 🥺
Виж целия пост
# 591

Мека ли е кожата на черния панталон?
Виж целия пост
# 592
Припомних си защо обичам Bronx толкова много: обувките им на ток винаги са сууупер удобни, освен че са и много здрави.


Рокля


Чанта за подарък на една дама около 70те (мислех да взимам една в бордо, но тази в крайна сметка ми се стори по-подходяща за идващите топли сезони, а и по-съвременен модел). Голяма и удобна за работни ангажименти и се надявам да ѝ върши добра работа, освен да ѝ хареса на фасон


Всичко е от фешъндейс.



Виж целия пост
# 593
Отговаря ли размерът на клина, защото аз съм S, а пишеше,че препоръчват един размер по-голям? То и от липса на S поръчах М, дано не е много голям.
Виж целия пост
# 594
Клиновете им от кожа са доста по краката като модели, та един номер по-голям е добър избор.
Виж целия пост
# 595
Прави дънки не бях носила от много години. Обаче се оказаха супер удобни, а и за 14.99 лв, просто не се и зачудих. На мен ми стоят до кокалчето Simple Smile
Виж целия пост
# 596
Дънки и пола Zara

Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 597
И аз ще актуализирам малко темата с някои придобивки.
Виж целия пост
# 598
Панталон

Виж целия пост
# 599
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия