Обичат ли жените френската любов?

  • 118 131
  • 296
# 105
Първа опция Whistling Whistling Sunglasses


Виж целия пост
# 106
Разбира се че я харесваме.А за това дали мъжете обичат да я правят те да си кажат
Виж целия пост
# 107
Гласувах с първата опция ..Има ли жени,които не оби4ат  newsm78.И според наблюденията ми и на мъжете им харесва  Wink
Виж целия пост
# 108
Гласувах с първа опция.

Но ако трябва да избирам, предпочитам аз да правя  Whistling а не на мен  Wink
Виж целия пост
# 109
Много ми е палав езика  #Silly
Виж целия пост
# 110
Определено на всички им харесва ако се прави добре.
Сигурно някои не я предпочитат пред други видове, ама ако някой си извърти езика да каже, че не му харесва, значи или лъже или не го е правил добре.

За мен определено това е най-любимия начин, когато аз правя нещата. Усещането за тръпнещото тяло пред лицето ми, извиващо се за да получи повече... топлината... влагата... вкуса... соковете... ръцете, които ме притискат, искайки още... и конвулсиите в края, който всъщност не е край, защото може да се удължава и повтаря до пълно изтощение... Всичко това за мен е най-голямото удоволствие и е направо несравнимо с другите варианти.
Всъщност предпочитам това пред всичко, което са ми правили на мен досега.
Виж целия пост
# 111
yubitel   Mr. Green, мъжа ми е на работа , смили се моля те над бедната ми душа   Mr. Green, ако го прочета още веднъж ще ми трябва кофа студена вода  Mr. Green
Виж целия пост
# 112
yubitel   Mr. Green, мъжа ми е на работа , смили се моля те над бедната ми душа   Mr. Green, ако го прочета още веднъж ще ми трябва кофа студена вода  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 113
lyubitel   Mr. Green, мъжа ми е на работа , смили се моля те над бедната ми душа   Mr. Green, ако го прочета още веднъж ще ми трябва кофа студена вода  Mr. Green

Извинявай, но моята жена също е на работа пък аз съм ... гладен.
Виж целия пост
# 114


Извинявай, но моята жена също е на работа пък аз съм ... гладен.

 Mr. Green Оооо, значи можем да си бъдем полезни  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Mr. Green Оооо, значи можем да си бъдем полезни  Mr. Green

Пък ако тяхната работа е една и те могат да си бъдат полезни... Hug
Според мен лошо няма.
Виж целия пост
# 116
Определено на всички им харесва ако се прави добре.
Сигурно някои не я предпочитат пред други видове, ама ако някой си извърти езика да каже, че не му харесва, значи или лъже или не го е правил добре.

За мен определено това е най-любимия начин, когато аз правя нещата. Усещането за тръпнещото тяло пред лицето ми, извиващо се за да получи повече... топлината... влагата... вкуса... соковете... ръцете, които ме притискат, искайки още... и конвулсиите в края, който всъщност не е край, защото може да се удължава и повтаря до пълно изтощение... Всичко това за мен е най-голямото удоволствие и е направо несравнимо с другите варианти.
Всъщност предпочитам това пред всичко, което са ми правили на мен досега.

Малиииииииииииииииииииии, представих си го образно. Crazy
Лео правилно ти е казала-имай малко милост дееееееееееееее. Laughing
Виж целия пост
# 117
Mr. Green Оооо, значи можем да си бъдем полезни  Mr. Green
Пък ако тяхната работа е една и те могат да си бъдат полезни... Hug
Според мен лошо няма.

 smile3501 newsm53
Виж целия пост
# 118
Определено на всички им харесва ако се прави добре.
Сигурно някои не я предпочитат пред други видове, ама ако някой си извърти езика да каже, че не му харесва, значи или лъже или не го е правил добре.

За мен определено това е най-любимия начин, когато аз правя нещата. Усещането за тръпнещото тяло пред лицето ми, извиващо се за да получи повече... топлината... влагата... вкуса... соковете... ръцете, които ме притискат, искайки още... и конвулсиите в края, който всъщност не е край, защото може да се удължава и повтаря до пълно изтощение... Всичко това за мен е най-голямото удоволствие и е направо несравнимо с другите варианти.
Всъщност предпочитам това пред всичко, което са ми правили на мен досега.

yubitel   Mr. Green, мъжа ми е на работа , смили се моля те над бедната ми душа   Mr. Green, ако го прочета още веднъж ще ми трябва кофа студена вода  Mr. Green

Милост наистина  Praynig Joy Grinning...но не точно за душата, а по-скоро за междубедрието  Flutter
Виж целия пост
# 119
Аз обичам, мъжът ми също. Как да не обичаш такова хубаво нещо?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия